Маса и столове за хранене

  • 49 096
  • 194
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 724
Според мен 600 -700 евро за маса е меко казано неприемлива цена.
Аз имам маса със стъклен плот и съжалявам ,че си я купих ,ще я сменям.

# 91
  • Мнения: 696
Зазолинка, единствените маси, които ми хванаха окото досега /и са приемливи като съотношение визия-цена-качество/ са от Карло Даниели. Ей това е линка с масите:
http://www.ims-italia.it/en/catalogo.php
За съжаление не мога да покажа конкретните модели /щото сайта е смотано направен/, но разгледай каталога. Аз съм харесала wind и mix. Първата е с размер 1.30 и се разтяга до 1.55, а втората е 0.90/0.90 и се разтяга до 1.80. Цените бяха към 600 евро за първата и 700 евро за втората без ДДС, за съжаление. Но това са най-евтините и прилично изглеждащи според моите схващания маси.
Впрочем да допълня какво точно търся: бяла разтегателна маса, гланц, не голяма, и задължително с бели крака. И да не е ретро стил, а модерна. Като натрупаш всички тия неща и смъкнеш цената под 2000 лв и се оказва, че то такова животно почти няма. Компромисът, който ще ми се наложи да направя е стъклен плот. Не исках, ама май ще се примиря.
Ето още един линк, Никром магазини, които са различни от Никром мебел:
www.nikrom.net
Шоурумът им е на бул. Черни връх в Интериор сити. Там имаше малка бяла разтегателна маса за 800 лв, но не ми хареса качеството й. В краищата плота стърчеше с милиметри над рамката на масата и определено се виждаше.

бяла маса гланц има в mobexpert супер модерна струваше 700лв.мисля

# 92
  • Мнения: 1 320
Зори, ходих. Масата е свършила, но казаха, че не е била разтегателна. Изобщо, служителите не бяха много в час какво точно предлагат.

Алекс, на фона на масите от по 2500, че дори и 5000 лв, които ми предлагат, 600 евро ми се струва направо евтина Simple Smile

# 93
  • Мнения: 3 386
zori_tv,
разгледах мебелите Версаче - като от приказка за принцеси са...  Heart Eyes
Има ли такива в тази "изложбена зала"? Има ли някакви цени - макар да ми е ясно, че ще са непосилни, питам саааамо от любопитство  Embarassed Благодаря!  Hug

# 94
  • Мнения: 696
zori_tv,
разгледах мебелите Версаче - като от приказка за принцеси са...  Heart Eyes
Има ли такива в тази "изложбена зала"? Има ли някакви цени - макар да ми е ясно, че ще са непосилни, питам саааамо от любопитство  Embarassed Благодаря!  Hug

в сайта има телефон-колкото пъти съм званнала винаги са били много учтиви и са ми казвали цени и кое го има в изложбената зала!Така че най-добре званни и ще разбереш

# 95
  • Мнения: 3 386
ОК, благодаря ти... не знам дали ще звънна, но ми е адски любопитно  Grinning

# 96
  • Мнения: 294
Ето една трапезария, обаче е малко като за изложба!
а сме с малки деца  Sad
иначе сме големи ентусиасти !

http://media.snimka.bg/2020/010294376.jpg

# 97
  • Мнения: 2 556
aleks, толкова ли е зле положението със стъклените маси? Аз си харесах ужасно една такава и си я взех веднага, не ми се иска да мисля да я сменям  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 2 724
aleks, толкова ли е зле положението със стъклените маси? Аз си харесах ужасно една такава и си я взех веднага, не ми се иска да мисля да я сменям  Simple Smile
Това е по- скоро усещане, не ми е уютно да се храня на стъкло .
Опитвах с покривки, с комплекти за сервиране- не се получава .
Изкуших се да я купя, защото ми хареса ,изглежда ефирна, не тежи в пространството ,но... както не свикнах да пия кафе в стъклена чаша, така и с масата ooooh!.

# 99
  • Мнения: 2 556
О, ако е само това, лесно ще се примиря, аз пък не обичам масивни мебели, дървена маса не искам по никакъв начин примерно. Аз моята я купих импулсивно (много ми хареса!) и дано успеем и да я ползваме все пак  Simple Smile

# 100
  • София
  • Мнения: 6 302
Момиче, благодаря ти. Аз ходих в Интериор Сити, знам за Никром, и на мен не ми хареса тяхната маса. Там обаче във Вайб Хаус момичето е много любезно и като обясниш какво търсиш, почти винаги намира какво да предложи (е, на на каталог, разбира се и с 40 дни доставка) Друг е въпроса, че не мога да си позволя да дам 1800-200 лв за маса. Още повече без да съм я видяла на живо.
Някой може ли каже какви са размерите на бялата маса в Мобексперт, която е свършила, но евентуално пак ще я имат.  newsm78

# 101
  • Мнения: 696
Момиче, благодаря ти. Аз ходих в Интериор Сити, знам за Никром, и на мен не ми хареса тяхната маса. Там обаче във Вайб Хаус момичето е много любезно и като обясниш какво търсиш, почти винаги намира какво да предложи (е, на на каталог, разбира се и с 40 дни доставка) Друг е въпроса, че не мога да си позволя да дам 1800-200 лв за маса. Още повече без да съм я видяла на живо.
Някой може ли каже какви са размерите на бялата маса в Мобексперт, която е свършила, но евентуално пак ще я имат.  newsm78
мисля че масата беше 160см newsm78

# 102
  • Мнения: 1 320
Зазолинка, знам ги Вайб хаус, столовете ще са ни от тях. Обаче предложението за маса е 2500 лв, което ми се вижда много. Иначе масата е наистина хубава, но е толкова скъпа заради механизма на разтягане - масата се разтяга заедно с краката си, а не просто да се разгъват части от плота. Ще продължавам да търся, защото имам известни опасения, че ако си купя стъклена маса ще имам усещанията на Алекс - тя някак си много добре го е описала Simple Smile. Малко съм отчаяна, защото мисля, че вече съм обиколила всички магазини в София и нищо не си харесах /освен в Карло Даниели, де, но и там с компромис/.

# 103
  • Мнения: 696
момичета днес пратих приятеля ми за маса и столове че вече ми писна.В крайна сметка каквото хареса днес ще купи пък каквото такова , че само гледаме а нямаме време трябва да се купи нещо!Така че ще видя какво ще е купил днес и ще пусна снимки!Дано да не трябва да го убивам след това Praynig

# 104
  • Мнения: 696
момичета преди малко си дойде мъжа,харесал и купел една маса от мебели ритон-много хубави неща има Peace
www.ritoni.com
ето масата която е купил на мен много ми харесва и съм супер доволна newsm44 newsm51
нямам търпение да я докарат утре да я видя  bouquet
ето я и нея
http://ritoni.com/products.php?product_id=3793&section_r=furniture

Общи условия

Активация на акаунт