Второкласници/20/

  • 26 002
  • 437
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 6 210
Викане му е майката, иначе никой няма да ме отрази  Mr. Green
Аз пратих Марти на вилата с нашите, заминаха още снощи! Силно се надявам утре да успеят и да си дойдат, голям сняг е при нас в София! А каквато съм патка, забравих да му сложа ботушите и е по маратонки  Embarassed  ooooh!

# 391
  • Мнения: 688
Честит Първи Сняг! newsm53 (за София - честито първо-снежно задръстване по непочистените улици  Mr. Green)

# 392
  • Мнения: 751
И при нас заваля сняг. newsm44Детето е много щастливо. Crazy

# 393
  • Мнения: 367
И при нас заваля сняг. newsm44Детето е много щастливо. Crazy
Само,че Катето се събуди с хрема  Tired

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 55
от днес вече сме на антибиотик, силнотото главоболие  Sadсе оказа синуит.....

# 395
  • Мнения: 751
И при нас заваля сняг. newsm44Детето е много щастливо. Crazy
Само,че Катето се събуди с хрема  Tired
Дано не е нищо сериозно. Hug
si-si и вие да се оправяте бързо. Hug

# 396
  • Мнения: 511
И ние сме болни.Неможем да се порадваме на снега.Баткото от петък е на антибиотик,а малката от снощи е с температура.Обадих се на личната и тя е на същия антибиотик.Тази седмица изпускаме  училище и детска градина,а аз работа .Ще се гледаме в къщи и снега през прозореца.
Скорошно оздравяване и на другите болни дечица.

# 397
  • Мнения: 719
mamaivi, si-si-, оправяйте се бързо.

При нас вчера започна да вали един хубав сняг на парцали, но беше за кратко и не успя да натрупа като при софиянци. Crossing Arms
Ники само обикаляше от стая в стая със желание да излиза вече навън и да играе , но му се размина.Само мокри локви останаха... Crazy

Спокойна и топла неделя!

# 398
  • Мнения: 987
Само нас ли ни пропусна отново снегьт   Mr. Green  Мартин му се точи цяла седмица. Снощи като видяхме в София какьв е сняг и се надявахме днес и тук да е така - ама трьнци - едно сльнце , " жега" - цял ден играха навьнка    Laughing 

si-si , mamaivi , бьрзо да оздравярате.   bouquet 

# 399
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
То утре и помен няма да има от снега тук, не беше хубав сняг за игра. Вчера излиза с баща си и с шейната, но казаха, че било гадно, днес пък вече полуразтопено и кално, друго си е да натрупа бял пухкав сняг. Laughing
Всъщност аз хич не обичам сняг, ама хайде веднъж годишно може да вали.  Mr. Green
Болните, оздравявайте!

# 400
  • Мнения: 1 312
Само нас ли ни пропусна отново снегьт   Mr. Green  Мартин му се точи цяла седмица. Снощи като видяхме в София какьв е сняг и се надявахме днес и тук да е така - ама трьнци - едно сльнце , " жега" - цял ден играха навьнка    Laughing 

 

И при нас така,прехвърчаха няколко снежинки и толкова ,сняг нямааа Mr. Green

# 401
  • Мнения: 367
Да почерпя,че днес дребната е именничка и става на 4 месеца  Heart Eyes

Честито на всички именници    bouquet

# 402
  • Мнения: 1 608
И ние си направихме снежна битка и почетохме подобаващо първия сняг. Не остане неутъпкано място в градинката ни и дърво с неизтърсен сняг. Nature Snowman

# 403
  • Мнения: 63
Честито MAMAIVI!Да ти е жива и здрава и малката и голямата.Много са сладки.  bouquet
И ние днес направихме голям бой със снежни топки.Два пъти изтъркалях големия в снега,а малкия само бяга покрай нас и се смее.Нашия тати не се включи.Той беше по изтупването на бебока.Падна голяма веселба.Дано още да вали сняг

# 404
  • Мнения: 1 312
Честито Иви,нека има едно весело и безгрижно детство   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт