Ноември дойде и на всяка от нас бебенце ще донесе (3- 9.11)

  • 28 084
  • 818
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 232
Добро утро момичета! Дано тази прекрасна тема донесе само прекрасни емоции!   bouquet

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро!
Миленка, много хубаво заглавие!
Пожелавам ви успешна седмица, само положителни емоции и тестове и много бебета!

# 17


 HugДобро утро момичета,пожелавам на всички седмица изпълнена с много сбъднати мечти Hug

# 18
Момичета искам да Ви попитам нещо, извинявам се, че толкова рано ще Ви занимавам Blush дано тук да е мястото да попитам...месец  септември започнах да меря БТ<вагинално с жив.термометър>но след овулацията( септември ми дойде на 11.09, а октомври на 12.10) и до деня в който ми дойде беше над 37- 37.4. От 23.10 меря БТ ректално, но пия и Дуфастон от 16-я ден(от 28.10) 10 дни 2X1, гинеколожката ми каза да го пия за да може ако има оплождане да се получи добро деление на клетките и т.н.и от 27.10 до 02.10 да имаме  редовни контакти, защото тогава ще е момента . Да обаче БТ не се покачва даже спада, тази сутрин беше 36.3, не усещам признаци за ову както всеки месец ги усещам.Сигурно съвсем Ви обърках, извинявам Embarassed се ама и аз вече изпращях.Мисълта ми е дали овулацията ми е късна, Дуфастона ли го прави това или просто този цикъл е ановулаторен Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 5 729
Добро утро   bouquet
Само хубави новини да се пишат в новата тема Wink

# 20
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Добро утро мили мацки  Hug

Айде да ни е на късмет тази темичка   bouquet С тези четирилистни детелинки, няма как....

iren999 не мога да не си грабна от твоето кафенце  Heart Eyes

viva_t за съжаление не мога да коментирам  Sad Нека другите момичета се включат, а те май си спинкат сладко сладко след снощните писания

Гушкам всички Hug

П.С. Изпихте ли си ФК?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Добро утро ! Слънчева и успешна седмица!   bouquet
poison_avi ,благодаря за напомнянето...пак щях да забравя ФК.  Hug

# 22
  • Мнения: 249
Добро утро и от мен!
Пожелавам ви седмица изпълнена само с положителни емоции!
На тези, които ловуват - НАСЛУКА!!!
На олелилите се - по-бързо да си ходи!
На нечакащите - да дочакат единствено положителните си тестове и нищо, повтарям: нищо друго!
Като проследявам бройката си правя сметка, че остана детелинка и за мен. Взех си я! Дано да ми е на късмет!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 260
viva_t, при първата ми бременност 2 години не можах да забременея, като през първата година пробвах какво ли не - от мерене на температура до тестове за овулация. Нищо не можех да схвана по температурата, а и тестовете веднъж не хванаха овулация. Отидох накрая на лекар и се оказа, че съм в овулация (тестът нищо не беше отчел). Почна се ежемесечно ходене по няколко пъти при доктора за фоликулометрия + "Дуфастон" (имам СПКЯ), но започвах да го пия, когато той ми каже. Оказа се обаче, че и овулацията ми е късно, и фоликулът е малък, а и лигавицата не е като хората. Пратихме и мъжо на спермограма и добавихме и "Клостилбегит" (за стимулиране на овулацията през някой и друг месец). За проходимост не тръбите се разбрахме да гледаме след 6 месеца неуспешни опити, за да го съчетаем с евентуална лапароскопия. Спермограмата се оказа наред, обаче минаха шест месеца и бебе още нямаше. Почна се ежемесечно отлагане на лапороскопията, докато не дойде м. ноември 2004 г. Вече си бях казала да става каквото ще, след нова година - на операция! И оп - изненада, цикълът ми не дойде (с "Дуфастон"-ът съм като часовник) и положителни тестове.  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 104
Добро утро и от мен.   bouquet
Адикт всичко ви е пожелала, за мен нищо не остана  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 6 260
....
П.С. Изпихте ли си ФК?

Аз си я пия вечер.  Wink

# 26
  • Мнения: 229
Добро утро и от мен. Много се надявам тази седмица да е изпълнена с положителни емоции и тестчета. За малко да забравим проблемите си и да успеем да се отдадем на много положителни емоции Hug. Аз също ще си взема една  Flowers Four Leaf Clover дано да е на късмет.Кафенцето е много съблазнително,ако не те затруднявам ,iren999, може и на мен да приготви6 едно. viva_t и аз не мога да коментирам проблема ти,защото има много по - компетентни момичета от мен,които ще са ти по - полезни по въпроса. Миленка темичката наистина е супер newsm74
 Hug Hug Hug Hug Hug ви всички.

# 27
  • Мнения: 141
Добро утро момичета! Темичката е прекрасна! Дано тази седмица е изпълнена с много добри новини! И да чакащите да видят заветните две чертички! Praynig
Аз този месец не се и надявам. Но на чакащите пожелавам  baby_neutral

# 28
  • Мнения: 619
Здравейте момичета   bouquet  bouquet
Аз още подремвам пред компютъра и се опитвам да се разсъня с кафенцето  Hug Hug Пожелавам ви изпълнена с много положителни тестове седмица и само хубави емоции  Hug Hug
Михаела и Спящата красавица добре дошли и скоро да отивате към Отчетните  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
viva_t възможно е този месец да си с по-късна овулация, която да е днес  Peace Дуфастонът определено не понижава температурата, изписан ти е точно за да помогне при евентуална бременност  Peace Изписва се да се пие 10 дни след овуалция- може просто този месец тя да е била по-късно от обикновене  Thinking На мен ми е идвало обикновено до 5 дни след като спра приема на Дуфастона  Peace
Пожелавам ви страхотен ден   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 48
добро утро на всички!!!
честита ви нова темичка.....дано този  ноември е нашият Praynig Praynig
успешен ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт