За шопинга

  • 2 905
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 052
Много приятна е шопинг терапията. Обожавям я Wink

# 31
  • New Zealand
  • Мнения: 871
да, страхотна терапия ми е! отразява ми се екстра! задължително веднъж в седмицата си купувам нещо, запълвам емоционални липси явно Crazy

# 32
  • Мнения: 5 539
Обичам шопинга, но не бих се гордяла с това.
Много ми е странно, когато някой започне да се тупа в гърдите колко много, колко често и колко добре шопингува Rolling Eyes

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ми е странно, когато някой започне да се тупа в гърдите колко много, колко често и колко добре шопингува Rolling Eyes
Това е незряло поведение и жалко за жени, на които това им е основна цел в живота.

# 34
  • Мнения: 2 631
Много обичам да си купувам разни неща..... Дрехи, козметика, сребърни бижута, книги..... Много обичам и голяма част от тях да ми ги подаряват, де (любимия човек)  Laughing, но най - любимата ми част е планирането на самия шопинг.
В кой ден, с кой, колко пари, кои магазини, предварително набелязани таргети, после разбор на пазарния ден и накрая бира!  bowuu
Сега с нетърпение чакам да стане 13:00ч., за да дойде един човек да си избирам нов парфюм  Laughing, а с още по-голямо нетърпение чакам събота следобед, за да шопингтсвам с приятелка!  Mr. Green  Twisted Evil  Flutter

# 35
  • Мнения: 1 897
Напоследък като, че ли пазаруването повече ме натоварва отколкото да ми създава положителни емоции.
Тръгвам уж с добро настроение и нахъсана за покупки, но често след шопинга се чувствам уморена и изнервена.

# 36
  • Мнения: 9 052
ооо шопинг  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 556
Не съм шопинг маниак отникъде вече. За децата прекалявам малко с покупките, но иначе просто други неща са ми по-приятни и ми носят повече удовлетворение. Например когато пратя пари за някое дете, което се нуждае от тях, наистина се чувствам много по-добре, отколкото след като занеса вкъщи поредната модна чанта или дреха. Пазарувам, кефят ме нови неща, но не ми е страст.

# 38
  • Мнения: 2 617
Не. Имам други начини за "разтоварвам".

# 39
  • Мнения: 384
На мен ми допада като начинание,но не терапия!Когато излизам по магазините е за да си купя нещо ,а не за да се лекувам!Почти винаги обаче ,`поливам`покупките след това с приятели или семейно парти Winkмой си ритуал! Grinning

# 40
  • Мнения: 494
Ами аз живея на централна търговска улица и искам,не искам минавам оттам. По принцип съм на периоди: има седмици, когато ходя всеки ден и ми е супер кеф (изобщо не е необходимо да купувам нещо,може и само да зяпам) и седмици, когато не ми стъпва кракът там.

# 41
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз, общо взето, изпадна ли в криза, хич не ми е до шопинг  Tired Слава Богу, това се случва изключително рядко  Mr. Green

За да шопингувам трябва да съм в прекрасно настроение и разположение на духа.

# 42
  • Мнения: 2 386
Обичам е слабо казано. Срамувам се от манията си.

Редактирам: Но пък ми е кеф.  Blush

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 11:28 от Ева на сцена

# 43
  • Мнения: 2 161
Шопинга нито ми оправя настроението,нито ми го разваля.

# 44
  • Мнения: 188
Много ми е странно, когато някой започне да се тупа в гърдите колко много, колко често и колко добре шопингува Rolling Eyes
Това е незряло поведение и жалко за жени, на които това им е основна цел в живота.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт