Кое бебе да избера? Nenuco, Baby Born, Amore

  • 58 723
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 181
Това от 74 лв.доколкото знам е със светещи звездички за тавана и други аксесоари.По всяка вероятност то е Пипи попо-това с най-многото функций,което се очертава и аз да купувам.

# 61
  • Мнения: 3 698
Здравейте! Аз избрах за дъщеря ми бебе Аморе dolce notte, то има светещи звездички, играчка и шише .Включих го за мъничко и започна да плаче, да си движи устничките и да отваря и затваря очи, другите функции ще ги разучаваме заедно след като дядо Коледа й го подари, но аз от малкото, което видях бях впечатлена, досега не бях виждала кукла да прави мимики  Grinning , много е симпатично!

# 62
  • Мнения: 5 140
Значи пред мен е каталога на Хиполенд на едното бебе със звездичките пише Baby Amore Dolce Notte 73.99 лв, а на другото Sucking finger 64.99 лв в описанието на двете пише почти едно и също.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 925
Записвам се да следя темата, че и аз ще купувам бебе.
А няма ли някое на по достъпни цени #Crazy Ама да е що годе сполучливо.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 397
Значи пред мен е каталога на Хиполенд на едното бебе със звездичките пише Baby Amore Dolce Notte 73.99 лв, а на другото Sucking finger 64.99 лв в описанието на двете пише почти едно и също.

Да едни и същи са както по нагоре писах, вчера момичето ми обясни, че разликата е в аксесоарите, и от там в цената  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 5 140
Значи пред мен е каталога на Хиполенд на едното бебе със звездичките пише Baby Amore Dolce Notte 73.99 лв, а на другото Sucking finger 64.99 лв в описанието на двете пише почти едно и също.

Да едни и същи са както по нагоре писах, вчера момичето ми обясни, че разликата е в аксесоарите, и от там в цената  Mr. Green

Да, да аз те разбрах, ама мислих че едното е пипи попо, ама не би, ще ходя до хиполенда. Мерси Кимба

# 66
  • София
  • Мнения: 4 397
Значи пред мен е каталога на Хиполенд на едното бебе със звездичките пише Baby Amore Dolce Notte 73.99 лв, а на другото Sucking finger 64.99 лв в описанието на двете пише почти едно и също.

Да едни и същи са както по нагоре писах, вчера момичето ми обясни, че разликата е в аксесоарите, и от там в цената  Mr. Green

Да, да аз те разбрах, ама мислих че едното е пипи попо, ама не би, ще ходя до хиполенда. Мерси Кимба

Имаше го и това пипи попо, имаше го и това където му расте зъбче  Mr. Green, наистина имаше ги почти всички бебета и понеже бях и в Марсел в Хипото са по евтини и имаше и по голямо разнообразие  Peace
А сега преди малко мъж ми донесе нов каталог на Хипо, и в него има от днес Baby Born  на цена 89лв. ако не се лъжа, а в Марсел беше 100лв. преди два дена  Peace
Синеоч разходи се имаше наистина голям избор на тези бебета, че и по- евтини също добри имаше. / говоря за Хиполенда до Метро-2 /

# 67
  • Мнения: 5 140
Значи пред мен е каталога на Хиполенд на едното бебе със звездичките пише Baby Amore Dolce Notte 73.99 лв, а на другото Sucking finger 64.99 лв в описанието на двете пише почти едно и също.

Да едни и същи са както по нагоре писах, вчера момичето ми обясни, че разликата е в аксесоарите, и от там в цената  Mr. Green

Да, да аз те разбрах, ама мислих че едното е пипи попо, ама не би, ще ходя до хиполенда. Мерси Кимба

Имаше го и това пипи попо, имаше го и това където му расте зъбче  Mr. Green, наистина имаше ги почти всички бебета и понеже бях и в Марсел в Хипото са по евтини и имаше и по голямо разнообразие  Peace
А сега преди малко мъж ми донесе нов каталог на Хипо, и в него има от днес Baby Born  на цена 89лв. ако не се лъжа, а в Марсел беше 100лв. преди два дена  Peace
Синеоч разходи се имаше наистина голям избор на тези бебета, че и по- евтини също добри имаше. / говоря за Хиполенда до Метро-2 /

аз мислех в Скай сити да ходя че ми е по близо.
В Марсел и в Комсед са по скъпи, а Хиполенд си е вносител все пак.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 397
Синеоч Не знам как е в Скай сити, дано и той да е така добре зареден  Peace
ketito Ние купихме на малката за рождения и ден ето тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6494

по подходяща е за малките, в Пиги Хаус няма 60лв.

# 69
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
kimba77  а в Пиги Хаус дали има бебе Аморе, и на каква цена?   bouquet

# 70
  • Мнения: 634
Момичета аз искм да взема бейби Аморе за моята принцеса ,но тя е на 2 г. и половина  ooooh!...дали сме още малки -ще може ли да го залъгваме с празни шишета и задължително ли му се слагат памперси  Rolling Eyes Embarassed,че не съм наясно ?!

# 71
  • София
  • Мнения: 568
silvanapei, това бебе, което си смуче пръста и другото със звездичките не се хранят с "истински" каши и са без памперси. Мисля си, обаче, че едно по-обикновено бебе, което пак пие, но казва "мама" и плаче може би повече ще я впечатли. По наблюдения от голямата ми дъщеря.  Peace

# 72
  • Мнения: 634
silvanapei, това бебе, което си смуче пръста и другото със звездичките не се хранят с "истински" каши и са без памперси. Мисля си, обаче, че едно по-обикновено бебе, което пак пие, но казва "мама" и плаче може би повече ще я впечатли. По наблюдения от голямата ми дъщеря.  Peace
Геркатаа кои са по-точно тези бебета   ooooh!-защото смятам да го поръчам на сестра ми и трябва точно да дам наименование  Hug.И всъщност бейби Аморе, какво прави -ето по -точно на това съм се спряла  http://felyx-toys.com/store/index.php?main_page=product_info& … ;products_id=1406

# 73
  • София
  • Мнения: 568
silvanapei, тази си смуче пръста, като й сложиш биберона от комплекта издава звуци все едно пие, диша и мига с очички. Това го казвам от това, което съм разбрала от опаковката, аз все още не съм купила. Ако греша нека ме поправи някой. В Марсел има доста подобни бебета на цена около 35 лв., които издават разни звуци и пишкат на гърне. Хубавото е при тях, че могат да се къпят, което децата обичат да правят. Като каже сестра ти "фалшиво Бейби борн" те ще я разберат.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 397
kimba77  а в Пиги Хаус дали има бебе Аморе, и на каква цена?   bouquet

Не знам дали я има Аморето в Пиги, не съм ходила скоро там. Ама можеш да им звъннеш по тел. и да питаш дали я има и на каква цена. Но според мен засега най богат избор на бебета и кукли и за по- малки и за по- голями има в Хипото до Метро 2, и на най ниска цена.

Общи условия

Активация на акаунт