Второкласници/20/

  • 28 389
  • 437
  •   1
Отговори
# 75
  • Карлово
  • Мнения: 5 764
Вчера след ред допълнителни занимания,танци, музика, вокална моите хора започнаха да приготвят домашната по математика в 17,30. По едно време късат презполовения лист със задачи и пак започват наново - объркали страниците на сборника, вместо двадесет и някоя страница почнали да решават шестдесет и някоя, визуално наистина си приличаха. Така може да прескочим някой месец и да цъфнем във втория срок, е с малко повече усилия, но не е невъзможно.

# 76
  • Мнения: 192
ЗДРАВЕЙТЕ!
Аз също не давам пари и не купувам подаръци за 6.Разбрали сме се ,че това е негово задължение да се учи .Казвам ,че се гордея ,че се учи добре и той е щастлив.Вече има 12 6 в бележника.Последната е за стихотворението за будителите.
За подаръци за коледа още не сме говорили,но вчера донесе бележка за зелено училище,което ще е от 13.04.-17.04 2009 г .Ако има повече от 12 деца ще ходят в Банско.
Приятен ден!  bouquet

# 77
  • Мнения: 987
Не давам нито пари, нито подаръци за 6-ци. Негово задължение /почти единствено/ е да учи.

Всьщност това е и моето виждане. Благодаря и за останалите отговори. Направих си сверка за собствено успокоение. Повечето деца в класа на Яна получавали поощрително пари за всяка шестица  ooooh!  Детето за щастие не ми го натяква ( само ми го споменава). Май е схванала вече непрекьснатото ми повтаряне ( още от детската градина)  - да гледа себе си , а не останалите.

=^._.^=,  браво на детето.  Peace

Много странно - но до сега не сьм чула от нашето училище някой да е ходил на каквато и да било олимпиада  newsm78

# 78
  • Мнения: 719
Привет!

И аз не давам пари за 6-ци, с изключение на първата, но те вече станаха много. Crazy Но той се старае и без парични поощрения, чувства задоволство като е постигнал нещо.  Simple Smile

chanoir , много е хубаво това за Дядо Коледа. Flutter

mimok_l , много странна реакция наистина от страна на госпожата. Rolling Eyes

Вчера имахме родителска среща. Ами нищо особенно, освен че дисциплината била мноооого зле. ooooh! Crazy

# 79
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен.Ние живеем в малък град и синът ми ходи вече сам на училище.но повече ме притесняват избухванията му от време на време и нервниченето му без видима причина.Възможно ли е да влизат в пубертета.Според мен е рано на 8год. но тази рязка смяна на настроенията?При вас как е

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Привет.

Моят юнак си е у довам. Кашля, киха, подсмърча. До края на седмицата ще се занимаваме сами. Излиза ми с номера, че много кашлял и не можел да пише домашни.  Laughing Като кажа, че тогава значи не може да гледа и тв... Laughing

За оценки пари и за не давам. Нито баща му. Ама той не си и иска. Дори заплаших, че ще глобявам по 50 ст за неизгасено осветление в тоалетната. Ами така де.  Wink

Писмо не сме писали още. Миналата година написахме и пуснахме реално, получихме отговор от бг пощи с картинка на дядо Коледа, еленчета, елха и някакви думички за вълшебството на коледната нощ... Добра инициатива. Още повече като прочете кой е получателя... Mr. Green Намеквал ми е, че иска някаква игра на Бен10 "като от  Джетикса!" Rolling Eyes hahaha, но не съм търсила.

Браво на успелия юнак на =^._.^= ! Hug

Това със забележката изобщо не ми се коментира...Както казва малкия - бляк.

Някой гледал ли е Уоли? Дават го по кината. Утре е последния дени  се чудя заслужава ли си да водя Светлин. newsm78

# 81
  • Мнения: 1 312
Ние също пари за оценки не даваме ,но имам познати които практикуват по този начин вземат -дават (но това си е личен избор) всеки прави така както намери за добре Hug
За настроението -направо ужас
Ако му е весело след малко му става тъпо,ако пък му е тъпо след малко му става весело Sick
 Thinking

# 82
  • Карлово
  • Мнения: 5 764
Вчера имахме родителска среща. Ами нищо особенно, освен че дисциплината била мноооого зле. ooooh! Crazy

А дисциплината не зависи ли основно от госпожата, особено на тази възраст?!? Rolling Eyes

# 83
  • Карлово
  • Мнения: 5 764
Привет.

Някой гледал ли е Уоли? Дават го по кината. Утре е последния дени  се чудя заслужава ли си да водя Светлин. newsm78
На мене и на Веси не ни хареса. Аз обичам красива анимация. Като идея е добър. Най-доброто е невидимо за очите........

# 84
  • Карлово
  • Мнения: 5 764
.Възможно ли е да влизат в пубертета.Според мен е рано на 8год. но тази рязка смяна на настроенията?При вас как е
И при нас е така.   Twisted Evil Може и ранен пуберитет да е  Cry

# 85
  • Мнения: 1 103
И при нас настроението е на моменти  ooooh!.
Понякога като каже много ми е тъпо аз му казвам вземи една остилка и си го подостри  Joy Joy.
Абе мами не ни ли е рано за пубертет  newsm78 направо не ми се мисли колкото по-големи стават повече не слушат .Какво ли ни очаква занапред  Thinking просто не ми се мисли .Поведението на днешните деца е под всякаква критика .Като се замисля ние едно време какви бяхме  newsm78

# 86
  • Мнения: 1 312
И при нас настроението е на моменти  ooooh!.
Понякога като каже много ми е тъпо аз му казвам вземи една остилка и си го подостри  Joy Joy.
Абе мами не ни ли е рано за пубертет  newsm78 направо не ми се мисли колкото по-големи стават повече не слушат .Какво ли ни очаква занапред  Thinking просто не ми се мисли .Поведението на днешните деца е под всякаква критика .Като се замисля ние едно време какви бяхме  newsm78

Права си,рано им е ама.. Tired

# 87
  • Мнения: 1 608
Дамм положението ясно, тъкмо и аз щях да питам за проямната на настроенията и как се справяте с тях.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 378

Малко офф. Едно време, когато опитвахме да оправдаваме щуротиите си с пубертета, класната ни казваше: "Аз пубертете не съм карала. Как така вие ще карате!! ААаа!". hahaha

# 89
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 929
Морска, аз разсъждавам по същия начин, така се отнасяха и родителите ми към пубертета ми.
С доста повече внимание и говорене, мисля, че ще се получи.

Общи условия

Активация на акаунт