КГБ = Клуб на Готините Баби - 46

  • 25 570
  • 592
  •   1
Отговори
# 360
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Ей,събрахме се,бе !
Габи,моля се проблемите при теб,да имат вече край. PraynigС малки деца е така обаче.Не ни досаждаш никак даже.Идвай,че ни става мъчно и се чудим какво става при теб.
Зиче,като не се появи вчера,викам си от тежкия празник неможеш до компа да стигнеш Joy
Всички поне по веднъж трябва да минаваме и разписваме.
Ето и Габка липсва,дано да е в отпуск,да не е болна.

Шпунц,колко истинско и колко нежно. Hug

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 11:44 от FURIQ_65

# 361
  • София
  • Мнения: 1 534
 Дидия ще ми запишеш ли един диск и на мен? Praynig
 ЕЕ тази мъгла....
 ето ви един стих  

Везни

Тази вечер ще си легнеш рано,
но до късно няма да заспиш.
Дълбоко ще разчиташ по тавана
туй което трябва да решиш.
Ще се ровиш в спомени и дати
ще въскръсват трепети и дни
и ще трупаш мълком
във блюдата на сърдечните везни:
радостта - и първото страдание
верността - и нейните лъжи
ласките - и първата досада
клетвите - и първата лъжа.
Ще претегляш,
ще сравняваш скрито
устните ми - с нечия уста
нечии очи - с очите ми
силата - с нежността.
После ще обърнеш всичко и наслуки
ще запълваш снетите блюда.
Ще поставиш любовта - при скуката
навика - при любовта
страшно ще ти е да се събудиш,
по - добре е да не спиш.
Да си идеш, ще ти бъде трудно!
Да се върнеш, ще се унизиш!
Стефан Цанев

 Габи моля се това да е последното изпитание за теб и Габчето да е здравичко и палавичко.

# 362
  • Мнения: 23
Габи, съжалявам за всичките проблеми , които те преследват. Дано свърши вече лошата серия! Стискам палци малката да е добре днес и да си се доизлекувате спокойно в къщи!
Шпунц - много е нежно! Мерси!
Отивам да си напазарувам праз! До после!

# 363
  • Мнения: 5 001
Момичета...Какво лекарство сваля най-бързо температура?

# 364
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Мастерче, newsm78,Преди години ползвах амидофен,за дъщеря ми Панадол.То сега има толкова нови имена.В близката аптека ще дадат най точен отговор.
Сега си мисля,колко отдавна не ми се е налагало да свалям температура.

# 365
  • Мнения: 5 001
Фурийче,благодаря ти!Ще измисля нещо....

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мастерче ако има възможност се мажат табаните с чист мед и температурата спада за 15-20 винути пробвай ако има начин ..За кого е за теб ли или за някой ученик.
Сега даже ще го запиша и в илачите защото е много бърз ефекта  Peace

# 367
  • Мнения: 8 665
                            Мастърче,с течен аналгин.На кг тегло по една капка. Peace
                            Шпунц,ще запиша и за теб и за Мастърчето.Не съм забравила,но не успях сутринта,че имах много работа.
                            Яжке,ад такъв праз най-обичам с 4 кълки отгоре. Joy Joy Joy

# 368
  • Мнения: 5 001
Диде,благодаря ти...Аз вече го имам видеото..... Hug Hug Hug Hug Hug

# 369
  • Видин
  • Мнения: 961
Мастерче, да не се разболяваш? Tired
Габи, бързо оздравяване на Габчето Hug
Зиче, това с меда не го знаех, ще го запомня, че иначе мажа Дени с оцед и той хич не го харесва Crazy

# 370
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте банда!
Върнах се от работа.Днес при нас е слънчево и много приятво.Пуснах вече една пералня и съм при вас.
Габче,радвам се,че се появи,но ми е мъчно за малкото Габче-то нищо не го подминава.Сега от де се взе и тая пневмония.Дано бързо се оправи,че то горкото се намъчи вече,а и ти покрай него.
Фурийче,добре ни поразвесели снощи-ама да знаеш не се вързах.И,ако можеш изпрати и на мен филмчето.Още снощи исках да го гледам,но съм заспала с кокошките.
Мастерче,това с капките течен аналгин съм го давала на внучката.Помага.Също и свещички за температура.
Тая празена манджа май ще я сънувам вече.Снощи се бях наточила за нея,но мъжът ми беше наготвил и пак не стана.Ако до утре нищо не ми стане ще я сготва вече.
Шпунц,хубаво,нежно и вълнуващо стихотворение.
Айша,и аз не съм ти честитила първа заплата.Да я получаваш дълго време и става все по голяма.
Обичам ви всиички.Лек ден!

# 371
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Каня Ви на следобедно кафе.Отдавна не съм пила кафе следобяд,но явно спокойствието ми се отразява добре.Вчера малко се ядосах на работата,но днес вече ми мина.Тез хора си плачат за проверка от инспекцията по труда,но не съм злобара,че да им го причиня.
Момичета,филмчето го изпращам благодарение на Дидиа.Тя го е качила там и много лесно се сваля.На нея трябва да благодарим.
Марси,казвай после как е станала кашата с праз.Днес си купих Цитрото,защото първо на Ели синузита ще започна да лекувам.Аз също ще го приложа,но чета още и разучавам.Принтирах го с по едър шрифт,че съм недоскиФ.

# 372
  • Мнения: 8 665
                      Филмчето от този сайт може да го теглите 120 часа след това се изтрива автоматично,ноооо....ако някой закъснее имаме си го сейфнато. Laughing

# 373
  • София
  • Мнения: 1 534
 Мастерче Хексалгин,то си е течен аналгин.
 мокри кърпи под свивките на коленете и под мишниците,мокри чорапи с вода и оцет.
 Дидия щом си качила линка ще ми го свалят децата. Мастерче и Фурийче благодаря.
 Ние с Вели щом се дигна мъглата и беж лиске да бягаме из градинките. Laughing

# 374
  • Мнения: 5 001
Каня Ви на следобедно кафе.

Общи условия

Активация на акаунт