Дружина Дюканска - весела, но не пиянска - 132

  • 50 594
  • 1 027
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 545
Нова тема нов късмет минуси наред  Party
Благодаря на всички за интересните постове ... аз пак зациклих и имам проблеми с ОО ... ще си търся САНИЕ

# 16
  • Мнения: 7 745

започнах от днес...........

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Нова тема нов късмет минуси наред  Party
Благодаря на всички за интересните постове ... аз пак зациклих и имам проблеми с ОО ... ще си търся САНИЕ
Пробва ли маслена риба? Отзивите са повече от отлични.

# 18
  • Мнения: 41
Ето ме и мен!

# 19
  • Мнения: 10
Нека  и аз се  запиша  на първа страница , че дано се мръдне  този  кантар че от  един месец се е закотвил на  90 .
Момичета, кажете  моля  как се  справяте с подсладителите. Аз не че  ползвам  много - едно или две  хапченца  за  кафето или чая и основно степчета  за  киселото мляко и триците  сутрин, или вечер като не ми се  разправя  и най лесно - кисело  млеко със степче за десерт. Сега  като  изчетох  едни  страхотии за тях  и не смея  да ги  ползвам. Може пък от  тях да задържам.

# 20
  • София
  • Мнения: 98
Хоп! Май успяяяях!

Благодаря Вещи за новата темичка!  newsm51



Е и втора страница е добре ...... Sad 

# 21
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Цоп и аз на първа страничка! Ма много кафяви сме станали де.... Wink на мен не ми пречи. Пожелавам много минуси цялата седмица на всимки момичета и момче! Mr. Green

# 22
  • софия
  • Мнения: 4 985
цоп и аз тука
пу вредих се на първа страница
дано сега да почне кантара да ме обича ама съм и в МЦ така че ... може да имам късмет
снимката направо мо остави замислена
тунинг опашката стигна  вече до финландия ади действай де


а, той чака, да стигнем северния полюс! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 0
Ужас, много гадна картинката на първата страница ->  Mr. Green
Аз сега изглеждам така, тъй че за следващата тема ще слагате моя  Outta Joint Laughing

# 24
  • Мнения: 308
   Ееех, чакам, чакам новата тема, за малко да изляза и вече се мъдри даже втора страница.

   И кво сега, няма да има свалени килца, а?  

   Вещи     bouquet.

# 25
  • Мнения: 10
Четох преди много  теми, но  много  не  обърнах  внимание мисля  че  КРИ  беше  казала за ползването на канела в сутрешната кашичка от мляко и  трици. Някой  знае ли нещо за  канелата - по колко се слага.

# 26
  • Мнения: 25
здравейте на всички!
само да се запиша и се връщам да чета!Iggi ,Честит Рожден Ден миличка.Закъснях с поздрава ,но не съм забравила.А със снимките какво става?Тези с новата прическа и другите от РД?

# 27
  • София
  • Мнения: 989
Ай, дъ съ запишЪ в новата темЪ  Flutter , белким фърля Идно кило  hahaha
Обаче снимките и мен мЪ уплашихЪ  Joy
Добре дошли на новичките и успешен режим!
Гуш на дружината  Hug  Hug  Hug

# 28
Здравейте всички  Wink Първата снимка направо ме уби  smile3532 smile3532 smile3532
Е честита ни нова тема.  Wink

# 29
  • Мнения: 2 922
Вещи, първата снимка е  ooooh! Laughing

Аз се върнах малко към 2-ра фаза, защото имам един минимален плюс, който искам да изчезне.  Връщането е много трудно, но започвам да се амбицирам, защото половината от 'плюса' си замина вече  Party

тунинг опашката стигна  вече до финландия ади действай де

 Joy

Този кафяв фон е уморяващ  Tired

Общи условия

Активация на акаунт