Слънчева и топла е БУРГАСката есен, чак ти идва да запееш песен - 66

  • 17 607
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 280
     Гале, ако е в Бургас май е най-добре консултация с Михайлов. Лапароскопия не съм чувала да прави Бургаски лекар /не казвам, че няма/.
      Вери за пръв път чувам за премахване на киста с хранителен режим, чувала съм само с хормонално лечение и то не при всеки случай  Rolling Eyes

      Джи, кофти ден наистина  Confused от къде този кърлеж посред зима  newsm78

# 286
  • Мнения: 1 111
Зима лято, това е, и на мен не ми се вярваше, ама на, факт. ConfusedМама почерпи ли? Wink

# 287
  • Мнения: 995
           Вери за пръв път чувам за премахване на киста с хранителен режим, чувала съм само с хормонално лечение и то не при всеки случай  Rolling Eyes

И аз. Но има кисти и кисти, някои са пълни с течност, а други са "тъканни"(най-просто казано). Понякога без операция на става.

Джи, направо ме застреля с тоя кърлеж Shocked
Я кажи какво направи с "милите" момиченца?

# 288
  • Мнения: 1 111
  Казах им, че въобще не ми е приятно аз да се държа добре с тях, а те да крадат.Ама още малко ще търпя и после -правя записи и директно в полицията, въобще не ме интересува коя ми ревяла че повече няма и т.н.

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
За кистите каквото прочетох в повечето случаи не се прави операция- сами или с лекарства изчезват ,обаче при менопауза пише ,че няма алтернатива.Утре ще видим Михайлов какво ще каже ,иначе 2ма други са потвърдили.Мен ме притеснява повече "репутацията " на нашата болница 

Сега  като каза Верчето се замислих ,че майка ми прави Дюкан , а за кистата казали,че се е калцирала / капсуловала,втвърдила/ - нещо такова ,дали има нещо общо  newsm78  ,миналата година нищо не са открили значи е от тази .

По повод кърлежа - с тия топли дни нищо чудно да виреят , дали въобще пръскат  newsm78,а пък лапетата добре си ги наредила , дали се трогват от полиция ,сигурно ако са новобранки  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 1 280
... ConfusedМама почерпи ли? Wink
 

  Мама направо я разплаках  Grinning Мерси пак   bouquet  Пък тези двечките искаш да кажеш, че не им е за първи път ли  Confused  

 

# 291
  • Мнения: 1 111
О да, имали сме съмнения, точно за тях си говорихме наскоро.Абе майната му.
 Хора аз пак съм на АБ, размазах се от боледуване тая зима. ooooh!Уж пия редовно Mr. Green, ама тва гърло направо ме разби вече.

# 292
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
мама Здравка - пелени Бамбиномио съм виждала/разглеждала по-рано в магазин Йори, по-рано беше на Оборище, сега се намира на ул.Кирил и Методий, малко преди да стигне Демокрация

Fresh Gale - относно кистите, това инфо не знам дали ще ти свърши работа  Thinking
http://www.maichindom-varna.com/blog.php?id=14
в Лайф Хоспитъл видях, че предлагат кистектомия  Thinking, но специалистите им дали са достатъчно добри  Thinking .... http://www.lifehospitalbg.com/index7.php

# 293
  • Мнения: 2 660
Някой да знае къде има Тае Бо в Бургас?

Имам да смъквам бременни сланинки и ми се ще да е по приятен начин.

# 294
  • Мнения: 5 713
Гале, за хранителния режим съм чела бегло, но за млади жени справили се с проблема по този начин.  Simple Smile

# 295
  • Мнения: 27
Някой да знае къде има Тае Бо в Бургас?

Имам да смъквам бременни сланинки и ми се ще да е по приятен начин.
Кирето Атанасов има групичка в СМК- то на ул. Шейново... знам че не е само той, намират се и други треньори там. Отделно към клуб АЯКС ми бяха споменали, че също имали групи...
 Лично аз си свалих тае бо от нет-а и си скачам пред тв-то в къщи.

 Гале надявам се всичко да мине бързо и безболезнено.

# 296
  • Мнения: 2 660
СМКто ми е на удобно. Колко струва на час? Как да се свържа с групата, за да питам за записване?

Ако е в къщи, нямам никакъв шанс да отделя време за себе си. Най-добре да съм навън.

# 297
  • Мнения: 27
Пратих ти на ЛС телефона на Кирето... не знам как са цените,  аз ходих когато бяха още в сградата на военна болница.  Успех Simple Smile

# 298

Общи условия

Активация на акаунт