Със Сливенска среща започва 32-ра тема

  • 19 987
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ето тази информация от нашия сайт (аз работя там)
http://dppsk.sliven.info/index.php?option=com_content&task=v … 62&Itemid=119

# 17
  • Мнения: 2 000
За хотел"Кредо" се сещам, ама гледам, че го има в сайта, който Меги е дала.

# 18
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Кате и аз за Кредо се сетих най-напред, ама като не му знам името..., само къде се намира. Та се наложи да потърся и му научих името. Иначе по име първо за Тома се сетих

# 19
  • Мнения: 824
На нищо не съм се спряла още,мисля на място да избера,надявам се да има места.

# 20
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
Аз още не познавам града и ми е много трудно,а да ми препоръчате някой лекар при който да се запиша че то много има,ама срещу именана им не пише "добър" ... а е време да направя избора си , за да е добре бебо... Simple Smile
Аз ти препоръчвам д-р Здравко Пенков.Работи в новата болница на Пенков.Аз останах много доволна от него и на който и да съм го препоръчала също е останал доволен.Работното му време е Вторник и сряда - сутрин,четвъртък и петък-следобяд,в понеделник почива.

# 21
  • Мнения: 41
Blagodarq ti mnogo! A nqkoi da e 4uval ne6to za d-r Iordanov raboti v AG"Eva" ???

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Момичета какво стана със срещата,ще има ли?Ако има включете ме.
    Някой знае ли нещо за Дидка,нещо се губи?   
    Лек ден на всички  Hug

# 23
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Там съм

# 24
  • Мнения: 271
Запис в новата тема.

И аз ще съм на срещата. Дидка е добре, но е започнала работа и сега в началото е малко натоварена. Днес се чухме и каза, че ще се опита да дойде на срещата.

Поли, добре дошла при нас. Ще се радваме да дойдеш на срещата!  Hug

Усмихнат ден ви желая!

# 25
  • Мнения: 731
Blagodarq ti mnogo! A nqkoi da e 4uval ne6to za d-r Iordanov raboti v AG"Eva" ???

Имам много ношо мнение за Ева като болница  Naughty Лично аз съм много доволна от д-р Пашева от МБАЛ "Д-р Иван Селимински"  Peace

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 197
    И аз съм доволна от Пашева и аз раждах в окръжна и съм доволна.Само знай че ако нещо не дай се Боже стане детето,то отива в окръжна, а ти оставаш там където си избрала.А и в окръжната има много добри педиатри.Аз все още водя Гогито там когато се разболее,а то е много често.И само при др.Минчева.
    Успех в избора

# 27
  • Мнения: 7 430
Добро утро ...

никоя майка ли не иска да дойде да защити правата на българското дете чрез дебат:(

Намери ли кой да дойде - ако няма желаещи, пиши ми на лични, кога, в колко часа и къде ...
Меги, ти няма ли да си в Сливен утре - поне имаш дар слово  Wink а и пъзелче, не се притеснявай да отидеш - то в разговор за децата ни едва ли има някой, който няма да е словоохотлив  Wink Пробвай  Heart Eyes

Мен Лонката ме е "издала"  Sunglasses да, започнах работа, която ми е интересна и в същото време в съвсем нова област и се мъча сега над нея  Laughing .... а и да ви кажа - случи се нещо неприятно в семейството и не съм добра компания Sad

Желая ви хубав ден и дано успея да дойда да ви видя  Hug (поне за малко)
Целувки ...

# 28
  • Мнения: 119
eva83 , на същото мнение съм като теб. Най-добре е да се ражда в държавна болница, независимо от мизерните условия. Там има неонаотологично отделение, където ако недай си Боже се наложи могат да реагират веднага. В частните болници педиатър присъства на самото раждане, след това прави преглед на общото състояние на бебето и си заминава. Ако има нужда по-късно от лекар тепърва го търсят, че той идва, че евентуално местят бебето в окръжна и става една дълга и широка......... ooooh!
Що се отнася до д-р Минчева, просто нямам думи. По-добър педиатър от нея не знам дали има в Сливен и не само....

Диде, разкажи за работата Grinning.
Отговорих вече на Гери, че ще отида на дебата. Ще се разберем за подробностите на лични.

Ще опитам да дойда на срещата довечера, но ще е по късно от 18:30, защото ще трябва да изчакам мъжа ми да се прибере от работа и да гледа малката.  Grinning

Слънчев ден.   bouquet

# 29
  • Мнения: 7 430

Диде, разкажи за работата Grinning.


...тайна  Sunglasses
Като сте се разговорили за доктори - аз от 2г. търся гинеколог  ooooh!
От няколко препоръчани, не съм отишла при никого....а май е време  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт