Зеленчукови супи на Нестле

  • 2 032
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Под "модифицирано" се има предвид химически модифицирано нишесте, а не генно-модифицирано или пък физически модифицирано.
Такива супички има и на Данон:





# 16
  • Мнения: 1 572
и аз не бях сигурна и затова подходих с голямо недоверие , но пък са много вкусни

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не бих давала такива супи

# 18
  • Мнения: 96
Аз не съм виждала никъде от тях, някой ако намери - да даде сигнал плс!

# 19
  • Мнения: 1 572
Не бих давала такива супи
защо пък  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 730
сега разбирам за тези супи,на прах ли са?Ако е тъка то в тях едва ли има някакъв зеленчук newsm78

# 21
  • Мнения: 1 572
сега разбирам за тези супи,на прах ли са?Ако е тъка то в тях едва ли има някакъв зеленчук newsm78
как ще са на прах вие добре ли сте , все пак това са супи специално направени за бебета , течни са

# 22
  • Мнения: 1 193
сега разбирам за тези супи,на прах ли са?Ако е тъка то в тях едва ли има някакъв зеленчук newsm78
как ще са на прах вие добре ли сте , все пак това са супи специално направени за бебета , течни са
Вернооооооо лиииииииии  newsm78
И аз си мислех че са на прах, не че има някакво значение- нали не се внасят в България.

# 23
  • Мнения: 1 572
кой каза че не се внасят ?

# 24
  • Мнения: 2 730
сега разбирам за тези супи,на прах ли са?Ако е тъка то в тях едва ли има някакъв зеленчук newsm78
как ще са на прах вие добре ли сте , все пак това са супи специално направени за бебета , течни са
Ами да добре съм благодаря,че попита

# 25
  • Мнения: 1 193
кой каза че не се внасят ?
Останах с такова впечатление, понеже никой не назова магазин в който се предлагат

# 26
  • Мнения: 90
И в крайна сметка къде ги има тези супички?Аз давам от течните каши-страхотни са!Сигурно и това ще е хубаво ама никъде не съм виждала такива в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт