Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 770 256
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 4 051
Вече дъщеря ми започна да се заглежда във филмчета. Започвам да се информирам и да тегля. Връщам се да прочета цялата тема. Ако след това имам проблеми и въпроси, мога да се обърна към вас, нали?

# 421
  • София
  • Мнения: 4 051
Еdit:
Ето, че вече имам проблем/въпрос. Изтеглих "Приключенията на Франклин", но доколкото разбирам е в .avi формат и не тръгва с наличните ми плейъри. Чува се само звук, но няма картина. Вие с коя програма ги гледате?
Справих се, вече няма проблем. Peace

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 18:32 от mimeime

# 422
  • Мнения: 159
...Някой може ли да ми даде линк за анимационното Тристан и Изолда.
Благодаря.

Тристан и Изолда



За съжаление Тристан и Изолда не тръгва.

# 423
  • Добрич
  • Мнения: 5 482
Не съм го теглила и не зная защо не тръгва.

gvendolin_7, прати ми регистрация в Skype  на лични и ще ти пратя Тристан и Изолда. Моето филмче е теглено от друго място и се пуска..

# 424
  • Мнения: 159
gvedolin_7
Ралица,Илия , Жорко

# 425
  • Мнения: 772
...Някой може ли да ми даде линк за анимационното Тристан и Изолда.
Благодаря.

Тристан и Изолда



За съжаление Тристан и Изолда не тръгва.



Пробвай от тук ако желаеш - http://energy-torrent.com/details.php?id=3911&dllist=1#seeders

# 426
  • Мнения: 7 640
аз пък търся една супер странна, но свежа детска песничка за Малката скумрийка Сийка.., ако някой може да ми помогне, ще съм благодарна

# 427
# 428
  • Мнения: 7 640
ей, мерси Hug

# 429
  • Мнения: 5 591
Здравейте!Търся една песен(mp3 ) за мартеничките, в която се пее"мартенички, мартенички
за големи и мънички."

Търсих в нета,но не можах да я намеря,ако някой може да ми помогне ще съм благодарна.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
а помните ли тази песничка: в училище всички добри ученици сега изучаваме чужди езици. На котешкуи тука отлично мяуча: мяу, мяу, мяу, и т.н. Дано някой се сети за цели я текст и да го пусне.

# 431
  • Мнения: 159
а помните ли тази песничка: в училище всички добри ученици сега изучаваме чужди езици. На котешкуи тука отлично мяуча: мяу, мяу, мяу, и т.н. Дано някой се сети за цели я текст и да го пусне.

И аз наскоро трсих тази песен, Много беше забавна.
А синт ми ме тормози да му намеря една песен която се казва"Првокласно"
А сещате ли се една в която се пееше ето така:  С математиката съм на вие, татко ми зад весника се крие. Аз си мисля че беше на Графа още преди 15-20години но не можах да я намеря. Ако някой може да помогне. Embarassed Hug

# 432
  • Мнения: 159
Вела много ти благодаря за филмчето, тръгна ми без никакъв проблем.

# 433
  • Мнения: 159
а помните ли тази песничка: в училище всички добри ученици сега изучаваме чужди езици. На котешкуи тука отлично мяуча: мяу, мяу, мяу, и т.н. Дано някой се сети за цели я текст и да го пусне.

Ето ти текста мила, но аз си търся Mp3

Похвали се зайче
 

Похвали се зайче,
на своето майче,
на татко, на батко,
на бабка, на дядко..
В училище всички
добри ученици
сега изучаваме чужди езици.

На кучешки зная
аз вече да лая:
бау, бау, бау.
На котешки тука
отлично мяукам.
мяу, мяу, мяу.

Похвали се зайче
на своето майче,
на татко, на батко,
на бабка, на дядко:
- В училище всички
добри ученици
сега изучаваме
чужди езици.

Знам кравешки, ето,
говоря с телето.
муу, муу, муу.
Разбирам и бухал,
когато забуха.
буу, буу, буу.

Разбирам и сврака,
когато заграка.
га, га, га.
И жаба из блато,
когато закряка.
квак, квак, квак.

# 434
  • София
  • Мнения: 1 715
Търся и аз 2-3 песнички. Ако може малко помощ Simple Smile
Едната е "Ооо, Поки, Поки..." Пее се за крака напред, после назад, ама не я помня. Искам я и на английски, и на български Rolling Eyes
Другата също не мога да цитирам точно. Завършва с "А неделя, а неделя е почивен ден..." Преди това се изрежда кой ден какво се прави - рисуване, пеене, ски...
Дано някой се сети, че с това обяснение Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт