Кое бебе да избера? Nenuco, Baby Born, Amore

  • 58 732
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Миналата сряда ходихме до Хиполенд и Джъмбо и прословутото Пипи-попо го нямаше.Някой ходил ли е тези дни,дали са го пуснали вече newsm78?Ако имате информация, моля пишетше,че каката точно него си е поръчала за коледа.Благодаря предварително Peace 

# 76
Дъщеря ми   е  на  9    г.      Поръча си   извесното   бебе   BABY   AMORE   тя    много  се  радва   че   Дядо    Коледа    ще   и   го   донесе.     Надявам   се   да   нямаме   проблеми  с   нея.    Сигурно много   деца  са  си   го    поръчали.    Тя    е  влюбена   в   него,   много   пъти    на   ден   чете   списанието   му .В нейния    клас   много    деца   са   си   го   поръчали.

# 77
  • София
  • Мнения: 572

Миналата сряда ходихме до Хиполенд и Джъмбо и прословутото Пипи-попо го нямаше.Някой ходил ли е тези дни,дали са го пуснали вече newsm78?Ако имате информация, моля пишетше,че каката точно него си е поръчала за коледа.Благодаря предварително Peace 
Май всички сме полудели по това бебе  Grinning . ние като го купивахме беше последното в Хиполенд, но съм сигурна, че пак са заредили. В Джъмбо има другите видове, но не и това. В Комсед въобще няма Аморе. Между другото, аз с удоволствие бих го заменила с нехранещите се бебета Аморе. Не знам как ще му насмагаме с храна и памперси  Wink.
Между другото бебе аморе е на най-ниска цена в Джъмбо(59.99лв)

# 78
  • София
  • Мнения: 4 397
Дайте един линк за Пипи Попо, че вече доста се обърках кое кое е  ooooh!
вчера бях в Хипото за пореден път  Mr. Green, и пак ги прегледах да ви кажа дали го имаше това пипи попо  Peace
но найстина беше доста заредено вчера от предните пути в който ходихме.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 658
момичета, коя от куклите според вас е подходяща за дете на 2 години? Мисля след два месеца за рождения ден на малката да и вземем. Искам да свикне с грижите покрай бебето, за да не и е много странно като дойде братчето и.

# 80
  • Мнения: 88
Днес купихме едно BABY   AMORE, изпробваха го в магазина дали работи и си тръгнахме. Още преди да стигнем до в къщи, както си беше в кутията, му се разлепи единия клепач.  #Cussing out С куклата на наша приятелка стана същото, а и на първа страница май прочетох, че се е случвало и на друг, така че предполагам това им е слабото място. Много неприятна ситуация, детето остана много разочаровано, защото го върнахме.

# 81
да сестра ми получи за коледа бебе аморе тое твърдо и се къпе храни се и праи и други нешта.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 102
Дайте един линк за Пипи Попо, че вече доста се обърках кое кое е  ooooh!
вчера бях в Хипото за пореден път  Mr. Green, и пак ги прегледах да ви кажа дали го имаше това пипи попо  Peace
но найстина беше доста заредено вчера от предните пути в който ходихме.

Ето линк Peace Ние я имаме от близо месец и за сега сме много доволни от нея Grinning

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 21:14 от kkandy

# 83
  • Мнения: 493
Момичета,сори за спама,но така се смях днес от сърце на водещия на новините по нова,че направо неможах да се сдържа да не ви споделя.Та водещия казва-децата пращали писма на дядо Коледа и в доста от писмата децата поръчвали бебе Боги,то написано baby born ръкописно ,ама той какво чел и как го изръси паднах направо.Майка ми вика-от къде да знае човека само вие с малките деца сте наясно със куклите.Права е ама се посмях от сърце.

# 84
  • Мнения: 5 140
Да кажа, че след обиколките по магазините и липсата на аморето Пипи попо, купих бейби борна и продавачката каза че е по качествено и по добро, цената е намалена на 90 лв в Хиполенд. Беше изчерпано пипи попо явно рекламата си е свършила работата  Wink, ама те сега рекламират и бейби борна  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 426
В Джъмбо аморето със звездичките е 40 лв

# 86
  • Мнения: 1 640
Реших да купя и аз ,въпреки че списъкът  с подаръци е изпълнен и ще вляза в преразход.
Изкушена съм и все още колебаеща се-Борн или Пипи Поп???Айде за последно -кажете коя е по-надеждна/качествена,моля ви! Дъщеря ми е на 4г.и 3 мес.
 Има ли доволни от Пипито,все пак?Кое е на гушкане / допир и изобщо на външен вид по -добро?
/Изчетох цялата тема,ама може да има и нови мнения,та затова ви питам./

# 87
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте, търся моето първо бебе   Baby born . Знаете ли къде да го открия?Става дума за това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3000.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 658
много съм доволна, че намерих темата и прочетох за различните кукли. Въпреки, че никой не ми отговори за питането за подходяща такава за по-малко дете, днес и купихме от Хипермаркет зад Била България. След голямо чудене и разглеждане, се спрях на Amore solo mio. За нейната възраст е перфектна, само със шише е, но за сега повече не ни трябва. Иначе този вид кукла е точно като живо бебе, страхотна е. С тези скрити клепачи и мимиките и звуците, които издава, като истинска е.Лицето и е мекичко и много нежно за пипане. След някоя и друга година, вече ще купуваме кукла с повече функции.

# 89
  • Мнения: 426
Здравейте, търся моето първо бебе   Baby born . Знаете ли къде да го открия?Става дума за това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3000.
Комсед

Общи условия

Активация на акаунт