Как се борите с бързо замърсяваща се коса?

  • 11 310
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Най-важното е косата да е чиста все пак. Аз също я мия на 2 дни и зимата наистина си е голяма разправия, но решение не съм намерила до сега.

П.П. бях 1 седмица в отпуск в къщи-наистина косата се замърсява по- бавно  newsm10

# 16
  • Мнения: 1 058
Ох и моята се омазнява много бързо. Суха е в краищата и мазна в корените.

# 17
  • Мнения: 5 370
Аз пак да попитам-къде намирате копривата, шампоана де?

# 18
  • Мнения: 2 448
Аз пак да попитам-къде намирате копривата, шампоана де?

По всички евтини козметични магазини. Дори в суперите го има.  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 292
Почувствам ли я мръсна я мия. Хич не ми дреме, писна ми да се разправям с тази коса.

# 20
  • Мнения: 3 314
Момичета, не издържам вече, едвам успявам 2 дена да си изтрая косата, и вече трябва да я мия.
Абсолютно същия проблем имам и аз  Twisted Evil
Трябва ми нещо ефикасно за мазни корени и сухи краища.
Идеи?
    и аз в кюпа  ooooh!

# 21
  • Мнения: 173
Аз го купувам ( копривата) от Хипермаркета в квартала.

# 22
  • Мнения: 851
А какъв балсам слагате след тези двата шампоана/копривата и яйчния?/ Защото аз ако не сложа балсам не мога да се среша при никакво положение и косата ми става кошмарна.

# 23
  • Мнения: 3 695
имам същия проблем и не знам как да се справя  ooooh!

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 323
Спрях да се вглеждам в мазната си коса.
Мия я с бебешки шампоани, много добре ми действат, по-пречистени са, не тежат, за честа употреба са.
Мия я през два дни -неделя, вторник и четвъртък.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 535
И аз съм в кюпа Sad
Интересува ме някоя от вас ползвала ли е и виждала ли този шампоан на Виши.
http://www.vichyconsult.co.uk/products-SSC00001/hair-care/dercos … ting-shampoo.aspx

# 26
  • Мнения: 2 448
А какъв балсам слагате след тези двата шампоана/копривата и яйчния?/ Защото аз ако не сложа балсам не мога да се среша при никакво положение и косата ми става кошмарна.

Никакъв балсам не ползвам, не ми харесва косата след това, твърде мека и зализана по главата.  ooooh! Ако все пак съм в период на доста сухи краища, слагам само там.

# 27
  • Мнения: 851
А какъв балсам слагате след тези двата шампоана/копривата и яйчния?/ Защото аз ако не сложа балсам не мога да се среша при никакво положение и косата ми става кошмарна.

Никакъв балсам не ползвам, не ми харесва косата след това, твърде мека и зализана по главата.  ooooh! Ако все пак съм в период на доста сухи краища, слагам само там.
Мерси Hug При мен лошото е, че косата ми е изрусена и без балсам не става. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 4 435
Балсам слагайте само на крайщата.В никакъв случай на цялата коса.

# 29
  • Мнения: 18 542
При мен помага единствено едно нещо, но изисква търпение и постоянство.
Преди всяко миене в корените втривам бадемово масло или масло от жожоба, или стимулант за коса на Икаров и стоя с него поне половин час (най-добре за цяла нощ, не е нужно косата да е завита). Това се прави преди всяко миене в продължение поне на месец. С течение на времето косата ми започва да се омазнява все по-бавно. Стигала съм до миене веднъж седмично.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт