Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 765 141
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
irrrina, имам и трите програми на компютъра - Цифренка, Писменка и Буквенка, но нито една от тях не се пуска с DAEMON. Изтеглила съм ги от Мастерс. Двете за exe, а едната е zip. Опитай отново да разархивираш програмата. При мен тръгват веднага след това. Ти от Мастерс ли ги изтегли?

# 1 801
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Hug

# 1 802
  • Мнения: 2 270
Някой да е срещал тази песничка:

Веселите птички ,литнаха на юг
с четка и боички,есен идва тук
ходи по полето,клонки и цвета
вред където мине ,всичко шари тя.......

имах я преди време,но загубих диска

# 1 803
  • Варна
  • Мнения: 111
здравейте търся една песничка текста е:ало,ало слънчице моля покажи се на децата слънчице мило усмихни се

# 1 804
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Много ти благодаря. За съжаление нещо не се оправям. Embarassed От ЕГН-то явно. От линка за детски песнички влизам в един списък, но там тия дето ги търся не ги намирам. Embarassed
Възможно е да те подведохме. Спомена, че търсеното се намира в дисковете за първи клас. В темата ми предлагам за теглене 3 диска за първи клас на издателство "Булвест", както и този за първи клас на "Просвета".

Споменатите песни, наистина няма в списъка, следователно ги нямам за сваляне. Дали, обаче не става въпрос за сходни наименования, мога само да предполагам. Примерно има "Буквичката А", "Песен за буквара", "Буквички", "Песен за буквичките"... и Goоgle мълчи, дали не е възможно заглавията да са други?


Аз пак за моето, но тази Буквичка А, дето я свалих не е като тая в учебника. Учебникът е на "Просвета"  с автор Галунка Калоферова.
До сега само една песен от тия които учат съм я чувала и я имаме.

# 1 805
  • Мнения: 1 929
здравейте търся една песничка текста е:ало,ало слънчице моля покажи се на децата слънчице мило усмихни се

Песничката е много хубава и аз също моля ако някой знае текста да помогне Praynig

# 1 806
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте, рових се назад в темата, но не открих това което ми трябва. Моля, някой ако знае текста на Зеления папагал-руска детска песнмичка, да ми го даде. Търсих и с гугъла, но явно не това е заглавието на песента.

# 1 807
  • Мнения: 1 687
Здравейте, рових се назад в темата, но не открих това което ми трябва. Моля, някой ако знае текста на Зеления папагал-руска детска песнмичка, да ми го даде. Търсих и с гугъла, но явно не това е заглавието на песента.
Имало я в дата, торентът е руски песнички.
Ще се опитам да я потърся при мен, знам че я имам и ще пиша отново.
Аааа зельонъй папугай - това ли е

# 1 808
  • Мнения: 1 949
Някой да е срещал тази песничка:

Веселите птички ,литнаха на юг
с четка и боички,есен идва тук
ходи по полето,клонки и цвета
вред където мине ,всичко шари тя.......

имах я преди време,но загубих диска
Песента се казва "Есен". Последвай линкът от подписът ми за да си я изтеглиш (има и инструментал). Предполагам това е търсеното, че из вкъщи сякаш имах и други версии  Hug

# 1 809
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Тя е,ама нямам ер-малък на клавиатурата и затова я побългарих.

# 1 810
  • Мнения: 1 949
Тя е,ама нямам ер-малък на клавиатурата и затова я побългарих.
Дали не говориш за Красной Шапочки?

АФРИКА

...

За-а-чем тебе море вот такой ширины
За-а-чем тебе небо вот такой вышины
А-а крокодилы, бегемоты
А-а обезьяны, кашалоты
А-а и зеленый попугай
А-а и зеленый попугай


текста

песента за сваляне.

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 15:36 от vorfaxx

# 1 811
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Тази е. Благодаря

# 1 812
  • Мнения: 251
Напоследък си пеем една песничка с дъщеря ми от моето детство, но помня само 2 редчета от нея. Пее се за следното:
"В къщи имам мишенце,
то си гризе сиренце...."
Някой сеща ли как продължава по нататък?
И аз това искам да попитам!

# 1 813
  • Мнения: 1 687

Eto
Напоследък си пеем една песничка с дъщеря ми от моето детство, но помня само 2 редчета от нея. Пее се за следното:
"В къщи имам мишенце,
то си гризе сиренце...."
Някой сеща ли как продължава по нататък?
А отсреща котката чака го горкичкото....
Мисля че има още, но за сега това се сетих

Винаги, песента е много хубава

Текста който знам е:
  В къщи има мишченце
 то си гризе сиренце,

  а отвънка котката
 чака го горкичкото

 Bягай,бягай мишченце
  ще те хване котката
 
  Всяко куплетче се повтаря .Ние я играем на игричка и се казва "Котка и мишка". Всички деца са хванати за ръце в кръг.Вътре в ктъга влиза едно дете /мишле/.Отвън на кръга остава друго дете /котка/.Децата пеят и  въртят кръга около мишлето. При последните думи котката се опитва да влезе в кръга и да хване мишката ,тя се опитва да избяга,а децата се опитват да помогнат на мишлето и да пречат на котката без да разкъсват кръга.
   Това е от мен .Дано ти свърши работа.

# 1 814
  • Мнения: 2 270
Някой да е срещал тази песничка:

Веселите птички ,литнаха на юг
с четка и боички,есен идва тук
ходи по полето,клонки и цвета
вред където мине ,всичко шари тя.......

имах я преди време,но загубих диска
Песента се казва "Есен". Последвай линкът от подписът ми за да си я изтеглиш (има и инструментал). Предполагам това е търсеното, че из вкъщи сякаш имах и други версии  Hug
не нямаш я.Твоята е друга.
Аз съм изтеглила всичките ти песни(първо при теб провериХ/ Laughing

Общи условия

Активация на акаунт