So you think you can dance - Фен клуб ;-)

  • 15 025
  • 413
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 837
Сряда и четвъртък, Клер, винаги е така. Сряда от 8ЕТ, четвъртък от 9 ЕТ  Simple Smile

# 376
  • Мнения: 2 185
Сряда и четвъртък, Клер, винаги е така. Сряда от 8ЕТ, четвъртък от 9 ЕТ  Simple Smile

Мерси Кейси...заблудила съм се явно, защото премиерата беше в четвъртък, но вече ще знам  Grinning

# 377
  • София
  • Мнения: 1 891
Е кажете си фаворитите до момента.  Grinning
Ето ги моите - Aриел и Филип

# 378
  • Мнения: 1 775
Разбира се, Филип и Ариел са и сред моите любимци. Както и Брендън и Натали, които бяха на косъм миналия сезон. Харесвам още Присила Мареро, Кейтлин Кини, Ана Дън, братята Евън и Раян (карат ме да се усмихвам винаги), Асука, Сами Рамирез, Келси Тейлър, Поно. Като че ли има нещо и в Травис Прокоп, само ако беше малко по-мъжесвен и силен.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 21:39 от Stitch Whitlock

# 379
  • Мнения: 1 800
Няма да ви развалям кефа, но се пригответе за неприятни изненади от епизода във Вегас Confused

# 380
  • Мнения: 2 185
Изпуснах го  ooooh!, голяма патица съм Confused

# 381
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 107
Няма да ви развалям кефа, но се пригответе за неприятни изненади от епизода във Вегас Confused

Стига бе Crossing Arms

# 382
  • Мнения: 1 775
Дано не става въпрос за контузии.

Off topic: Ян Бибиян, ти успяваш ли да отвориш озона, на мен от няколко дни ми казва, че нямам разрешение за достъп до сървъра?

# 383
  • Мнения: 1 800
поне за мен беше неприятно, защото някои мои фаворити до момента и даже някои на журито  ги елиминираха...но айде гледайте, за да обсъдим.


Кларет4е, да не забравиш, тази ве4ер пак има, забравих дали е в 7пм или 8пм, ще съобщят ТОП 20.

# 384
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 107
Аз не го намирам по тракерите Close

# 385
  • София
  • Мнения: 1 891
В мининова има два торента , но не тръгват.
Моля ви , дайте работещ линк !  Sad

# 386
  • Мнения: 1 775
В мининова има два торента , но не тръгват.
Моля ви , дайте работещ линк !  Sad
avicom, регистрирай се тук и го изтегли: http://xtremespeeds.net/browse.php
Регистрациите са свободни и става доста бързо.

Вярно, че епизодът беше тегав - доста тежки елиминации. Няма да издавам кой отпадна, защото не сте гледали всички, но страшно се радвам за моите любимци, които още са в играта. Имаше нови хора, които много ми харесаха и ми станаха любимци, а от други бях леко разочарована и вече не ги харесвам толкова. Стискам силно палци за Филип и Евън. Тези гадове накрая ще оставят избора между братята Райън и Евън, дано Евън да е щастливеца, който ще продължи.

# 387
  • София
  • Мнения: 1 891
Не мога да се регистрирам !
Мога ли да ти досаждам на скайп ?

# 388
  • Мнения: 1 775
Влизам в скайп, идвай да ми досаждаш  Mr. Green.

# 389
  • София
  • Мнения: 1 891
Стич,   bouquet
Имам епизода. Който го иска - в скайп съм,инкогнито .

Общи условия

Активация на акаунт