не мога да повярвам

  • 3 223
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505

Ходи се гръмни, да не те подпукам и тебе  Close
Я по-добре си вземи лекарството Crazy Сега вероятно разбра защо не те искат на гости.  hahaha

# 16
  • Мнения: 12 666
Ама много би ми се променило отношението. Крайно даже. Разбирам какво е детето ти да е разочаровано.

# 17
  • Мнения: 340
Кофти ситуация, окей, ама наистина реакцията ти е доста преувеличена...

# 18
  • Мнения: 4 784
Ако и друг път са ме разочаровали въпросните "домакини" на партито, не бих им се вързала отново, колкото и да настояват.

# 19
  • Мнения: 6 604
Кофти ситуация, окей, ама наистина реакцията ти е доста преувеличена...
Внимавай,че току виж авторката и теб те подпука Crazy Wink.Тъкмо е набрала скорост Whistling.

# 20
  • Мнения: 1 761
Олелеееееееееее......
Да не си пила озверин?

# 21
  • Мнения: 340
Кофти ситуация, окей, ама наистина реакцията ти е доста преувеличена...
Внимавай,че току виж авторката и теб те подпука Crazy Wink.Тъкмо е набрала скорост Whistling.

Поех риска щото ми е любопитно как точно смята да "подпуква" съфорумки...

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
 Rolling Eyes
Авторката е вбесена, че детето реве.
Но все пак понякога стават и такива работи и аз бих се опитала да обясня на детето. Още повече  става въпрос за празник без традиции в Б-я, чак такава важност не бих придала.
Извинявай, но не бих правила парти, просто бих го извела някъде. Ако направиш маскенбал и денят преди това се разболее детето и го отмениш, то пак ще очаква от теб да не е само и да си гледа костюма.
За подпукването - давай обичам да гледам - чета в случая.

# 24
  • Мнения: 295
Какъв Хелоуин, какви пет лева? Откога в България на 01. 11. се празнува Вси Светии и изобщо имате ли представа що за празник е това? Криворазбрана цивилизация... Ми печете пуйки и за деня на благодарността!
Я не се ядосвай и опечи един хубав тиквеник с тая тиква дето си я купила - тъкмо да има с какво да си подладиш душата, както си се ядосала.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 850
Всъщност Хелоуин е на 31-01 .. Wink т.е. вечерта/нощта Wink Иначе празника по църковно е Вси Светии, и да, познай, и в България има празник Вси светии...  ето тук всеки може да се увери.

# 26
  • Мнения: 295
Знам, че Хелоуин се празнува в нощта срещу Вси Светии, затова попитах откога в България това е 1. ноември. Сама си посочила в линка, че Вси Светии Православната църква отбелязва в Първата неделя след Петдесетница. Затова питам празнуващите хелоуина какво точно празнуват. Или просто чували за алафрангата, ако се сещаш какво имам пред вид.

# 27
  • Мнения: 6 604
Не разбирам какъв е проблема да празнуваш newsm78? Авторката може  да празнува каквото си иска и когато си иска. Мисля,че темата й е продиктувана от несериозността на другото семейство. Да не я изместваме Peace(темата де).

# 28
  • Мнения: 1 062
Е, намерила си изход от ситуацията, просто не си прави уговорки с тези хора, ядосала си се, но определено мноооого преувеличаваш. Изобщо не е чак такава трагедия, както го представяш. И защо не можеш да повярваш, при положение, че не се случва за първи път?
О, и няма нужда да ме подпукваш, сама навеждам глава и отивам да се гръмна. Олекна ли ти? Много ме дразнят подобни индивиди, пускат тема, за нещо толкова битовистично и ако не те ожалят всички се звериш на хората, които са ти казали, че драматизираш.
Белергамин е добро решение, не предизвиква зависимост. Peace

# 29
  • Мнения: 3 611
Не обичам такива изпьлнения. Колко му е да вдигнеш телефона и да кажеш, че срещата отпада. Хора сме, ще се разберем.
Преди месеци най_ добрата ми приятелка ми вьрза тенекия подобна на твоята, с тази разлика, че вместо да се извини, тя се дьржа изкл*чително нагло.
Не бях ядосана, бях разочарована.
Обичам си я, липсва ми много, но такова поведение е недопустимо.
Не и между приятели.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт