photo books 2 (книжки, календари, снимки и други неща)

  • 19 548
  • 378
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 74
Благодаря,редактирах я вече книжката.....а да се оплача от кравичката - вече ми престигнаха 3те книжки - от 28 септ.,5 окт. и днес и от 16 окт. пристигна,но имам е един поръчан часовник от 28 септ. - няма го още  - не знам какво да правя - преди 10 дена им писах за него и за едната книжка,казах че са ги изпратили - ама книжката престигна преди 1 седмица,а часовника го няма - да им пиша ли пак?

# 76
  • Мнения: 119
yaya - книжката е страхотна.

От трите книжки които поръчах по едно и също време от кравичката само едната е с по - червени снимки и то главно лицата и носовете са червени. Останалите две са станали добре, аз си ги харесвам, но има какво да се желае.

# 77
  • Мнения: 1 065
По въпроса с червенеещите снимки- може би има нещо такова и при мен, но като цяло изглеждат така все едно съм ги пуснала на домашния принтер. От няколко дни се опитвам да направя хубави снимки, за да покажа за какво иде реч, но не се вижда добре, не мога да направя такова приближение, че и на снимка да се види  Crazy. Календарът е същия като книгите. За функцията, която е споменала Гаргамелчо- бих опитала още веднъж без нея да видя какво ще стане. Иначе снимките са много хубави, днес получих за втори път  Wink.

# 78
  • Мнения: 153
Днес си получих книжката от кравичката. Леко се разочаровах от качеството и тъкмо си мислих дали проблема е в моя телевизор и прочетох мненията ви. Моите снимки не червенеят, като цветове мисля че са горе долу добре, но самия печат не е перфектен. Като за без пари е много добре, но някак си останах леко разочарована. Като се гледат снимките отблизо се виждат едни точки, прилича ми като снимка от вестник примерно. Чудя се дали да пускам още книжки или да пробвам в инку. Някой може ли да ми сравни качеството, къде е по добро?
Направих снимки, но не съм сигурна дали ще усетите това което имам в предвид че не ми хареса.
http://www.trollipen.snimka.bg/album.php?album_id=305145&pid=8743384
Пратили са ми и кодове за книжки (30 страници) за 11.99 $ с free shipping. Ако някой иска да се възползва, валидни са до 15.12.2008.
ZFS2AA5
ZEKWGJW
ZSLU8EB
ZS4RNYZ
ZL9R8K5

# 79
  • Мнения: 50
това е цитат от Кравичката
Advanced Digital Photo Print Options
The following setting will apply to Photo Prints only. It will not apply to other products like photobooks, calendars and other photo gifts.

Glossy or Matte finish    
Glossy   Matte
When you order prints in ArtsCow.com, you have the option of Glossy or Matte finish for your order. Choose Glossy or Matte finish to apply to your entire print order. Glossy and matte choices available for all prints sizes, like 4x6, 5x7, 8x10, wallet(4), 11x14 and 12x18.

Image Enhancement :
We are using FUJIFILM Image Intelligence™ processing to correct your image flaws automatically. Image Intelligence is ultra-high quality digital image processing software that determines the intention of the photographer and the conditions at the time of taking a photograph to produce the perfect image based upon Fujifilm's huge image database accumulated over many years. Image Intelligence™ is a registered trademark of FUJIFILM Corporation. Learn more.
[/color]

тоест - мисля си, че функцията Image Enhancement се прилага само за снимки и затова книжките не са с добро качество.
Поръчах две книжки на 28.окт, като пристигнат и аз ще споделя мнение.

# 80
  • Мнения: 2 109
Днес е последния срок за книжката ми в Инку. Остана ми само да се преборя с текстовете, накрая половината странички ги направих с тяхната програма, вместо на ФШ и се опитах текстовете да ги напиша на файл, и да ги кача, но е все едно там да ги пиша. чудя се дали да ги оставя на латиница или на кирилица? мислех, че може на джпег файл да ги кача катоснимка, но не дават.
Тити, ти какво направи точно?

