Да си покажем окачените тавани

  • 95 757
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 940
Не знам дали е модерно, аз лично харесвам само гладък таван, който да скрие корнизите на пердетата. Никакви там лунички и други красоти не ми допадат. Това си е мое мнение, може би се пренаситих от зяпане на руски сайтове. Уж хубави, хубави и в един момент почва чак да ти става зле. Но бях си маркирала няколко руски сайта-имаше много интересни неща.

И аз така. В повече ми идват прекалено много извивки и лунички. Нашият таван е окачен, но гладък. Мислехме да сложим лунички, но ми се видяха демоде.

# 76
  • Мнения: 18 542
Аз нямам окачен таван (за сега), но по принцип не съм любител на теци овални фигурални вълнообразни - тежат ми и някакси прихлупват. При таван 3м да, но при 2,6м много смъкнато става. Предпочитам изчистен гладък таван с изрязани места за лампи например или пък съвсем гладки с леко огледален ефект. Луничките също са ми втръснали, за това гледам да ги ползвам по-пестеливо и във варианти.
Ето няколко:
 

Тавани (не намерих по-ясни снимки, извинете ме):

# 77
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И аз не съм фен на извивките, но пък прави шлицове за скрито осветление или пък за лампи , които акцентират, но не се натрапват ми допадат.

# 78
  • Мнения: 439
Много ми допадна темата,след няколко месеца ни предстой ремонт на новото ни жилище и също се интересувам от направата на окачени тавани.Черпя идеи за модели,ще се радвам да има по-голямо включване и качени снимки
 Hug всичките са много ефектни и дават топлина и уют на жилището

# 79
  • Мнения: 439
само да побутна темата,къде сте newsm78

# 80
# 81
# 82
  • у нас
  • Мнения: 5 740

а имате ли осветление на тавана или само по стените?

# 83
  • Мнения: 439
Момичета вече майсторите се вихрят в апартамента,като станат готови таваните ще кача снимки

# 84
  • Мнения: 44
Относно окачените тавани мисля,че трябва да ги измисли специалист или дизайнер,а не майстор.Те са форма и обем,който се добавя в архитектурата,с цел да допринесе възможност за допълнително осветление,както и да даде завършеност на интериора.Не знам как тази задача поверявате на майстори.Колкото може да подобри обстановката окачения таван,толкова може и да я влоши,ако не е измислен читаво.Виждала съм големи резили и кичове на тая тема.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 1 886
Момичета вече майсторите се вихрят в апартамента,като станат готови таваните ще кача снимки
Непременно да покажеш.И мен това ме чака Grinning

# 86
  • Мнения: 533
Здравейте, спешно ни трябва да си купим надупчена плоскост /2бр./от гипсокартон,някой случайно да може да ме ориентира?

# 87
  • Мнения: 1 149
Побутвам Heart Eyes
Много хубава темичка,предстои ми  поставянето на  окачения таван в хола....черпя идеи от вас Heart Eyes
Не може да нямате нови таванчета.........айде показвайте де Hug

# 88
  • Мнения: 1 418
Ще показвам,като има какво.Предстои ми правене
на дневната,така че...Само майсторът чакаме,че
има доста работа и почваме.После ще показвам.

# 89
  • Мнения: 5 173
Ще взаимствам идеи.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт