КГБ = Клуб на Готините Баби - 46

  • 25 570
  • 592
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жаки оная вечер като бяхме на рожден ден на внука дигна 38.5 и като го намазах и за 15мин беше вече 37.2 много бързо действа .. Peace
ХАЙДЕЕЕЕЕЕ МАСТЕРЧЕ ПАК НИ ИЗКУШАВА .. Crazy Crazy Crazy Crazy

# 376
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 820
 Я да не ме прескачате за филмчето!!! Скайп: ian.to6
Аз мога ли да го сложа на флашката?

 При нас е слънчево и топло - последен ден от златната есен!Но...имам пак много да пиша.За сега чао,до по-късно!

# 377
  • Мнения: 5 001
ХАЙДЕЕЕЕЕЕ МАСТЕРЧЕ ПАК НИ ИЗКУШАВА .. Crazy Crazy Crazy Crazy[/i][/b][/color]
Хи-хи-хи....Аз все такива ще ги свърша  Joy Joy Joy Joy

# 378
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Мастерче,гладничка ли си вече? Тази вечер да видим какви ще ги забъркаме Joy

Мастерче,от где разбра,
че ни дрямка налегна.
И кафе и вкусни сладки,
да се ободрим ни прати.
   
      hahaha  bouquet

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 15:15 от FURIQ_65

# 379
  • Мнения: 23
Досега правих празената манджа - ама не съм опитвала какво стана newsm78 Сега излизам да занеса на майка прането - пуснах 3 перални с нейни неща и и сипах  да хапне и тя. После ще кажа как е.
Хайде - да оздравяват всички болни!
Янче мисля да си купя билет за утре за София за същия автобус - ама като няма да сте вътре, няма да е хубаво!
Хубав ден!

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АХ ТИ ИЗКУСИТЕЛКООООООО  smile3534 smile3534
Зарибих Янчето с филма тъй че не я чакайте скоро ... Joy Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy

АЗ ЩЕ ПЪРЖА КЮФТЕНЦА И ПЮРЕ КАРТОФЕНО ЩЕ ПРАВЯ. Peace PeaceЕдна салатка от домадета и майонезата от прясното мляко. Peace Peace Peace

# 381
  • Мнения: 5 001
ФУРИЙЧЕЕЕЕ.....Ма какво стихче си спретнала.... Hug Hug Hug

Кат' видях,че изчезнАхте
и захванах със кафе и сладки
да ви будя от таз дрямка
дето пречи на наш'та дума сладка...

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 382
# 383
  • тук и там
  • Мнения: 312
Мастерче,не сме изчезнали,ама от сладките си хапваме.И кафе съм си направила,а после ще пусна прахосмукачката.
Фурийче,бавен ми е нета.Още тегли.На половината е.

# 384
  • Мнения: 23
Пак съм тук - посвърших си планираните задачи, ама не можах да си купя билет - беше затворено и не ми се чакаше.
Утре направо на автобуса, вярвам че няма да има проблеми.
Сега отивам да си стъкмя малко багаж, после ще разходя четириногия и чак после - хайде на празената вкусотия.
Дано и на Марин му хареса, че ние рядко ядем постни неща, все месце търсим.
До после! Hug

# 385
  • Видин
  • Мнения: 961
Какво филмче теглите? newsm78
Аз съм пропуснала за кво иде реч Tired

# 386
  • София
  • Мнения: 1 534
Жаки филмчето от Морени дето ни снима с видео камера Доби. Hug

# 387
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Миме,той с камили ли пристига тоя нет при теб Joy Joy Joy

Мастерче,така се случи
и раздумката не се получи.
На детето ми с пол женски,
дума дадох неотдавна,
никак да не се помайвам,
а да спретна шал и шапка.
Кат съм толкоз разпиляна
и акъл не ми остана.
За да не направя гаФ,
Хукнах да си търся прежда,
почвам още на часа
с шапка Момето да обзавеждам.

Вместо тук да стихоПлеткам,
плетка истинска  подреждам.
Ще плета и ще разплитам,
и към компа ще залитам.
Нещо да не оттърва
от бабешката веселба.

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 17:33 от FURIQ_65

# 388
  • Мнения: 8 665
                    Фурийче,няма да е в рима,но с шапка  вече е мойта Мима! Laughing
                     Все пак успях да я завърша вчера. Laughing

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 17:34 от Didia

# 389
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Дидиа,ще измислим: newsm78

Все със куки във ръка,
нещичко да изплета.
Ето внучката ми Мима,
с шапчица съм уредила. Joy Joy Joy

Марси,ти пак Пантелей пътник ли си? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт