Момичета, да се помолим за Fever и бебката й...

  • 8 364
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 154
Мила fever бъди силна, ние ще се молим на всички светии да Ви закрилят с бебо Praynig
Знам, че няма как в момента някой да те успокои , но се надявам скоро да се върнеш жива и здрава с бебчо в корема и да се държите здраво до края pregnant

# 16
  • Мнения: 107
Моля се Fever да не ни напуска! Дано всичко има щастлив край! Просто не е честно да търпи още загуби!
С теб сме Fever! Вярвам че всичко ще е наред! УСПЕХ МИЛА!!!

# 17
  • Мнения: 1 369
 Много ми е мъчно за това, което трябва да напиша... Сега ми се обади Фивката... всичко е приключило много бързо. Тя се държи, каза, че се чувства много силна и ще продължи напред и няма да се отказва от мечтата си за дете... Защо трябва да подължава да доказва колко е силна.... а иска нещо толкова лесно за някои други- просто да бъде майка...

 Дано наистина намериш сили и да преминеш и през това, приятелче. И дано скоро имаш друг шанс и успееш! Ние всички сме тук, до теб и много те обичаме! Hug Hug Hug

 За милото ангелче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 18
  • Мнения: 2

Дано Господ и Света Богородица ги закрилят и да бдят над тях двете с бебето!

# 19
  • Мнения: 502
Само това не исках да прочета...
Съжалявам Фифка, много.. Cry
Мир на душичката Praynig.

В този момент се питам, има ли Господ изобщо?И, ако да- то защо позволява да се случва това???

# 20
# 21
  • Мнения: 3 016
Фивче,  Hug.Толкова се надявах, всичко лошо да премине ,защо отново трябва да страдаш ?????Миличка, дръж се доколкото можеш и се бори .Все някога трябва да изгрее слънце и за нас smile3518.


-за теб душичка малка!

# 22
  • Мнения: 1 008
Неееее  Cry
Не искам това да е истина...
За какво и е тая сила  Sad Не е честно просто.... Как и в какво да вярваме???
Мило фивче  Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
от няколко минути стоя на терасата и плача с горчиви сълзи    Sob    Cry    Weary

чудех се има ли смисъл изобщо вече да пиша...  Confused
но все пак ще го направя:

фийвърче  Hug  Hug  Hug ... много съжалявам за случилото се, миличка ... винаги съм отворена за теб, ако искаш във форума, ако искаш ни лични  Heart Eyes с теб съм, разчитай на мен, ако мога да ти помогна с нещо в този тежък за теб момент  Two Hearts

за твоята бебка  Flowers Rose Flowers Rose  

фив, силно вярвам, че един ден мечтата ти за дете ще стане реалност; моля се това да стане скоро  Praynig   newsm17   Flowers Four Leaf Clover

... Тя се държи, каза, че се чувства много силна и ще продължи напред, и няма да се отказва от мечтата си за дете... Защо трябва да подължава да доказва колко е силна.... а иска нещо толкова лесно за някои други - просто да бъде майка... Дано наистина намериш сили и да преминеш и през това, приятелче. И дано скоро имаш друг шанс и успееш! Ние всички сме тук, до теб и много те обичаме! Hug Hug Hug За милото ангелче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Кики, и аз се питам "Защо?" ...  smile3518   no  cry   Sad

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 23:12 от vihrogonche

# 24
  • Варна
  • Мнения: 222
Много съжалявам! Не е честно. Не трябваше да става така...

# 25
  • Мнения: 1 409
Миличка,толкова ми е мъчно  newsm45 newsm45 newsm45
Не е честно,просто не е честно.Ще откача,не мога да си намеря място от яд на тия д-ри,които не направиха необходимото това бебенце да се роди живо и здраво  smile3514 smile3514 smile3514
Фивче,с теб съм миличка в този толкова тежък момент  Hug Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
направо немога да повярва,нямам думи...,как може да има такава мъка и защо.. Cry

Фивче,толкова силно те прегръща,така ми е мъчно,да можех с нещо да ти помогна само. Cry

Сигурно не е сега момента,но според мен трябва да си обърнеш внимание и на матката,имам спомен че беше с преграда или двурога(не помня точно).Имам позната от друг форум с този проблем и 4 аборта.Направи лапароскопия,махнаха преградата и сега е мама на прекрасна кукла.Незнам,може би трябва да разгледате и този варянт.Братовчедка ми ще и правят такава операция този месец и тя загуби бебчето си.

С теб съм миличка! Hug

# 27
  • Мнения: 245
Фивърке, прегръщам те силно  Cry

Не е честно, не е. Колко болка може да понесе един човек?

# 28
  • Мнения: 3 621
Cry Cry Cry  Така се надявах да прочета хубави новини .... непоносимо жестоко е ... Фивърче   Hug Hug Hug
 Flowers Rose Flowers Rose  за малката ти бебка

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
fever няма по гадно нещо от това да загубиш детето си. Това за една майка е най - голямото наказание. Моля се за теб Господ да ти дадае сили и да продължиш напред.
За малката кукла
  Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт