Кое бебе да избера? Nenuco, Baby Born, Amore

  • 58 735
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 634
Здравейте! Аз избрах за дъщеря ми бебе Аморе dolce notte, то има светещи звездички, играчка и шише .Включих го за мъничко и започна да плаче, да си движи устничките и да отваря и затваря очи, другите функции ще ги разучаваме заедно след като дядо Коледа й го подари, но аз от малкото, което видях бях впечатлена, досега не бях виждала кукла да прави мимики  Grinning , много е симпатично!
И ние купихме такова-и аз побързах да му сложа батерии за да го разгледам -но нещо не се справям явно  Embarassed newsm78.Бебето проплаква първоначално и след това веднага заспива ...и при вас ли е така???!НЕ успявам да го задържа будно ??!!

# 91
  • Мнения: 3 698
silvanapei , не го бях включвала за по-дълго, но сега го пуснах да видя и се оказа, че и моето е поспаливо Laughing.Не смея много да правя експерименти, за да не ме чуе дъщеря ми, но все пак сега като го пуснах то пак заплака, започна да отваря и затваря очички и да прави мимики и наистина заспа дишайки.Пораздрусах го да се събуди и май го стиснах по-силничко  Embarassed и то заплака, пъхнах му шишето и започна да се храни , извадих шишето и пак заплака  Rolling Eyes, накрая му го дадох пак и го изключих, не смея по-дълго да го разглеждам, за да не го чуе дъщеря ми от стаята си.Остава да се разучи как да се смее.Ако имам време ще го пусна за по-дълго когато малката заспи. Иначе функциите на тази кукла са :Тя отваря и затваря очичките и устичката си, смее се, плаче, „пие” от бутилка и „диша”, мърдайки с коремче. В комплекта са включени 12 светещи на тъмно звездички, с които детето може да украси своята стая. Не се безпокой, нали като му даваш шише се буди  и яде? Ако успея да го разсмея ще пиша  Laughing .
Дайте един линк за Пипи Попо, че вече доста се обърках кое кое е  ooooh!
Ето едно клипче

# 92
  • София
  • Мнения: 8 943
silvanapei , не го бях включвала за по-дълго, но сега го пуснах да видя и се оказа, че и моето е поспаливо Laughing.Не смея много да правя експерименти, за да не ме чуе дъщеря ми, но все пак сега като го пуснах то пак заплака, започна да отваря и затваря очички и да прави мимики и наистина заспа дишайки.Пораздрусах го да се събуди и май го стиснах по-силничко  Embarassed и то заплака, пъхнах му шишето и започна да се храни , извадих шишето и пак заплака  Rolling Eyes, накрая му го дадох пак и го изключих, не смея по-дълго да го разглеждам, за да не го чуе дъщеря ми от стаята си.Остава да се разучи как да се смее.Ако имам време ще го пусна за по-дълго когато малката заспи. Иначе функциите на тази кукла са :Тя отваря и затваря очичките и устичката си, смее се, плаче, „пие” от бутилка и „диша”, мърдайки с коремче. В комплекта са включени 12 светещи на тъмно звездички, с които детето може да украси своята стая. Не се безпокой, нали като му даваш шише се буди  и яде? Ако успея да го разсмея ще пиша  Laughing .
Дайте един линк за Пипи Попо, че вече доста се обърках кое кое е  ooooh!
Ето едно клипче
Аморето когато е в легнало положение плаче, а като се изправи се смее.

# 93
  • Мнения: 3 698
Аз сега си поиграх повече  Grinning , не успях да го разсмея добре, първо се разплака, като му дадох да яде - спря да плаче, яде доста дълго и накрая имаше нещо като звук на задоволство, но аз очаквах повече. Имаме бебе пони, което се смее много жизнерадостно и аз очаквах подобен смях Thinking.
Аморето когато е в легнало положение плаче, а като се изправи се смее.
Със сигурност настроението на моето Аморе dolce notte  не се влияе от това дали е легнало или изправено Thinking .
Анна, кое от аморе-тата се смее като се изправи и плаче легнало?
Аз нещо не мога да открия инструкции в нета кога какво точно се очаква като реакция от бебето.Мисля си обаче, че на малката ще й допадне, може пък тя да го разсмее  Wink .

# 94
  • Мнения: 231
Момичета купих за подарък бебе Борн и понеже не съм наясно с функциите реших да я пробвам
и останах малко разочарована , куклата пие вода плаче и пиша в памперса но не издава звуци ,
въпроса ми е това ли са всички функции на кутията са описани но или аз не мога да се справя с тая кукла или самата кукла е с дефект? А и с куклите не съм наясно  ...

# 95
  • Мнения: 384
На мен бебе Борн ми се струва и доста тежко,имам такова стар модел.
Сега дъщеря ми иска бебе,което си затваря и отваря очите,плаче и се смее,да има биберон,шише да пие?Предложения?  Hug

# 96
  • София
  • Мнения: 568
Янче, нямаш друг избор освен Аморе и едно днес го мернах в Марсел - силиконово бебе, каза продавачката, също си мърда очите. Можеш да вземеш Аморе дето си смуче пръста, отговаря на изискванията ви.

Бейби борн не издава звуци.

# 97
  • Мнения: 384
Мерси,Герка!Приятелката ми си купи такова селиконово бебе от там и първо много бързо му свършват батериите,а второ се разкъса около устата.И въобще лесно може да се деформира и разкъса,но пък за 35лв. наистина е добре и ми е вариант.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 658
нашето Amore не се смее, държи се като новородено. Прави ми впечатление, че рядко огладнява и иска да се храни, повечето пъти се успокоява и заспива като го гушне дъщеря ми. Нашето е почти непрекъснато включено.

# 99
  • Мнения: 3 698
нашето Amore не се смее, държи се като новородено. Прави ми впечатление, че рядко огладнява и иска да се храни, повечето пъти се успокоява и заспива като го гушне дъщеря ми. Нашето е почти непрекъснато включено.
Мисля, че вашето /solo mio/ и нашето /dolce notte/ са абсолютно еднакви и разликата им е само в аксесоарите.Значи да не чакам моето да се разсмее.Все пак е много сладко и нежно, направо нямам търпение да видя как ще му се зарадва дъщеря ми като го види под елхата утре сутрин Grinning .
Весели празници мили момичета, желая на вас и семействата ви много здраве, усмивки и късмет! santa2 Nature Snowman Gift

# 100
  • София
  • Мнения: 8 943
Аз сега си поиграх повече  Grinning , не успях да го разсмея добре, първо се разплака, като му дадох да яде - спря да плаче, яде доста дълго и накрая имаше нещо като звук на задоволство, но аз очаквах повече. Имаме бебе пони, което се смее много жизнерадостно и аз очаквах подобен смях Thinking.
Аморето когато е в легнало положение плаче, а като се изправи се смее.
Със сигурност настроението на моето Аморе dolce notte  не се влияе от това дали е легнало или изправено Thinking .
Анна, кое от аморе-тата се смее като се изправи и плаче легнало?
Аз нещо не мога да открия инструкции в нета кога какво точно се очаква като реакция от бебето.Мисля си обаче, че на малката ще й допадне, може пък тя да го разсмее  Wink .
Ами честно казано не знам кой модел е нашето, имаме го от 1 година, може да е по-стар.

# 101
  • София
  • Мнения: 574
Момичета,помагайте и на мен с информация за baby amore!Утре,на Коледа,ще ходим с дъщеря ми да купуваме такава кукла.Моделът,който си е избрала,е Sucking finger http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6759
Дали знаете къде я има в наличност?Благодаря ви предварително и весели празници!

# 102
  • Мнения: 426
Момичета,помагайте и на мен с информация за baby amore!Утре,на Коледа,ще ходим с дъщеря ми да купуваме такава кукла.Моделът,който си е избрала,е Sucking finger http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6759
Дали знаете къде я има в наличност?Благодаря ви предварително и весели празници!
Отидете в Джъмбо,има я със сигурност и струва 30 или 40 лв.

# 103
  • София
  • Мнения: 574
Благодаря за отговора!Обадих се в Джъмбо,за да не се разкарвам до там,обаче не можаха да ми кажат по телефона дали я имат куклата в наличност,защото била в другия край на магазина.Иначе,в Хиполенд (и в двата)са продадени.

# 104
  • Мнения: 5 140
Момичета купих за подарък бебе Борн и понеже не съм наясно с функциите реших да я пробвам
и останах малко разочарована , куклата пие вода плаче и пиша в памперса но не издава звуци ,
въпроса ми е това ли са всички функции на кутията са описани но или аз не мога да се справя с тая кукла или самата кукла е с дефект? А и с куклите не съм наясно  ...


И  аз съм със същото питане, моля имащите такова да помагат  Hug

Честито Рождество Христово и Весела Коледа!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт