Холна маса с механизъм за повдигане

  • 17 320
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
В хола сме с такава  маса-вдига се с педал.При смъкнато положение си е на нормално ниво като за хол,като е вдигната е по-скоро като маса за хранене.Наистина е доста тежка и голяма,но е стабилна.Лично на мен такова тромаво чудо не ми харесва и не смятам,че това е маса за хол,така че в скоро време ще се отърва от нея.Но ти си знаеш най-добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 437
Desem,  blekuta, благодаря за изчерпателните отговори. В събота ще пообиколим по-близките магазини за мебели и ако не открием такава маса, може би ще поръчаме тази по интернет.  newsm78

И аз имам същата. Купихме я от Явор, през нет-а. Не я бях виждала на живо. Има и някакви немски, които ги гледахме (мисля  в Лабиринт или Зоната), но не ми харесаха. Тази  е Полска и съм много доволна. Нищо не откривам, като недостатък...нито ми е тежка, нито трудно вдигам и свалям....страшно съм доволна от покупката! Имам две малки деца, които блъскат отгоре и още не е надрана или надупчена (не слагам покривка в/у нея). Ако успееш да я видиш в някой магазин, не я купувай от там, а през сайта. Излиза много по-евтино.

ПП. Страшно удобно нещо е! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 949
Desem,  blekuta, благодаря за изчерпателните отговори. В събота ще пообиколим по-близките магазини за мебели и ако не открием такава маса, може би ще поръчаме тази по интернет.  newsm78

И аз имам същата. Купихме я от Явор, през нет-а. Не я бях виждала на живо. Има и някакви немски, които ги гледахме (мисля  в Лабиринт или Зоната), но не ми харесаха. Тази  е Полска и съм много доволна. Нищо не откривам, като недостатък...нито ми е тежка, нито трудно вдигам и свалям....страшно съм доволна от покупката! Имам две малки деца, които блъскат отгоре и още не е надрана или надупчена (не слагам покривка в/у нея). Ако успееш да я видиш в някой магазин, не я купувай от там, а през сайта. Излиза много по-евтино.

ПП. Страшно удобно нещо е! Simple Smile

http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=30 … subcat=&show=

за тази ли сава дума?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Да, същата е.

В  магазина струваше м/у 350-400лв, нещо такова, а от сайта я взех за 275лв с безплатна доставка. Даже момчето ми я качи в къщи без да ми иска пари.

# 19
  • Мнения: 1 949
Диана, благодаря ти за инфото.   bouquet За нас другият вариант е холна маса, но по-висока от обикновените. Не знам дали се произвеждат такива. Ще обикаляме по магазините в събота, пък дано харесаме нещо  Peace

# 20
  • Мнения: 1 418
В "Дружба" в ХОП мебели.Оттам съм купувала.

Общи условия

Активация на акаунт