за цветните точки, които говорите... това се нарича шум в снимката и зависи от качеството на самата снимка. а дали избива някой цвят от калибрирането на машините и компютъра (да показват едни и същи цветове). Ако се получава еднакво на всичките книги, може би монитора у дома не показва реалните цветове (знаете как в различни програми или на различни компютри жветовете се променят. може дори в различни браузери различно да изглеждат, зависи с коя програма се отворят снимките).

# 81
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Калина, шум има не само на снимките, а и на самите бекграунди, поне при мен е така, страниците изглеждат като принтирани на мастилено-струен принтер, леки точици, но се забелязват. Ама за толкоз пари хич не ми пука Wink Всички, но които съм ги показала досега ахкат и охкат колко са хубави.

# 82
  • Мнения: 119
Free 40pcs Personalized Real Photo Cards

Delivery your personalized greeting cards to whom you cared.

Gift Certificate Code : FREE40PHOTOCARDS
Expires on: 11/17/2008

Redeem and get 40pcs Personalized Real Photo Cards
(20pcs 8x4 and 20pcs 7x5, envelopes are included.)

Това получих по имейла от кравичката.

# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 102
Калина книжката е просто невероятна. Направо ме зарази и съм направила близ 80 снимки и може и да се включа в срока. Кога ще получил код за безплатна книжка?

# 84
  • Мнения: 2 109
безплатния код беше еднакъв за регистриралите се, а за поканените не знам, да видим довечера ако успея да я поръчам (нямам карта, трябва д амоля някой), дали ще ти изпратят код за безплатна втора. иначе за първия го имам у дома, ако не си го записала.
така или иначе до 15 ноеммври важи общия код, който раздаваха с анкетата.

# 85
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 102
Аз мисля да ползвам този от анкетата. Евентуално ако получим и заради поканата ще го ползвам отново за да поръчам същата книжка Peace

# 86
  • Мнения: 919
yaya и trollipen, книжките са много хубави, жалко за проблемите с качеството. Днес им писах да ги видя какво ще се оправдават, но честно казано очаквам да ми изтрият поста.. китайска си му работа.
И аз получих кода за картичките, но се чудя дали да го използвам. Със сигурност ще правя картички, но дали да са от кравата.. нещо се разочаровах тотално от тях.
Сега проверих и за 10 картички шипинга е 2.99 а за всичките 20 4.99 та може да рискувам, ама се чудя дали са като нормални картички или повече като снимки..

Калинa, мисля че идеята беше да се направи цялата страница отделно, не само текста... също имай си едно на ум че .png няма да ти излезне с прозрачен бакграунд а с черен, гледам на кравичката излиза с бял..

# 87
  • Мнения: 2 109
правя ги на шопа, но ги запазвам накрая в jpeg.

някой получил ли е от инку до сега?

# 88
  • Мнения: 948
Такива картички съм поръчвала от Snapfish няколко години поред - тяхното качество е безупречно. Мислех си да пробвам с Кравата тази година.

Приличат на снимки повече отколкото на картички, защото са си на фотохартия - не се сгъват, но пък пожеланието и снимката са си отпред; по принцип са ми много удобни, защото си идват с пликчета, готови за пращане. Не съм погледнала още какъв е дизайна на коледната серия; в Snapfish винаги има поне 20 различни предложения.

Чакам моята Блърб книжка; пратили са я във вторник, сигурно утре ще е тук.

# 89
  • Мнения: 919
Аз съм получила моята книга от Инкубук на 3ти.. трябва да ида да си я взема, но чакам да пристигне и от майканвас и тогава Grinning

Миналата година правих картички от Шътерфлай и са си съвсем като картички сгънати с плик, от вътре също можеш да сложиш надпис.. пак такива искам тази година.И без това няма да ми трябват повече от 10-12.. ако си намеря от миналата година ще снимам и ще ви ги покажа.

Общи условия

Активация на акаунт