Пердета - 4

  • 86 280
  • 453
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 779
Хайде и аз  в темата момичета! Hug
Предстои ми да слагам передета в хола и трапезарията (отворени са двете помещения,разделени със свод ) и в спалнята.Дограмата ми е цвят махагон.Щорите,които поръчах също.Хоризонтални ,алуминиеви от тънките ,от единия край махагон ,а от другия преливащо махагон и други цветове в малко по-различна гама.Доста са ефектни,стоят като картина направо.Мисля си какви пердета да сложа? Rolling EyesПонеже у дома имам доста дърво и  по свода и по мебели , а и дърворезби също(на пода съм със естествен паркет)смятам ,че пердето трябва да има и то кафеникави елементи или пък нещо от сорта.За първи път ми предстои да си купувам пердета и да ви кажа се притеснявам малко да не объркам нещо.Как мислите какво перде би си отивало в обстановка ,където има доста дърво и то не в еднакви цветове за съжаление,а в доста разнообразни гами на кафявото.. Rolling Eyes

# 46
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
според мен се спри на екрю - за да не е все пак бяло - толкова много дърво в различни оттенъци - не виждам какво друго.

# 47
  • Мнения: 5 900
Диванът какъв е?Може да се върже цветово с него.Още кафяво ще дойде в повече.Екрюто е добро предложение,но все пак трябва да има акцент в помещението.

# 48
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
zlatina_ZZ   - огледай добре обстановката и виж дали имаш някой цвят различен от кафявата гама и акцентирай на него в пердетата /да има елемент с такъв цвят/  Peace

# 49
  • Мнения: 779
И аз си мисля за екрю момичета.Май наистина ще стои най-добре... Rolling EyesДивана ми иначе е   кафеникаво такова, има и екрю по него...Шарен един такъв..Секциите и те са дървени ,малко стил барок като че ли. Rolling EyesИмам доста дърво .Обаче много видове кафяво се получава в един момент и заради пустия паркет , който е по-светъл.Имам и доста картини с тъмни рамки.Надявам се ,че екрю ще стои добре.Как мислите, тези тънките пердета,които се водят органза мисля ,че бяха,дали ще стоят добре?Иначе ми харесват ,ама да ви кажа не ми е узряла идеята.Трябва да съм сигурна ,че биха стояли добре.А в момента не съм ..


това има някакви махагонови листенца ,но.. ThinkingОХ,незнам..

# 50
  • София
  • Мнения: 4 020
Защо не пуснеш някакви снимки? Така малко наизуст говорим. А пердетата наистина изглеждат страхотно, но пак зависи като се провесят как ще е. Peace

# 51
  • Мнения: 779
да ,така е наистина говорим на изуст!Сега като ми монтират щорите другата седмица,ще си застеля на всякаде и ще снимам.Понеже имам малко довършителни нещица,не смея да постеля още.А и съм сложила вестници Embarassed по стъклата Embarassed ,че комшийте..  Confused
Но ,наистина май не може да получа съвет без снимки поне. Thinking

# 52
  • Мнения: 4 380
Пердетата изглеждат ужасно, избягвай всякакви бродерии, защото ги правят селски. И никакво екрю разбира се, що за идея? С едно ще се съглася- в твоя случай говорим наизуст.
Нещо не схванах как на класически мебели и картини се слагат алуминиеви щори. Mr. Green Shocked Много съм любопитна да го видя. Mr. Green Май бродериите са ти най-малкия проблем... Mr. Green

Цветът на дървесината в едно помещение не определя цветовата гама. Ако нямаш цвят значи нямаш. Не ми стана ясно деата къде ти предлага да оглеждаш и да ги търсиш. Laughing Под леглата може да се е скрил пустия му цвят? Laughing

# 53
  • Мнения: 5 283
И аз не препоръчвам екрю. В настоящото ни жилище пердета в кухнята са в такъв цвят. Сутрин изглеждат прекрасно, но през деня и вечер - ужас, все едно са мръсни.

# 54
  • София
  • Мнения: 107
След много мислене и проблеми дойде ред и да се похваля с новото перде. Сама си го уших Blush

Ето ги и тях.


И тъй като се вижда, че доста прозира, а след приключването на хола иде ред на спалнята, ще се наложи сигурно около година да се спи в хола, та е наложително да има и плътни. Приемам идеи. В хола освен една бордо гарнитура, няма нищо като цвят. Цветът на пердето е същия като една фигура на тавана.

# 55
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
 Joy Joy Joy ксения ме разби отново , но да си призная и на мен не ми харесват тези пердета
Виж на маргаритка вече са друго нещо  /според мен де / Peace

# 56
  • Мнения: 1 175
Маргаритка,много красиво и стилно перде!За съжаление и на мен показаното от zlatina zz не ми харесва. Embarassed

# 57
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
zlatina_ZZ   Hug  не се газирай, не си струва! Я си сложи това, което на теб ти се види ГОТИНО! Не на "дизайнер №1". Нали ти ще му се кефиш, не друг! И аз имах предложение от което направо умрях от смях  Joy  и никога няма да го изпълня ако ще и турско да стане! Без значение,че това са МОДНИТЕ тенденции, според някой! И аз сигурно ще си обзаведа жилището тип "селски" ама на мен ще ми е готино!! Така, че покажи ни пак какво си избрала, защото това е форум за споделяне, не за ДИЗАЙНЕРСКА КРИТИКА!!

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
запис !

# 59
  • София
  • Мнения: 334
Предстои ми обзавеждане на бъдещата спалня, затова редовно следя темата. Много ми е интересна и полезна, затова благодаря на всички, които споделят мнението си и дават съвет. Надявам се обаче да срещам по-рядко такива тежки думи. Но повече снимки за сметка на това Wink   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт