Чирпански мами насам елате!3

  • 17 946
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 50
Ulia ами-НЕ- не се познаваме,просто се сетих на физиономия коя си.най-добрата ми приятелка ходи дълги години с Иван и от там се сетих,пак може да се лъжа,ама мисля че съм виждала снимки от бала ви(не сте ли минавали заедно)това е!!!иначе не се познаваме със сигурност,поне от преди,вече да чрез форума Wink

# 271
  • Мнения: 0
Ще има ли среща момичета?
Кого да чакаме?
Веси и Мама на мишле?

# 272
  • Мнения: 58
аз няма да мога да дойда ,утре на обед съм на друго събиране,съжалявам

# 273
  • Мнения: 7
Аз мога да дойда, макар и за по-малко време, защото ще имаме гости вечерта. Пак на същото място и по същото време - така ли?

# 274
  • Мнения: 1 149
Здравейте всичики чирпанки Hug
Много малко време ми остава да влизам във форума,но с удоволствие сядам да ви чета.Виждам,че има срещички smile3508-ще ми е приятно да се включа и аз някой път.Почти през седмица в неделя пътувам до Чирпан,ходя при един лечител,прави ми маски против косопад.
Тази година приключих с работата-малкия много боледува като го пратя на градинка.Догодина ще го пробвам пак.Та мисълта ми е че тез дни съм в къщи  и ще ви преслушвам Mr. Green
Желая ви да сте здравички и веселички Hug

# 275
  • Мнения: 1 149
Сега като се зачетох назад в темата иразгледах снимките- познах Дори Peace
Беше в съседната паралелка в гимназията newsm68
Ето ме и мен с малкия Денис   
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85390&pid=9238898
Тук съм с баткото-Марти         http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85390&pid=9238913
Това са двете ми съкровища     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85390&pid=9238924
А ето го и тати      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85390&pid=9238925
Стига ви толкова за сега Wink

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 00:42 от viktori

# 276
  • Мнения: 286
Добро утро
viktori,много хубаво семейство сте Hugаз не те познавам така като гледам,но сте големи сладури и четиримата,да те обичат и носят на ръце твоите мъже Hug
и ти като нас с трима мъже около себе си,под нас имах предвит-себе си,Дорето,Павлинчето,Катето-Gwen и дано не пропусна някой Blush

Сипвам по кафенце и отивам да го пиина с децата и мъжа в едно барче на близо Wink

# 277
  • Мнения: 0
Добро утро ...И аз се включвам към кафенцето на  jinjer_78
Аз отпадам за срещата ,имам малко контракции /по скоро някакво стягане/ та доки ме посъветва да почивам до понеделник пък тогава ще видим как ще съм и какво ще правим.Сега излизам да си взема нещо от аптеката и се прибирам да лягам.
Дано се съберете за една срещичка  Hug

# 278
  • Мнения: 772
Добро утро ...И аз се включвам към кафенцето на  jinjer_78
Аз отпадам за срещата ,имам малко контракции /по скоро някакво стягане/ та доки ме посъветва да почивам до понеделник пък тогава ще видим как ще съм и какво ще правим.Сега излизам да си взема нещо от аптеката и се прибирам да лягам.
Дано се съберете за една срещичка  Hug


То никой не остана. Някой друг слънчев ден. Simple Smile

# 279
  • Мнения: 7
Добре, и аз да не ходя тогава - да не отида сама  Laughing

# 280
  • Мнения: 772
Добре, и аз да не ходя тогава - да не отида сама  Laughing


Някой днес не трябва ли да почерпи? Wink

# 281
  • Мнения: 772



Живи и здрави всички именници! Simple Smile

# 282
  • Мнения: 286
Честит Никулден,на всички именници  bouquet
Жалко за срещичката ви,но щом сте заети и си имате проблеми,друг път Hug
Смърфиетке,дано всичко е на ред Hug Praynigоправяй се Peaceтрябва още малко да се постискаш нали Hug
Мама на мишле тъкмо сатан активна и то пък се провалиха нещата ама нищо де hahaha Hug
Хайде приятен ден от мен,тука свекърите днес колят прасе,казаха вместо рибка ще хапнем рибица Joyза мен по-добре и без това не си падам много по рибата Mr. Green

# 283
  • софия
  • Мнения: 757
Честит празник и от мен на всички празнуващи!
И ние тази вечер ще имаме гости, аз ще пълня шаран с лук и орехи. Искате ли да обменим рецепти, коя какъв вид риба ще прави за вечерта?
На пазара днес гледах мн.видове риба, та се зачудих дали да не направя нещо по- интересно, но за мен шарана си е традиция.
В заведение съм яла ципура ,но и идея си нямам как се приготвя. newsm78
Кога са вашите банкети за Н. година? Нашата фирма празнува на 19.12. От на съпругът ми поделението ще се събираме на Рибарица др. събота вечер.
Желая на всички хубав съботен ден  bouquet

# 284
  • Мнения: 286
iniici ,сигурна съм че ще се справиш перфектно със шаранчето Peace
аз нямам рецепта защото ще ям свинско Blush
а на банкет с мъжа ще сме на 20

Ох момичета,нещо за ме заличили от замундата и не ми дават да се регистрирам пак,помогнете от къде да сваля някоя серийка на Мечо пух моля ви Praynig

Общи условия

Активация на акаунт