Лунна диета - 06.11.08, 06:03 ч

  • 3 929
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Ехо  Hug Hug Hug
Ето ме и мен!!! От кога гледам за тази темичка, ама много и се зарадвах да знаете.
Pokcu и при мен се получи малко връщане, въпреки че продължих с режимността ooooh! Но нищо това не е причина човек да се отчайва и да се отказва Grinning
Запис за три дни, но ще видим Thinking може и само 24 часа, че ми е нещо много натоварено и не съм сигурна дали ще издържа Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 092
Ще се пробвам за един ден  Peace

# 17
  • София, България
  • Мнения: 2 222
 Peace

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
Запис и от мен за три дена, този път трябва да издържа!

Някоя от вас лунувала ли е при трудности с посещението до 00? Страх ме е да не влоша положението с едно гладуване...  newsm78
И аз съм с нередовен стомах, но чаша-две прясно мляко ми решават проблема. Млякото го пия за сметка на плодовете и фреша. 

# 19
  • Мнения: 2 199
 Whistling с вас съм Wink

# 20
  • Мнения: 535

Някоя от вас лунувала ли е при трудности с посещението до 00? Страх ме е да не влоша положението с едно гладуване...  newsm78

Аз нямам такива проблеми, но съм забелязала, че ако попринцип ходя по веднъж на ден до 00, като почне деня за лунуване и се почва през 2-3 часа, поне до обяд. Явно се очиства организма наистина под влияние на съответната фаза, а и течностите си казват думата - сокче от портокал, туй-онуй и поразхлабват  Laughing Така че според мен е задължително да опиташ  Peace

# 21
  • Мнения: 372
и аз ще се пробвам на 06.11

# 22
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте момичета!
Аз съм нова в лунната диета. Миналата седмица ми беше за първи път, но много ми хареса и много леко мина. Освен това бях -1,5 кг. Така че в четвъртък пак съм тук.  Flutter

# 23
  • Мнения: 79
Здравейте момичета!Чела съм за този вид диети,но досега не съм опитвала да ги спазвам-все нещо не ми е ясно!Сега ми се иска да опитам и ви моля за помощ.Разяснете ми от кога започва три дни ли е?Ако може едно примерно меню Rolling Eyes!МОЛЯ!Благодаря на всички ,които ще откликнат на молбата ми  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 260
мама на четирима вкл.мъж, виж първия пост.  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 672
Записвам се за 24 часа. Успех на всички  Hug

# 26
  • Мнения: 6
И на мен миналия път ми беше за пръв път, но мина леко. Бях за един ден. Тази седмица мисля да се пробвам за три дни, т.е. от днес до петък включително. Вече изпих 1 чай, взех си 4-5 ябълки но предполагам, че няма да ги изям всички днес - поне така съм го предвидила. Вода пия около 2,5 -3л. така че съм ОК с течностите

# 27
  • Мнения: 40
Добро утро  Hug

Успех на всички тридневки от дес, та чак до петък. Успех и на тези от вас, които са избрали лунуването за един ден.

Много минусчета Laughing Joy Laughing

# 28
  • Мнения: 4 173
И аз се записвам за утре.Успех на всички! Peace

# 29
  • Мнения: 1 103
Мисля и аз да се пробвам за един ден  че за три ми идва множко  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт