30-та Хелоуинска тема на канадките

  • 21 028
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
Ето ни и нас, от мястото на събитието...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303563

# 16
  • Мнения: 919
Каролина, страхотна тема както винаги. Мерси  bouquet

Страхотни снимки, много са сладки малките маскирани човечета Heart Eyes
Моите снимки нещо не се получиха много добре, Виктория беше принцеса (Пепеляшка), събра цяла торба с бонбони, обиколихме 3 улици Laughing не искаше да се прибира, накрая седяхме още един час пред къщи да раздаваме бонбони и да се радваме на костюмираните каки и батковци
Crazy

B52, много е сладък този твоя дребосък Heart Eyes
Внимавай как го поставяш на гърдата, защото обикновено неправилното захапване е причина за разранените зърна, от там и други проблеми. Не прекалявай със зелевите листа, прави топли компреси и масажи когато бебето суче. Ако струйката му е много силна може да се дърпа и да не захапва правилно, при това положение се препоръчва да кърмиш легнала... горещо ти препоръчвам да се свържеш с месната ви ЛЛЛ Peace Успех Crazy

# 17
  • Мнения: 1 199
Момичета, страхотни костумирани дечица видях Hug
Вери, честит рожден ден! Каролинка, много благодарим за хубавата тема!
Бебенцето на Б52 е като ангелче Hug За топлите компреси (освен топли трябва и да са влажни) мисля че е удобно един памперс да се топне в гореща вода, така топлината се задържа много по-дълго отколкото при хавлиените кърпи.
Лека вечер!

# 18
  • Мнения: 9
Момичета да ви питам за часа.Тази вечер ли се връща с 1 час назад.

# 19
  • Мнения: 5 713
Кивито, да, тази вечер.

Момичета, благодаря за вниманието и пожеланията!  Hug

# 20
  • Мнения: 319
Ако има някой по това време да чете темата, моля помогнете Praynig Имам нужда от съвет какво да ям/пия в случай на повръщане и разтройство. Повърнах вече и стомашните сокове които имах, пих малко вода и след няколко минути и тя излезе  Sick Разтройството също изкара всичко, което имаше да излиза, вече излиза само вода. Страх ме е да не се обезводня и опитвам да пия айрян в момента, дано не върна и него. Ще пробвам и с препечена филийка със сирене. Ако успея да удържа, и хапчета за разстройство ще пия, но сега не искам да бързам, че да не отидат и те в мивката Sick Извинявам се за всичко написано, но се чувствам като парцал и се надявам някоя от вас да може да ми помогне със съвет. Мисля си, че всичко това тръгна от една хелоуинска близалка, която изядох преди около 3 часа.

# 21
  • Мнения: 1 216
Прати мъжa ти в някоя аптека да пита -ще му дадат лекарство и ще се оправиш бързо!

# 22
  • Мнения: 3 271
Оризова вода?
Нека наистина мъжа ти пита в някоя аптека. Дано не е нещо сериозно и бързо да ти премине  Peace

# 23
  • Мнения: 313
Честити бебчета на B52 и Вени! Да са им живи и здрави!


Много сладки хелуинчета Simple Smile Нашият квартал беше необичайно тих. Имаше някакво хелуинско мероприятие в"младежкия дом", даже  и полиция се мотаеше. Тази година доста слабо бяха украсени къщите наоколо.  Ние не участвахме с костюми, но пък си купихме бонбони Simple Smile Дребният май нищо не разбра. Ние още си се гледаме в къщи.

Приятна вечер !

# 24
  • Canada
  • Мнения: 231
p4eli4ka, обадихте ли се на инфо-санте? Вече дори не е нужно да знаеш районния номер, просто звъниш на 811. Доста ги ползваме, добре преценяват ситуацията и дават уместни съвети.


B52, честит ви сладък син Петър! Да е жив и здрав! На теб - бързо възстановяване!


Честити рождени дни на патерици на рожденичките!

За сега толкова, скоро пак ще пиша.

# 25
  • Мнения: 37
Страхотна хелоинска темичка! Каролина поздравления! Честит рожден ден на патерица  bouquet  bouquet, аз пак не съм разбрала навреме Embarassed
Честит рожден ден на Вери!   bouquet
Честити бебчета на мама Вени и В52! Да са послушни и усмихнати!
В52 голям мъж си родила, струваше си чакането и е много сладък! бързо възстановяване и адаптиране към кърменето!
Много са хубави всички костюмирани дечица.  Ето ги и моите с малко закъснение: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303125&pid=8645088 Маги беше много въодушевена вчера като събираше бонбоните, вежливо си подаваше кошничката с думите "тлик от тик" и после казваше "тен ку" и хората умираха от смях с нея. После подскачаше от кеф, че има много бонбони. Е, в крайна сметка мама и тати ги намалиха, но и тя доста пояде. Laughing
p4eli4ka дано вече си по-добре. незнам какво да те посъветвам, тук не ми се е налагало да ползвам нещо такова, но в такива случаи ако е от храна е най-добре да се очисти организма, та за разтройството не бих предприела нищо, само за обезводняване. Повръщането също ти е защитна реакция. Бързо оздравяване! .

# 26
  • Мнения: 9
Момичета ето и моите снимки от Хелоуин http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303642

# 27
  • Мнения: 5 713
Пчеличка, дано си се оправила вече. Аз ти писах и на скайп по- рано, да не се повтарям тук.
Всички са били големи сладури на вчерашния празник, Невена патето много е готина. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 959
Да се включа и аз в прекрасната Хелуйнска тема, създадена от творческата ръка на Каролинка със закъсняли честитки.

Честити бебчета на Б52 и мама Вени, да са здрави и да папкат, да пълнят дайперите и да спинкат, да се смеят и растат.

Мамо Вени, успех с кърменето и няма да се отказваш, чули, началата са винаги трудни и болезнени, но след това се заплащат стократно?
Каролинка, честит РД. Да Си здрава, щастлива, късметлива и все така да Те озарява творческата муза. Имаш естетическо око.
Вери, честит РД и на Теб, двойно Майче. Желая Ти да Си останеш все така амбициозна и решителна, все така бърза във вземане на решенията и самостоятелна. Здраве и късмет да те съпътстват.

Щастливче, аз понеже съм на захранваща вълна/ още го мисля/ как Габи започна, защото си спомням че го започна след 7мес? Започна с сладък картоф, нали? Как въведе сиреълите?

Пчелице, и аз бих Ти казала като Невенска  да наблягаш на водата за да помогнеш на орг- ма Си да се пречисти от това което го е "притеснило". Много стиснати палци и дано скоро да се появиш с хубави "здрави" новини. От храна ли стана всичко или вирус?

Страхотни Хелуински снимчици, много щастливи маскирани личица видях.

Притен Ви следобяд и много усмивки Ви желая.

# 29
  • Мнения: 1 199
Калидка, захраних с тиква (вкус като на сладък картоф) на 7 месеца. До 10 месеца е ял символични количества твърда храна. Сириълите - малко след тиквата, започнах с инстантна каша от ориз. Сега съм преминала изцяло на домашно приготвени сириъли по рецепта на Бу и Косе-Босе. 

http://www.wholesomebabyfood.com/

Общи условия

Активация на акаунт