Ноември носи новини добри-за всички ни ще има 2черти 3-9.11

  • 7 867
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
Хариелка   Hug Hug

Елси , добре съм , правя зъби стана вече втора седмица  Confused

Кали   Hug Hug

# 16
  • Мнения: 4 589
Тъкмо и аз се чудих кой ще пусне новата тема. Да ни е честита и да е изпълнена само с хубави новини и емоции.
Денят е прекрасен, а аз го изкарах в офиса. Отвикнала съм да работя....колко е хубаво човек да има време за себе си.

Целувки и хубав ден.   Joy

# 17
  • Мнения: 1 247
Здравейте момичета  Hug
успешна седмица на всички  Peace
и стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed на тези който имат нужда
при мен нищо ново и затова не пиша
но ви чета  Mr. Green
късмет на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Адашче мила силно ти стискам палци Praynig Praynig Praynig

# 18
  • BG
  • Мнения: 793
Аз малко песимистично започвам седмицата, но резултата при мен е пак отрицателен. Вече нямам планове и незнам как да продължаваме. Доктора каза да не спирам лекарствата и да изчакам още 2 дни, но след отрицателен уринен и кръвен тест на 12 ден какво да очаквам?

# 19
  • Мнения: 284
Успешна седмица на всички.
Късмет на всички и много +++++++ Heart Eyes

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Розали, душичка ... Hug Hug Hug Ще страдаме, мила, и после пак ще станем, за да продължим ... докато дишаме ... ... ...

# 21
  • Мнения: 290
rozaly  spoko трудно ми е да ти кажа каквото и да е,силни  Hug

# 22
  • Мнения: 1 868
Здравейте, ето ме и мен в новата седмична темичка Grinning
raval страхотна темичка дано ти е на късмет  Praynig
Хариелка,rozaly  Hug
Кали благодаря за запалените свещички Praynig
Аз днес бях на док и се уговорихме живот и здраве другата седмица ще правим инсе и ще имам нужда от вашите сладки палчета носещи късмет, в замяна аз стискам моите за всички вас Hug
Приятен следобед на всички Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 989
Айде да се разпиша и аз Simple Smile
Хариела, Розали, много съжалявам, че не се получи  Hug
Момичета, аз питах и в темата за хормонални резултати, но искам и вас да питам. Днес си пуснах хормони - 4 ден от цикъла. Бихте ли ги коментирали?

Prolaktin          87.96 mlU/l        (90-523)
LH                      1.98 lU/l           (ф.ф. 1.9-8.0)
FSH                    3.57 lU/l           (ф.ф. 2.4-9.3)
Estradiol            0.24 nmol/l       (ф.ф. 0.08-0.79)
Testosteron       1.62 nmol/l       (ф.ф. 0.18-2.55)

На пръв поглед ми се набива Пролактина - за пръв път виждам Пролактин под референтни граници    Shocked  Това какво значи?
Освен това съотношението ЛХ/ФСХ е 0.55. Знам, че трябва да е около 1, знам че ако е повече от 1.5 говори за поликистоза, но какво значи ако е толкова много под 1?   Rolling Eyes  Има ли значение, че по принцип цикълът ми е дълъг и съм с късна овулация около 18-20 ден? Дали заради това ЛХ е толкова нисък на 4 ден или има някакъв проблем?
Естрадиола също ми се вижда нисък, макар че е в референтни граници???
Е, какво ще кажете вие?

# 24
  • Мнения: 491
  Skarlet, не ти са лоши резултатите. Всичко, което е в рамките на референтите не е зле. Пролактина ти е нисък, но само с около една десета. Успех !

# 25
# 26
  • Мнения: 3 294
Рози , мила  spoko

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
Розали  spoko Hug

# 28
  • Мнения: 1 868
Skarlet аз мисля, че резултатите са ти добри, аз също съм с дълъг цикъл и съответно късно ову и резултатите са ми подобни!

# 29
  • Мнения: 1 768
Ето ме и мен в новата темичка  Laughing
Ревалчо , страхотна тема мило, нека на финала на седмицата всички празнуваме с теб  Hug Heart Eyes
Розали , Хариелка , имате право на ден два кисело настроение , после ще раздам по кило шоколад , за да имате сили за нови опити  spoko spoko Heart Eyes
Скарлет , знам , че LH  трябва да е максималко нисък в началото , а към овуто трябва да се вдигне  Praynig
Мотонети , Ралче , нинка , Кали , Розичка , Николинчо , Зюмбюлче ,Минди , Сврачони , Миле ,Грацийка , Цецинко, Елси , Елгедел ,Зъбче , Геа,  и тези дето хич ги няма !!! Иглика. Цветунчо , Мая ,  Жълта лимуната , Хари-Али ....... Олеееее май има още дето ми се губят , но ме е погнала дъртозата  Hug Hug Hug Joy

Общи условия

Активация на акаунт