Joolz Bloom - Нов модел количка!!!!

  • 11 610
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Здравейте, и на мен скоро ще ми се наложи да  купувам  и една от количките, която съм харесала е тази ,но немога да разбера от сайта им ,летния кош дали ляга достатъчно и колко е тежка,ако някой може да даде инфо ще съм благодарна.

# 16
  • Мнения: 488
coci здрасти.

Рових се много за тази количка и разбрах, че много лека, като се сгъне става много малка, но летния кош не пада до долу. Трябва да си купиш и коша за новородено. Може би това ще ме откаже, но още не съм решила. Моето бебе ще е пролетно и незнам дали си струва а взимам коша за новородено.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 56
Да  и мен точно това ме притеснява, защото като разглеждам снимките ,на летния не пада само гръбчето а целия кош и мисля , че не е толкова удобно краката са нагоре а дупето хлътнало, по-добрия вариант е да пада гръбчето, иначе така или иначе аз зимен вариант ще купувам, но и летния трябва да е ок.Това и мен доста ме разколебава.Сега ще се поинтересувам и от конкорд нео тя е подобна , като дизайн.

# 18
  • Мнения: 267
и аз съм запалена по тази количка,гледах я в магазините 9 + ,много е лека,лесно се сгъва,коша се сменя мн лесно,продавача ми каза че летния кош не става за новородено (тъй като и ние ще сме на пролет и мога да мина без ),защото е хлътнало,там където е за дупето,но според мен като се сложи нещо отдолу става идеално  newsm78,за сега си мисля да взема столчето за кола,което ще ми е повече от полза.
За цената тука са много скъпи,сега ги гледам в един алгииски сайт са наполовина.тука ми казаха 1600 за всичко,а там вижте ги и са с мнго по - хубави разцветки http://www.mamasandpapas.co.uk/range/joolz/2937/ това е цената и за 2та коша,но лошото е че доставката идва малко в повече,там и конкорд нео са мн по евтини и са в комплект с кош за кола,абе кога ще стигнем европейците незнам с тези цени

# 19
  • Мнения: 9
Здравете
Случайно попаднах на тази тема, определено от Bloom няма да съжалявате. За количките нищо не знам, но ползваме такова столче за хранене и мога да кажа, че съм очарована. Толкова му е удобно на детето, а и е изработено много добре, предполагам и с количките е така. Аз за съжаление от нашата количка немога да се похваля, ако сега ми предстоеше да купувам определено бих взела Stokke. Всички останали Прег перего, Чико, Джордани са над 1000 лв целите комплекти и бих казала, че не са удобни никак. Поне аз не виждам разликата от най-евтините, така че ако имате възможност инвестирайте в нещо по-добро. Специално за Стоки мога да кажа моите наблюдения. Един от основните плюсове е, че може да се коригира височината на която ще стои детето, а това е важно. На по ниските колички когато детето си седи и вървите по улица целия дим от ауспусите на колите е в лицето му. А и в парка където се разхождаме има много кучета и някое като се засили към количката аз изтръпвам защото едно куче е на нивото на детето. С по-висока количка това не би се случило, а и може да се обръща дръжката и да го гледаш какво прави.

# 20
  • Мнения: 267
права си че стокето е страхотна количка и има хиляди удобства пред другите,но са много малко хората,които могат да дадат 2000 и нагоре за количка,която ще ползват 2 години,независимо колко удобна ще бъде на детето.Аз също много мислих за такава количка,но точно цената ме отказа,за тези пари толкова много по необходими неща ще му купя  Peace.Такова е моето мнение,не го налагам на никой,който има тази възможност е чудесно да си купи висок клас количка  smile3503

# 21
  • София/Център
  • Мнения: 136
Някой взе ли си я вече да даде някакви отзиви от първа ръка, аз ходих да я видя в магазина и доста ми хареса, много маневрена и лека ми изглежда, аз се бях спряла на Quinny buzz , но сега се замислям, само цветовете, които имаше не ме впечатлиха особено, бях си харесала сребристото, но то е сиво..

# 22
  • Мнения: 56
Аз  не съм то тук във Варна няма и къде да я видя , ходих в един магазин казаха , че може да ми я поръчат ама аз искам да я видя първо, защото не е малко пари все пак и така по картинка да я купя.А магазинерката в магазина нещо ми обесняваше, че била тясна с помпещи гуми това означавало , че може и да омекват ,какво било това сега вече хубавите колички били гумите пълни с нещо си и така.Аз още нямам идея  newsm78.Ако някой я е купил да каже отзиви и снимки! Praynig

# 23
  • Мнения: 267
Някой взе ли си я вече да даде някакви отзиви от първа ръка, аз ходих да я видя в магазина и доста ми хареса, много маневрена и лека ми изглежда, аз се бях спряла на Quinny buzz , но сега се замислям, само цветовете, които имаше не ме впечатлиха особено, бях си харесала сребристото, но то е сиво..
Има я и в сребристо по краищата с такова лъскаво като светлоотразител пак сребристо,но тук имат само в сиво и еедно жълтеникаво,поне аз тези цветове съм виждала,иначе виж в интернет имат страхотни разцветки и шарени и лилави и още мн други,аз 1-во се бях спряла на нея,но сега се насочих към абц дизайн,че джоолса с всички екстри ми идва много скъпа

# 24
  • София/Център
  • Мнения: 136
Аз май не държа на екстрите, ще се наложи естествено да си взема и коша за новородено, но чанта ще пропусна, имам си друга (беше подарък в от ларедут, но е сладка), чувал също , имам един , който му се маха долната част и остава само яке, вярно няма да са същите десени, но и без това цветовете които има тук не са нещо специално че да държа да се придържам към тях (иначе и аз в онзи сайт си бях харесала едно зелено, много красиво ми се видя) . Видях само че и помпата се продава отделно, което ми се вижда глупаво, защото май не мога да си я спестя. Сега се сетих и за адапторите за Maxi Cosi.....май се събират нещата

# 25
  • Мнения: 865
а някой има ли представа колко тежи newsm78

# 26
  • Мнения: 529
Здравейте гледам че искате моята количка  Laughing
Купих я от Мамас и Папас от Англия чрез познати,които ми я пратиха до Бг. Тези,които има в 9+ не са същите цветове.
 Аз имам ето тази : http://www.mamasandpapas.co.uk/product-joolz-by-mamas-papas-alph … /s0004234/type-s/
 Мога да кажа, че е страшно удобна и маневрена. Летния кош има вдлъбнатина за дупето и не е подходящ за новородено,според мен. Прилича на коша на Стокито...... май не го обясних добре.
 Ако имате въпроси питайте  Peace

п.с. не съм я мерила колко тежи,но е лека

# 27
  • София/Център
  • Мнения: 136
soniamari, ако не е тайна колко ти излезе шипинга до тук и с коя фирма ти я пратиха и ако можеш да ми кажеш какво точно ти влизаше в комплекта за тази цена освен коша за новородено, примерно този кош за багаж, който е на снимките , защото тук е без нищо отдолу, само на по-скъпия вариант има някаква чанта за отдолу, и помпата влиза ли (дъждобран, комарник)?
За теглото в 9+ момчето ми каза 12 за рамата, май не беше много сигурен, в сайта пише 13,5 може би е за цялата количка, защото на мен ми се стори по-лека от Quinny-то със сигурност...

# 28
  • Мнения: 529
 Пак казвам,че ми я пратиха познати от там, но с микробус,който събира поръчките на българите в Англия и пътува веднъж в месеца да Б-я. Та тези момчета ми взеха 20 лири.  Rolling Eyes
  НО тогава хванах намалението (преди 3месеца) и цената и беше 425 лири. Дойде в два кашона : зимен кош, летен, помпа, дъждобран, рамата е с чанта за багаж с цип.
 Това е тегло на цялата количка според мен,защото е доста лека.
Допълнително си взех чанта за багаж,която се слага на дръжката и чадър. Цветовете в сайта са много по-наситени и хубави от тези,които продават в 9+. От къде ги взеха такива разцветки тук не знам...  Thinking

Мисля,че може да я поръчаш от съседната тема за Next и т.н.....

# 29
  • София/Център
  • Мнения: 136
С тази цена излиза супер, иначе сега видях др. тема, но май ще ми се върже почти същото, вярно че цвета е много по-хубав ама...ще видя един познат ще се връща скоро от Ирландия, но не знам дали няма да му искат някакво мито или такса в самолета.
Радвам се че ти си доволна от количката, май и аз много се навих да е тя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт