Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 765 523
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 1 740
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
поправям се с файла...
Помощничка
п.п.
С това име са я пуснали преди време момичетата.Същата е ! Peace

# 1 741
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Благодаря много!   bouquet

# 1 742
  • Мнения: 2 961
поправям се с файла...
Помощничка
п.п.
С това име са я пуснали преди време момичетата.Същата е ! Peace


И аз благодаря много:) Само ако знаеш как усмихна момченцето ми Simple Smile

# 1 743
  • Мнения: 2 124
Някой може ли даде линк към филмчето за  Nouky на някой по-стандартен език - немски, испански или английски, че аз намирам смао на португалски, ана детето ще му стане вече пълна каша от толкова езици. Благодаря!

# 1 744
  • Русе
  • Мнения: 154
ПОстоянно проверявам всяка нова страница и вс. нова песен качена чреаз форума. Имаше питане за песента"зайчето си наранило лявотото краче...." повдигам пак темата, дъщеря ми мн. я  харесва, но и аз не мога да я намеря. Благодаря на вс. за труда и за вс. качена песничка.

И аз от доста време я търся,но намирам само текста  Sad ,а малкия много се кефи като му я пея .

# 1 745
  • Мнения: 1 690
Някой може ли даде линк към филмчето за  Nouky на някой по-стандартен език - немски, испански или английски, че аз намирам смао на португалски, ана детето ще му стане вече пълна каша от толкова езици. Благодаря!
НАмерих това

http://www.youtube.com/watch?v=1P7B5S2oKOk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=JFSOwWKRaBY

# 1 746
  • Мнения: 1 949
инка ти погледна ли вътре? Есен на полето, аз я намирам само в съдържанието, но не и за дърпане...
в някой от учебните дискове е, а съдържанието ще кача днес за да е ясно кое точно къде се намира


Аха, ориентирах се. Намира се в първи диск на 3-ТИ КЛАС – БУЛВЕСТ - заповядай  Hug

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 13:51 от vorfaxx

# 1 747
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Отново да попитам някой дали е попадал на "Страна на мечтите" на Дани Манолова и "Амболино". Имам ги на касета и на децата в училище много им харесват песните. Но касетофоните влачат и ги търся на СД. Песните вътре са "Мой папагал" - кавър на "Коко джамбо", "Рали", "Рожден ден", "Хей приятели", "Кажете моля, какво да сторя?"

# 1 748
  • Мнения: 1 949
Да не е "Ние сме Амбелино" (защото я имам с инструментала и)?

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 14:44 от vorfaxx

# 1 749
  • Мнения: 2 096
на тази песничка само текста и намирам:

ЗАЙЧЕТО СИ НАРАНИЛО...
Зайчето си наранило
лявото краче.
Седнало и се присвило
под едно дръвче.
Чула го една калинка:
- Зайо, я да спреш!
Бива ли от драскотинка
толкоз да ревеш?
Раничката с йод намаза
върза я с трева.
И усмихнато му каза:
- Ето оздравя!

# 1 750
  • Мнения: 172
Отново да попитам някой дали е попадал на "Страна на мечтите" на Дани Манолова и "Амболино". Имам ги на касета и на децата в училище много им харесват песните. Но касетофоните влачат и ги търся на СД. Песните вътре са "Мой папагал" - кавър на "Коко джамбо", "Рали", "Рожден ден", "Хей приятели", "Кажете моля, какво да сторя?"

  Има   програма   с  която   можеш  да    качиш   музика  от аудио   касета   на
компютъра     да   я   конвертираш  във   мр3-ка  .Програмата    е  Sound   Forge    и  нe  e  много   трудно   да   си    качиш  всички   стари   касети,  трябва  да  разполагаш   само  с   повече   време  .
    Ако   все  пак   не   успееш  да  си  решиш  проблема   пиши   ми на  лична  и
ще   се  разберем   как  да  ти   помогна .Преди   много   време  и   аз имах  същият  проблем  ,но  и   на  мен  ми  показаха   какво  да  направя .
    А   точно  този    албум  на   Амбелино      нямам-иначе   бих  помогнала.

# 1 751
  • Мнения: 93
инка ти погледна ли вътре? Есен на полето, аз я намирам само в съдържанието, но не и за дърпане...
в някой от учебните дискове е, а съдържанието ще кача днес за да е ясно кое точно къде се намира


Аха, ориентирах се. Намира се в първи диск на 3-ТИ КЛАС – БУЛВЕСТ - заповядай  Hug


newsm51БЛАГОДАРЯ!

# 1 752
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
на тази песничка само текста и намирам:

ЗАЙЧЕТО СИ НАРАНИЛО...
Зайчето си наранило
лявото краче.
Седнало и се присвило
под едно дръвче.
Чула го една калинка:
- Зайо, я да спреш!
Бива ли от драскотинка
толкоз да ревеш?
Раничката с йод намаза
върза я с трева.
И усмихнато му каза:
- Ето оздравя!
Радостно подскочи Зайко,
хукна на игра:
- Ах, калинке, от сърце ти
аз благодаря!


vorfaxx, не е "Ние сме Амболино", свалила съм почти всичко от блога ти Simple Smile
gabriela652, благодаря, ще пробвам!   bouquet

# 1 753
  • Мнения: 7 106
Здравейте, търся песничката "Пей звънче" (Приказна шейна, литнала в ноща

кончето лети и звънче звъни.....). Дано се намери, че в къщи яко ни е подпукала Коледната вълна  Laughing

# 1 754
  • Русе
  • Мнения: 154
на тази песничка само текста и намирам:

ЗАЙЧЕТО СИ НАРАНИЛО...
Радостно подскочи Зайко,
хукна на игра:
- Ах, калинке, от сърце ти
аз благодаря!


И аз намирам само текста  Sad

ЗлаВещица това продължение не го  знаех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт