Банско - препоръчайте ми детски кътове или занимания за деца до 4 години !

  • 22 310
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 216
Вчера ли беше откриването на сезона?

# 61
  • Мнения: 3 215
Да, по този повод поваля малко сняг,но се стопи (в града,де).Нагоре сняг има  Peace

# 62
  • Мнения: 812
Бихте ли ми препоръчали спа хотел в Банско?

# 63
  • Мнения: 3 215
Честно казано, не се наемам. Почти всички хотели тук добавят към името или поне към списъка с услугите си и СПА..
В чистия си смисъл СПА центърът трябва да разполага с минерална вода.В този ред на мисли - никой от хотелите в Банско няма такава.
В по-широкия смисъл - и най-дребната сграда вече има поне сауна,джакузи,парна баня...

# 64
  • Мнения: 5 370
Олдчеее, ние идем, на 13 и 14!!!, ех, кеф!!!!
Напрао си представям Вакановата къщааааа Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 679
Ние си търсим апарт хотел в Банско препоръчайте нещо, искаме апартамент с две спални, че ще ходим мама, тати две девойки и баба за детегледачка. Мислим да ходим от 12.12 до 14.12 за две нощувки.

# 66
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Между другото, искам да похваля и хотел"Орфей". Мн. е хубав, във лоби бара има и детска стая с играчки, за лятото двора е голям и просторен. Персонала също е любезен. Има малък басейн и естествено другите екстри- спа процедури, масажи, има също фризьорски салон с мн. добра фризьорка!

# 67
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Ето малко инфо за "Орфей":
http://bansko.bg/content/view/627/32/

# 68
  • Мнения: 78
На мен ми харесва апарт комплекс Божурленд, който се намира до стадиона. Местоположението му не е от най-добрите, но имат добре поддържан СПА център, басейнът е затоплен, има външен детски кът, ресторант... Поне работи целогодишно за разлика от повечето комплекси.
http://bojurland.com/?page_id=9

# 69
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
ние ще бъдем най-вероятно в хотел Олимп от 12 до 14-ти. Аз не разбрах къде в крайна сметка можем да заведем детенцето в Банско да поиграе някъде, става въпрос като външни посетители. Хотелите, които са препоръчани важат май само за гости на хотела.

# 70
  • Мнения: 3 215
Зависи от заетостта на хотела - ако е през седмицата и питаш на рецепция, на повечето места сигурно ще ти разрешат срещу заплащане. Иначе специално място за забавление на деца,както има в големите градове, тук няма (засега)

# 71
  • София
  • Мнения: 969
Зависи от заетостта на хотела - ако е през седмицата и питаш на рецепция, на повечето места сигурно ще ти разрешат срещу заплащане. Иначе специално място за забавление на деца,както има в големите градове, тук няма (засега)
Благодаря old sport за инфото. Събота и неделя се пада. Нашия отдел организира teambuilding, само че ще си водя и детенце с мен. Ще се обадя в Кемпински да ги питам как седят нещата, или е много скъпо там  Shocked. Защото не мога да си позволя 20 лв за 1-2 часа игра. Ако някой знае какви са цените там в детския клуб ще съм много благодарна, ако сподели.

# 72
  • Мнения: 3 216

Благодаря old sport за инфото. Събота и неделя се пада. Нашия отдел организира teambuilding, само че ще си водя и детенце с мен. Ще се обадя в Кемпински да ги питам как седят нещата, или е много скъпо там  Shocked. Защото не мога да си позволя 20 лв за 1-2 часа игра. Ако някой знае какви са цените там в детския клуб ще съм много благодарна, ако сподели.

За детския клуб не знам,но един обикновен сандвич е 15 лв,та си представям детския клуб колко ще е Scream

# 73
  • Мнения: 3 215
Заформя се голяма агитка за 12-14.декември.Най-много ние да ти гледаме детето  Mr. Green За Кемпински забрави да е под 20лв.Имам спомен за 40лв при това отпреди няколко години...

# 74
  • София
  • Мнения: 969
Ясно, така си и мислех, че ще е голяма цифромания, ама все пак да си питам. Ами освен тогава да я водя по механички, ама ако знаете къде има кът за непушачи Simple Smile. Да й поръчам едно хубаво ядене за 20-30 лв да се наяде поне детето, ако не друго. А в Разлог няма ли клубчета, че нали е близичко.

Общи условия

Активация на акаунт