"Dancing stars" - 2

  • 39 459
  • 567
  •   1
Отговори
# 60
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Защо си мисля, че Ники Кънчев има също дете newsm78

Няма или поне не е казано на всеослушание. Но пък не го съдя за това специално. Ами ако имат проблеми и не могат? За такова нещо не мога да съдя някого без да знам причните, пък и не е моя работа. Сл.Трифонов е друга птица-той е най-великия, не се е родила жената за него  Whistling ooooh!

# 61
  • Мнения: 3 268
Не,няма дете Кънчев.Наскоро го каза в едно предаване,забравих кое.Каза,че е на 50 и още няма дете.И което е по-лошо няма намерение да има.
Ама както и да е де!Темата е за танци.Извинете ме,че се отплеснах.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 732
Ники Кънчев и приятелката му очакват близначета. Майката на Даниела е близка на свекърва ми. 
Толкова по темата "стар ерген" Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 949
Защо си мисля, че Ники Кънчев има също дете newsm78

Няма или поне не е казано на всеослушание. Но пък не го съдя за това специално. Ами ако имат проблеми и не могат? За такова нещо не мога да съдя някого без да знам причните, пък и не е моя работа. Сл.Трифонов е друга птица-той е най-великия, не се е родила жената за него  Whistling ooooh!


Много точно казано  Peace

Ники Кънчев ми прилича точно на Бени Хил (в момента цитирам съфорумка, не знам коя е, за което се извинявам)  Mr. Green

А Виолета, каквото и да си говорим, танцува хубаво. Че е тъпа, тъпа е, че не е много известна - също, но се справя добре на дансинга, каквото и да й струва това в залата за тренировки  Grinning

Аз пък искам да се върне Коцето, много е луд и ми е забавен, а и честно казано се справя и с денсенето. А партньорката му ми е много симпатична  Hug

# 64
  • Мнения: 1 949
П.С. watershadow ме е изпреварила. Да са им живи и здрави дечицата Simple Smile  Hug

# 65
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ники Кънчев и приятелката му очакват близначета. Майката на Даниела е близка на свекърва ми. 
Толкова по темата "стар ерген" Simple Smile


Супер. Всичко най-най им желая значи.

# 66
  • Мнения: 3 268
Ако е така,веднага ми се променя мнението за него.

# 67
  • Мнения: 11 607
Ники Кънчев и приятелката му очакват близначета. Майката на Даниела е близка на свекърва ми. 
Толкова по темата "стар ерген" Simple Smile

Вярно? Много се радвам за тях и за всички, които са победили репродуктивни проблеми! Дано всичко неприятно е зад гърба им!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 732
Така ми казаха - под голям секрет, но мойта уста е голяма Simple Smile Дано нямам грешки в инфо-то и им пожелавам всичко най- и аз, харесва ми Кънчев, нищо, че изскача като Пинокио вече отвсякъде:)

# 69
  • Мнения: 707
Имам чувството, че ако си отворя хладилника и Ники Кънчев ще  се подаде оттам!! Омръзна ми! Къде ли не се набутва!


Ако не е той, то ще е Азис  Sick

# 70
  • Мнения: 707
Една безумна статия
http://life.dir.bg/2008/11/05/news3559172.html

Цитат
Партньорът на Аня Пенчева танцува с дълбоки белези от женски нокти по врата и раменете си. Той обясни, че това се дължи на напрегнатото настроение на актрисата след напускането й. Рангел обаче добави, че е заслужил драскотините, защото той често биел Аня.

Аз ли не съм разбрала или наистина Рангел е казал такова нещо.  newsm78 Според мен пишат големи глупости...


Рангел го каза, но се бъзикаше, това беше грим... 4ак се 4удя как някои хора са се хванали , а пък жълтите вестници само това 4акат и правят от мухата слон. newsm78

Абе кой ще повярва, 4е ги бият бе ? Те тези двете лигли ( Аня и Виолета) ако ги докосне слу4айно някой в навалицата в супера , ще вдигнат луд скандал и ще се изкарат травмирани за цял живот, а пък тук ще си стоят и ще си търпят да ги бият ... Thinking Дрън- дрън, Н.Тупарев се самозабрави ве4е в стремежа си да излъ4ва сензации  #Cussing out

# 71
  • София
  • Мнения: 1 735
Това шоу го смятах за по-интересно,но като видях такива ЗВЕЗДИ Mr. Green като Георги-абсолютен простак,Златка и Алисия-хората я били изгонили,защото имала мъж и дете Joy Joy Joy-направо мъка ми стана,та си пуснах друг канал.После отново загледах и хоп Калки-той не знае горкия къде е.Иначе харесвам Мамалев и Ники Кънчев.Преди и Аня Пенчева-ама дърта кака да се прави на 20 -годишна ми е малко смешничко.

# 72
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Дърта, дърта , ама секссимвол и изглежда по-добре от разни девойчета........ Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 1 402
Абе да ви кажа честно, повръща ми се от начина по който пееше вчера с Рачето, егати, то не беха устни, то не бе чудо.... ако беше моя жена, нямаше да го търпя това, но пък в крайна сметка, те си знаят най-добре какво им е в къщата.

# 74
  • София
  • Мнения: 746
И аз така,като я видях вчера........,много ми падна в очите,то бива да флиртуваш,ама момчето може син да и бъде,направо ми писна от нейните пози и лигавщини,егати примадоната

Общи условия

Активация на акаунт