Мама ДЕКЕМВРИйка на тумбаче се любува как тати нежно го целува

  • 13 723
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 429
Просълзих се от новината за Итърнити!!! Да ви е жива и здрава малката принцеса, да расте и хубавее за гордост на мама и тати Hug Hug Hug
Ники,  как е малката кака Алекс?

# 271
  • Мнения: 39
 Добро утро и от мен, аз също си купих дунапренен матрак,в магазина ми казаха, че като за начало е удобен за бебе. И да ви се оплача хванало ме е едно разстройство не знам дали е от плодовете които ям или е някакво вирусче.Днес ще съм на сухари да видим дали ще ми мине.
 Желая лек ден на всички мами!

# 272
  • Мнения: 0
Добро уто на всички!
Абе и аз имам от какво да се оплача,ама гледам като LLBB  да мисля позитивно,за да усети човечето,че е желано!
Снощи пак беше една дълга нощ.Неможах да мигна до към 3 и после съм заспала и сутринта в 7:30 вече бях кукуряк newsm53
Сега почнах да готвя,имам да се къпя и мисля малко дрешки да поизпера,пък по-късничко ще отида да напазаря някои неща за болницата.На мен ми е още много рано,но понеже го няма мъжа ми,пък и роднини тук нямам ако вземе да стане нещо да съм готова!
Желая лек ден на всички,много усмивки и само позитивно настроение!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 273
  • Мнения: 14
Добро утро мамчета,

Сасано, незнам дали можем да даваме съвети и да те подкрепим в решението ти, но високото кръвно не е шега работа при бременните и това, че са проявили докторите загриженост не е задължително с меркантилни цели... Не искам да те стряскам, но имахме вече случаи, в които лекарският непукизъм свърши ужасни неща.

bambi25 стискам ти палци всичко да е наред, и не се притеснявай и да полежиш в болница, види му се края вече.... знам че не е приятно, но пък си заслужава, за тези малки пашкулчета, дето толкова ги чакаме.

siseto84  искрено ти съчувствам за хемороидите, аз отдавна вече си съжителствам с тях, от килограмите, запичането и бременността по принцип си се възпаляват, моята доки ми даде едни мострички - компресчета на  BIOCLIN  , в Кюстендли не успях да ги намеря, но най-добре се консултирай с лекар, има разни мехлемчета, които малко или много вършат работа.  Но основното си остава, лека храница и водица, без пърженици и пикантерии и ядки... Аз поне това съм остановила!!

Аз от вчера само простирам и събирам пране, а то не съхне Rolling Eyes  Сега пак ги прострях дрешките, че нали не трябвало да замръкват, и се надявам днес вече да изсъхнат!!

Ники, как е кукличката малка?  Hug Hug

Лек ден на всички и спокойно Hug Hug  

# 274
  • София
  • Мнения: 607
bebenceto - аз разтройство имам вече почти 1 месец.  ooooh! Много е гадно, но не е от вирус. Снаха ми също имаше през целия 9-ти месец. Явно е от бремеността.

Матрак ще вземем дунапренен, няма смисъл в момента по-скъп, защото в детската стая в новия апартамент си имат хубави матраци.

И аз ще трябва да стягам багажа за болницата, ей така за успокоение. Ама нещо ме домързява, а имам и други задължения.

Хубав ден на всички и чакаме новини за Алекс!  Hug

# 275
  • Мнения: 0
Мамчета каква е цената на тези дунапренени матрачета.долу горе да се ориентирам колко парички ще ми трябват

# 276
  • Мнения: 4 589
Добро утро мами,

Алекс е стабилна, добре наддава, храни се вече с по 15мл. мляко и добре го усвоява.
Очния преглед мина добре, едното око е добре, но на другото има леки отклонения и в петък ще се виждам с очния да решим какво ще правим. Много е опасна тази ретинопатия и много се моля и надявам нещата да завършат положително.

Борбата продължава, ден за ден.

Прегръщам ви и стискахте палци всичко да е наред.

# 277
  • Мнения: 386
Добро утро мамчета!
     Аз да ви се похваля , че мъжа ми си дойде за два дни! После пак ще заминава, но сега съм много щастлива   261uu

Мамите с разстройството нека опитат с една супена лъжица обикновенно нишесте разтворено в малко вода. При мен винаги помага моментално.

Николина, продължаваме да се молим за вас! Продължавайте в същия дух!

Хубав и успешен ден!

# 278
  • Мнения: 0
Мамчета от Варна-кога има лекция скоро и къде?Вече се излекувах и бих желала да посетя някоя друга лекция и да се запозная с вас!

# 279
  • Мнения: 15
Добро утро момичета!
Ники, радвам се за малката госпожица и се надявам всичко да и е добре!
Аз днес няма да ходя на лекцията, но ще чакам инфо как е минала. Simple Smile В Люлин е много мъгливо и ми е студено, а почти никаква връхна дреха не ми става вече,
За дунапренените матрачета- не повече от 40 лв. бяха за размер 120/60.
Приятно пазаруване в последният топъл ден!

# 280
  • Мнения: 79
Ники, не се тревожи всичко ще бъде наред  Hug

siseto84, на тези, които аз гледах цените бяха следните: дунапренен - около 35-40 лв, с кокос - 70-80, латексов - около 120 май беше.

San4es , това за прането и аз съм го чувала, ама незнам точно защо е така.  newsm78 Ако знаеш кажи...
  bouquet лек ден на всички

# 281
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 692
Ники радвам се за малката Алекс! Да продължава да наддава и да се бори!  Hug Ретинопатията е неприятна и се надявам да не е така, но аз съм оперирана на едното око, с което невиждам, но такъв е живота. Имам семейство дете и второ е напът. Ако Бог така е решил не се предавайте всичко се оправя с малко положителна нагласа. Важното е другото - радостта от детето! Hug Прегръщам ви силно и прати на малката принцеса много поздрави от нас!

# 282
  • Мнения: 255
San4es, Plam_, историята за простирането е следната - едно време хората са простирали на двора, и всеки е можел да мине и да направи бели по прането.. лоши съседи, или просто веселяци - и затова прането се е прибирало нощем - с чисто практична насоченост... Знам го от предните отчетни, бяхме се зачудили и ние, и едно от момичетата беше питало , ако помня добре - в църква.
Сега понякога прибирам пране.. когато съседите отдолу пекат вечеря на скарата на терасата.. да не миришат дрехите на пикник Simple Smile

# 283
  • Мнения: 19
Привет и от мен в последния ми работен ден! newsm44 Като последен се очертава доста напрегнат, но ще го преживея.
Ники, стискам палци всичко да е наред с малката. Тя с толкова неща се пребори и сега ще се справи. ВЯРВАЙ.
Бамби, стискам палци и на теб да се включиш скоро усмихната и спокойна. Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 14
Вени сигурно е така, ама на мен ми се ще да ви кажа един виц:

"В едно младо семейство на съпругът му направило впечатление, че булка реже бутчетата на пилето като го пече и взел, че питал - Защо така?
- Ами, незнам - рекла булта - мама правеше така!

Отишъл младоженеца да пита бабата!
-Що бе, бабо, режете бутчетата на пилето като го печете!?

-Ами, незнам, тя мама правеше така!  

Отишъл младоженеца при най-старата баба и пита!
- Що така вие всички режете бутчетата на пилето като го печете?!

Старата баба отговорила!
- Аз, сине, режех бутчетата на пилетата щото си ми беше тесна тавата, а тия две жени защо ги режат ХИЧ НЕЗНАМ!!!! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт