Sled kato si samoten roditel sveta svurshva li nqma li drugi muje???

  • 7 009
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Абе хора, тва са пълни глупости ( за ремаркето)!
Ако той ви обича и държи на вас, ще приеме и това, че ремаркето е неделима част от вас, както и че най-вероятно то е допринесло да бъдете това, което сте в момента..

е кой е казал, че мъжете могат да обичат. в голямата си част само едно ги е.е
и случаят със самотните майки си е доказателство
факт - от тук сгаджените поне половината са сгаджени за някой с дете, голяма част от другите - за стари ухажори, с които са си оставили вратички, и... оф, да не продължавам

# 46
  • Мнения: X
Моя не е разведен,не е женен ,нормален мъж си е ,обича ни много и когато някой го пита защо жена с деца ,отговора е защото и нея някой трябва да я обича.
трябва ли
мислиш ли
стига бе, и така сме си добре, да не сме хора, че да трябва някой да ни обича, стига бе, бъзикаш се

# 47
  • София
  • Мнения: 6 477
В началото боли,чувстваш се угнетена ,озлобена....Всичко за ,което се сетиш...Но после минава.
...
МИла, после минава, да.. и после, като се натрупат годинките, ..... кво да кажа вече незнам, думите не ми стигат, ако след 1 година , тамън излекувал се и сложил по-розовите очила, пак се сдобиеш с някого, ОК, ама като мине повече време, започва да става доста угнетяващо. Поне за мойта възраст, когато всичките ми връстници освен с мъже с друго не се занимават.... Сигурно като минеш 40така вече не ти дреме.
Каси, права си...ето аз съм на прага на 40-те и вече не ми дреме....Щото всички свестни мъже отдавна са заети...или са обратни Wink Wink Wink

# 48
  • Мнения: 20
Напълно съм съгласна с Моргана-"нямам нужда от никаква подкрепа на мъжове"(не бих го казала по-добре)  bouquetНе им ща подкрепата,че да ми обесняват после колко съм им длъжна,че са ми подарили половината от генетичния си материал,или че са ми подарили кола,в която да ги возя,щот са се напили,или не дай си боже ме издържат...айде,моля ви се,нема нужда....И все пак намират се и читави мъже,които са страхотни приятели(само приятели)

# 49
  • София
  • Мнения: 6 477
Аааа, за приятели - има и още как! Но аз затова казвам, че приятелите не са мъжове...ако станат такива ще се оплескат нещата! Да живеят приятелите!  bouquet  bouquet

# 50
темата с "ремаркетата" истински ме развесели Simple Smile  аз си ги имам две и купона е пълен... някак не съм забелязал това да ме притеснява, а нещо не забелязвам и жени да се дърпат защото съм бил с ремаркета... сигурно защото ми липсва желание да им ги "пробутам" хехе

# 51
  • Мнения: 2 175
Абе хора, тва са пълни глупости ( за ремаркето)!
Ако той ви обича и държи на вас, ще приеме и това, че ремаркето е неделима част от вас, както и че най-вероятно то е допринесло да бъдете това, което сте в момента..

е кой е казал, че мъжете могат да обичат. в голямата си част само едно ги е.е
и случаят със самотните майки си е доказателство
факт - от тук сгаджените поне половината са сгаджени за някой с дете, голяма част от другите - за стари ухажори, с които са си оставили вратички, и... оф, да не продължавам

Не си права..Стига с този негативизъм..погледни от към хубавата страна - по този начин ситото е още по-ситно и оставащите екземпляри са още по-качествени..))

# 52
  • София
  • Мнения: 6 477
 hahaha hahaha :hahaha:Magarence, развесели ме...То след една определена възраст мъже няма, а ти искаш и по-ситно сито....ми то си е ясно, че ще си остане празно ситото Joy Joy Joy И броя на екземплярите направо си клони към нула...
А питането ми към БГтатако е - той сам ли си гледа децата или просто ги има и е съботно-неделен татко?

# 53
и се предполага че отговора на бгтаткото е събота-неделя.. да ама не. понякога имам съботен бездетен ден обаче, не че държа да го имам.  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 6 477
и се предполага че отговора на бгтаткото е събота-неделя.. да ама не. понякога имам съботен бездетен ден обаче, не че държа да го имам.  Simple Smile
БГтатко, моите поздравления за куража, който имаш!  bouquet Завиждам ти благородно ако имаш време и сили за търсене на силни и изпепеляващи емоции! Hug

# 55
  • Мнения: 2 175
Моргана, не се смятам хич вече за млада..но живея и купонясвам по-пълноценно от когато и да било..И определено постоянно срещам "жадни" мъжки погледи...а и имам нагледни успешни примери постоянно пред себе си..
Сори, но отказвам да погледна негативно на остатъка от живота си..))) Wink

# 56
  • Мнения: 20
БРАВОС на бгтаткото  bouquet,винаги обичам да се изненадам така приятно от носител на една Y-хромозома......що не вземем да те клонираме,че да направим услуга на дъщерите си WinkПОЗДРАВИ!

# 57
  • Мнения: 20
Моргана, не се смятам хич вече за млада..но живея и купонясвам по-пълноценно от когато и да било..И определено постоянно срещам "жадни" мъжки погледи...а и имам нагледни успешни примери постоянно пред себе си..
Сори, но отказвам да погледна негативно на остатъка от живота си..))) Wink
  Съгласна съм на 100% с магаренце;браво на всички жени,които и на 40,и на50 не забравчт ,че са жени,ще следвам примера ви! Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 6 477
Магаренце, на 35 живота е един, а на 40 е вече друг..ще стигнеш ще видиш....А иначе - браво на оптимизма ти!

# 59
  • Мнения: 2 175
Тц..тц..не ми припомняй, че другия месец минавам в последната петилетка преди заветните 40..))
Не че съм чак такъв оптимист, но ако не си самовнушавам сама колко съм..как да ми се вържат другите?Wink
Вярвам в това, че човек чрез позитивизма привлича и красивите емоции към себе си..а мъжете се заглеждат предимно по усмихнати и излъчващи увереност и спокойствие жени..Всяка една от скрито в себе си е такава..)

Общи условия

Активация на акаунт