LaRedoute.fr - 87 - Всичко за поръчката!

  • 43 658
  • 854
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 861
Относно сменения грамаж на завивката от 500 гр. на 350 гр.- мисля, че все пак е от 500 гр., тъй като е qualite superieurе, тази от 350 е qualite normale. Така че, ако има грешка тя е в изписването на грамажа.  Peace
Миналата седмица поръчах от "истинските" 500гр за 18,90. Като дойдат ще видя какво пише  Peace

# 16
  • Мнения: 473
Има ли дамски портмонета в сайта ? И ако има може ли линк.
Алеск1   bouquet

# 17
  • Мнения: 389
Az si 4akam ot 21 poru4kata,6te vidim koga 6te doide.

# 18
  • Мнения: 3 164

за този тренч някой може ли да ми даде линк Thinking

# 19
  • Мнения: 2 957
Гледам, че са пристигнали колети от 21-ви.Аз чакам от 24-ти ... надявам се тези дни.

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
http://www.prodavalnik.com/ppc/data/16/large/tren41.jpg
за този тренч някой може ли да ми даде линк Thinking

Той се получава с код за намаление и подарък

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Алекс, благодаря за темичката!   bouquet
Относно сменения грамаж на завивката от 500 гр. на 350 гр.- мисля, че все пак е от 500 гр., тъй като е qualite superieurе, тази от 350 е qualite normale. Така че, ако има грешка тя е в изписването на грамажа.  Peace
А как разбра какво са ти пратили, кьде го прочети? На моите нито на найлонката, нито на фактурата, нито на самата завивка пише...  newsm78
Shoni тренча не се порьчва, а е подарьк с код, виж 1-вия пост от темата за кодовете.  Peace

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 21:09 от samimami

# 22
  • София
  • Мнения: 861
Преди време някой спомена, че е поръчал това яке. Искам да помоля за реални снимки и отзиви  Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 3 164
http://www.prodavalnik.com/ppc/data/16/large/tren41.jpg
за този тренч някой може ли да ми даде линк Thinking

Той се получава с код за намаление и подарък
  bouquetсега ще погледна-благодаря Hug

# 24
  • Мнения: 1 178
Алекс, благодаря за темичката!   bouquet
Относно сменения грамаж на завивката от 500 гр. на 350 гр.- мисля, че все пак е от 500 гр., тъй като е qualite superieurе, тази от 350 е qualite normale. Така че, ако има грешка тя е в изписването на грамажа.  Peace
А как разбра какво са ти пратили, кьде го прочети? На моите нито на найлонката, нито на фактурата, нито на самата завивка пише...  newsm78

Не пише, да...  Confused Но го смятам на тегло. Теглото с кашона и раничката спайдърмен беше 3.600 кг., ако завивките са по 500 гр. излизат по 1.400 кг. едната или 2.800 кг. двете, и кашона с подаръка още 800 гр. допълнително. Ако е от 350 гр., щяха да тежат 1960 гр. двете завивки, а не мисля, че кашона и раничката са над 1.5 кг.... Та за това стигнах до този извод.  Thinking

# 25
  • Мнения: 5 539
здравейте от вчера се мъча да си пусна поръчката и нестава даже на единия акаунт ми отказа и кода за полареното сако излиза това     *  Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse   и не мога да разбера къде е проблема имам си пари в картата поръчката е над 10 евро не мога да разбера какво иска тази стюардеса  вече няколко поръчки съм си пускала това не ми се е случвало
 Thinking
 
Вместо запис, искам да отговоря на този въпрос от предишната тема, че направо се напиках от смях с тази стюардеса Joy
Французите ти казват, че е отказано плащането с картата ти и да се свържеш с банката-издател на картата. От банката ще ти кажат къде е проблемът.

# 26
  • Мнения: 146
Получих тренча,хубав е но копчетата са огромни.Поръчах уж за свекито 42-44 размер ,а дойде 38-40.Малко ми е голям,ама нали е връхна дреха.Олекотените завивки летните(най-тънките) са си доста тънички,ама са супер лекички и мекички и топлят,пробвахме ги вече.

# 27
  • Мнения: 277
аз мисля, че големите играчки ги разделят, защото пътуват със самолет. имах 2 поръчки с играчки, те дойдоха, останалите неща от поръчките никакви ги няма Sad

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Преди време някой спомена, че е поръчал това яке. Искам да помоля за реални снимки и отзиви  Praynig Praynig Praynig

Аз го получих обаче веднага го изппратих за София на сина ми и нямам снимки и размери. Поръчах L размер, отговаря си на номера.
Якето не е тежко, от някаква материя малко твърда...в смисъл не е памук, някакви специална ветро-студо и другоустойчива. Той много си хо хареса... аз го видях за минути буквално, малко по контрастни цветовете ми се видяха. Ако за размера ще помогне, сина ми е висок 188 и е 83-4 кг, няма коремче:-))) Стандартен L размер е макар, че му купувам и М блузи щото иска да са по него тесни.
Цената му е идеална според мен за този тип яке.

# 29
  • Мнения: 83
Може ли линк към якето? Мерси предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт