нов детски в мола

  • 2 859
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 993
Момичета, продават ли пижамки? Хубави? Не обърнах внимание, когато бях там.
Да, продават, много сладки пижамки, тип гащеризон, има и от две части, панталонки и горното е дълго като туника-рокля, да не му е гол кръста на детето. Има плюшени, има и по-тънки памучни от обикновено трико. Мноооого сладки цветове и десени и за момиченца, и за момченца! Аз обмислям за подарък да купя от там...
Миналата събота точно пижамките влязох там да гледам, и не купих на мойта, щото съм поръчала от Франция и чакам да пристигнат. Обаче купих плетена рокля с клинче комплект, и чорапогащник, и джинсов гащеризон подплатен, и съм много доволна от всички дрехи.  Peace

# 16
  • Мнения: 575
И аз го видях този магазин миналата седмица, но бързах и не можах да вляза. Казвате, че има подплатени дънки, значи ще намина скоро, защото търся нещо дебело за зимата.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
... На мен цените ми се видяха високи. ..
Мдааа... и на мен са ми височки.
И аз търсех конкретно нещо и подобна рокля, в коралов цвят струваше 59лв. То и в редутата е подобна цената, но пък с намалението ме устройва, та си поръчах от там роклето, а и чорапогащника също.

# 18
  • софия
  • Мнения: 1 745
аз отидох,за жилетката,но бяха останали само бебешки размери  Wink
взех и колан(черен ,изчистен беше при момчешките,същия момичешки такъв беше с някакви бродерии Rolling Eyes)и една блузка с дълъг ръкав.колан беше 30лв.,а блузето 17.
за цените не мога да преценя....
имаше много готини дънки за 32лв.(което според мен си е евтиния),но пък се бях метнала не един чорапогащник, видях,че е 26лв. и си го оставих.
въпреки,че в повечето случай баш аксесоар прави един екип да е Shocked...

# 19
  • София
  • Мнения: 3 291
На мен ми беше трудно да стигна до бебешките дрешки с количката, има едни закачалки с дрешки които пречат .
По едно детско яке забелязах следи от гуми, явно и други майки се бяха опитали да стигнат до там преди мен.

Иначе има сладурски неща , цените са като за мола.

# 20
  • София
  • Мнения: 717
Чорапогащниците наистина са яки! Аз купих три по 17 лв., което пък за такъв вид аксесоар си е много. С нарастване на размера обаче, намалява и цената. Например, същият модел за три годинки, беше 14 лв. Иначе 32 лв за дънки е прилично. Но, все пак аксесоарите са винаги по-скъпи! Peace

# 21
  • Мнения: 38
Момичета, днес бяхме в магазина и продавачките ни казаха, че следващата седмица ще има нова стока и намаление - нещо от сорта на купуваш 2 артикула и единия ти е на 1/2 цена.  Money

П.П. Междувременно преди около 10-ина дни купихме няколко неща /едно двойно яке, панталон, жилетка, блузи, ръкавици/ за 4-годишната ни малка дама - допадат ни като съотношение качество-цена-вид и вече сме фенове.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, днес бяхме в магазина и продавачките ни казаха, че следващата седмица ще има нова стока и намаление.....

Нещо взеха всяка седмица да казват за нова стока и намаление, но досега, откакто е отворен магазина имаше едно зареждане и то оскъдно. На мен ми казват всеки път, че в четвъртък получават стока. Rolling Eyes

# 23
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Преди 2 седмици накупих на малката доста работи. Не са евтини, поне според моите критерии. Купих за 2 годишно дете  яке за 87 лв, шапка - 14 лв, ръкавици-14 лв, шал - 17 лв, чорапогащник - 14 лв., пола - 46 лв, блуза- 44 лв, клин - 17 лв

Като качество са много хубави, изобщо и на външен вид са много хубави нещата. Като минус ще кажа, че имаха много малко размери. Много трудно успях да направя комплект на малката, защото от всички дрешки имаха само по 1-2 размера и за съжаление все не бяха размера на дъщеря ми.

# 24
  • Мнения: 480
И моето мнение е, че е доста оскъдно (или вече е пообрано) откъм размери. Ходих в неделя. От повечето неща, които харесах, нямаше размера, който ми трябва. Тръгнах си с едно пуловерче с къс ръкав, чорапогащник (нямаше голям избор също) и едни ластици с шнолки за коса (в тон с пуловерчето  Grinning). Продавачките бяха по-скоро незаинтересовани, отколкото любезни и отзивчиви. Никой нищо не каза за ново зареждане.

Общи условия

Активация на акаунт