Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 770 294
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Знаете ли как продължава песничката за влакачето?

Черна съм машина,
пускам аз искри.
Търся си дружина,
ти вагон стани.

А след това???

# 751
  • Мнения: 2 374
Момичета искам песничката от Плодчетата,но не мога да си я дръпна от никъде някой би ли помогнал? Hug

# 752
  • Мнения: 686
Да ви попитам - дали "Кунг-фу панда" го има някъде с БГ аудио, защото не го намираме нещо...

# 753
  • Мнения: 772
Подвижни игри от детските ясли и градини

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143807.0

# 754
  • Мнения: 1 949
Момичета искам песничката от Плодчетата,но не мога да си я дръпна от никъде някой би ли помогнал? Hug
Плодчетата (:

# 755
  • Мнения: 2 374
Момичета искам песничката от Плодчетата,но не мога да си я дръпна от никъде някой би ли помогнал? Hug
Плодчетата (:

Eййй много мерси,супер. Hug

# 756
Вела,с известно закъснение много,много благодаря  bouquet

# 757
  • Варна
  • Мнения: 1 930
Момичета 3 стр, назад една майка е питала за лесни игрички на компютър. Дали някоя от вас се сеща за линк. Моят Марти играе на Луксор с топките и на една подобна, но пък не иска да оцветява в онлайн игрите? Просто сега нямам време да изчета цялата тема назад и затова пиша.  Embarassed

# 758
  • София
  • Мнения: 2 079
Знаете ли как продължава песничката за влакачето?

Черна съм машина,
пускам аз искри.
Търся си дружина,
ти вагон стани.

А след това???

Това е песничката на играта "Влак".  Hug
Децата са в кръг, пее се това, което си написала и едно "локомотивче" си избира вагончета за влакчето. Когато се стигне до фразата "ти вагон стани" въпросното дете - локомотивче спира пред някого и той се хваща за него. Така правят влака.
Пее се до припадък все тази фраза, докато се закачат всички вагончета на влака!  hahaha

# 759
  • София
  • Мнения: 2 079
Търся спешно песента " Продавач на цветя", текст и музиката, благодаря много предварително

 newsm78
Дай някоя фраза, че да се сетя. Така нищо не ми идва на акъла. Tired

# 760
  • Мнения: 1 192
Търся спешно песента " Продавач на цветя", текст и музиката, благодаря много предварително

 newsm78
Дай някоя фраза, че да се сетя. Така нищо не ми идва на акъла. Tired
Мисля ,че става въпрос за песента на Стефан Диомов-"Празник"-Край пътеката на утринта продавач ме срещна със цветя...

# 761
  • Мнения: 9 913
Знаете ли как продължава песничката за влакачето?

Черна съм машина,
пускам аз искри.
Търся си дружина,
ти вагон стани.

А след това???

Това е песничката на играта "Влак".  Hug
Децата са в кръг, пее се това, което си написала и едно "локомотивче" си избира вагончета за влакчето. Когато се стигне до фразата "ти вагон стани" въпросното дете - локомотивче спира пред някого и той се хваща за него. Така правят влака.
Пее се до припадък все тази фраза, докато се закачат всички вагончета на влака!  hahaha

изпуснала съм този въпрос - аз я знам че след написаното детето се хваща отзад, тръгват два пъти по-бързо да тичат и се пее: влакът тръгва, пуф-паф пуф-паф, влакът тръгва - гара, спри!
 И се заковават на място. И тогава се повтаря отначало с избор на ново вагонче и тъй до припадък.

# 762
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Знаете ли как продължава песничката за влакачето?

Черна съм машина,
пускам аз искри.
Търся си дружина,
ти вагон стани.

А след това???

Това е песничката на играта "Влак".  Hug
Децата са в кръг, пее се това, което си написала и едно "локомотивче" си избира вагончета за влакчето. Когато се стигне до фразата "ти вагон стани" въпросното дете - локомотивче спира пред някого и той се хваща за него. Така правят влака.
Пее се до припадък все тази фраза, докато се закачат всички вагончета на влака!  hahaha

изпуснала съм този въпрос - аз я знам че след написаното детето се хваща отзад, тръгват два пъти по-бързо да тичат и се пее: влакът тръгва, пуф-паф пуф-паф, влакът тръгва - гара, спри!
 И се заковават на място. И тогава се повтаря отначало с избор на ново вагонче и тъй до припадък.
Благодаря, страхотни сте  Hug

# 763
  • Мнения: 3 219
Да ви попитам - дали "Кунг-фу панда" го има някъде с БГ аудио, защото не го намираме нещо...

Все още не.

# 764
  • Мнения: 1 632
Страхотна тема!
Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт