КГБ = Клуб на Готините Баби - 46

  • 23 577
  • 592
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 4 178
къде дянахте рецептите с праз-а? Пак се заравям назад, че моя вече е в тенджерата

# 526
  • Мнения: 814
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА НОСЯТ ДОСТОЙНО ХУБАВОТО СИ ИМЕ, ДА РАДВАТ  И ОЩАСТЛИВЯВАТ ЦЯЛАТА СИ РОДА!
Хей, приятелки и аз си ги имам трима именици днес- внучка Ема, зет Пламен, сестричка Емилия! Нека са пълни къщите ни с радостта и щастието, че ги имаме, нашите именици!
А от мен/ нали съм бабка - блондинка и до тук го мога/ cook cook  Wine Glass  cook cook!!!
Обичам ви всички, именици,  обичам ви и вас, приятелки!
Наздраве на всички празнуващи!

# 527
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
На всички Именници Наздраве,заедно с всички близки да пращят от здраве !

 Жабче,ето го Дзвера: клик  Grinning

# 528
  • София
  • Мнения: 16 116
Арита, а и Пламен ли празнува днес?  Че нали и у нас имаме Пламен, но досега не е споменавал за имен ден.

# 529
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Леле Фурийка, пу пу да не са му уроки. Ма супер е , а дано и мойто подаръче стане такова чудо.  Peace Права му Африка у нас  Laughing , белким му е жега и да расте и хубавее - голямо да ми порасте.  Hug

Арита , да са ти живи и здрави именяците.

Айша , нямам на идея.  newsm78 Виж в гугала , за празниците , кой кога има.  Hug

# 530
  • Мнения: 814
Олеееее, Фурийче, как го отгледахте този дзвер, ама той наистина е огромен, колкото цялата врата, наистина е  невероятен!? Внушителен и много красив!
Римар, днес импровизирах пълнени патладжани с кайма и праз,, мисля, че се получи нещо сносно, може би от заливката с кисело мляко и чесън... Вече толкова ми е трудно как и по какъв начин да разнообразя манджите за свекъра и съпруга  ми. Свекърва ми, лека й пръст, беше невероятна кулинарка и все ми се струва, че и от мен се очаква същото, а аз не смогвам по цял ден да съм на работа, а после да се вихря в кухнята.
Aisha, и твоят Пламен днес е именик!Ама, те, Пламеновците, имат толкова много имени дни през цялата година! Поне 5- 6 ! Да, те и днес парзнуват, може би арх. Михаил се свърза с огъня в ада, оттам и Пламен/като пламък/!
Но аз се радвам не по-малко за празника с имения ден на  Ема/ в частност като  празника на Емилия!  / Казано иначе  - всеки от тях си има своето кътче в сърцено ми, но Емичкаааааааа,  Емичка! Тя е всичко за мен.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 18:51 от arita

# 531
  • тук и там
  • Мнения: 312
Честит имен ден на всички празнуващи!
 
 Всичко, което ви желая е: здраве, защото е необходимо; щастие, защото е важно и любов, защото тя ще спаси света!
                                               

Мел,Янче честита ви именничка.Да расте весела и много обичана и щастлива.
АНЖИ!

# 532
  • София
  • Мнения: 1 749
Арита,честит празник на твойте именници! Янче,Мел, честит празник на Анджи! От сърце желая здраве,щастие и весели дни!

# 533
  • тук и там
  • Мнения: 312
Арита,честит празник на твоите именници!Да ти са живи и здрави!

# 534
  • Мнения: 4 369

честит имен ден на всички празнуващи!много здраве и успехи!

# 535
  • Мнения: 7 428
                   ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА АНЖЕЛКА,НА ПЛАМЕНОВЦИТЕ,НА ЕМИЧКА И ЕМИЛИЯ!!!БЪДЕТЕ ДОБРИ,БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ,ВЪРВЕТЕ С ЕДНА ЗВЕЗДА В НОЩТА И НЕКА НИКОГА ДА НЕ ЗАСПИВА СМЕХА НА ВАШАТА УСТА!!!

                         Ние до сега се борихме с един "троянски кон" намъкнал се някак си в компа между програмите  Sick Наложи се да преинсталираме всичко,но вече съм при вас! Laughing

# 536
  • София
  • Мнения: 16 116
Честит имен ден на  Мел и Анджи, на Еми на Арита. Всичко най-хубаво пожелавам.
Девойки, Пламен отрича са е именяк  днес. А и като си помисля откакто се познаваме племето не го врънка да черпи на този ден.  До сега си имаха 1 племенник Ангел и той  се отчиташе. Но вече си има приятелка и е малко встрани от тях.
Както и да е - наздраве на именниците!

# 537
  • тук и там
  • Мнения: 312
Айша,има цвете,казва се Пламъче.Пламен трябва да е именник  на Цветница.

# 538
  • София
  • Мнения: 16 116
Мими, и тогава твърди, че не е. Само Гергьовден признава, баща му е бил Георги.

# 539
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , аз мисля , че е на Силвестъровден. След малко ще се разровя в чичко Гугъл , да видим той кво ще рече.  Laughing


Ето какво открих:  Peace 
http://imenden.com/
http://www.imenata.com/group_names_9.html
http://www.folklore-bg.com/index.php?Itemid=34&id=36&opt … ent&task=view

Та права бях или на Силвестър - 02.01. или днес 08.11.  Hug

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 20:50 от babka_jabka

Общи условия

Активация на акаунт