В Разград зима на вратата чука, но на нас изобщо не ни пука !!!

  • 12 250
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 518

А аз ще пия следобедно кафе:   food010  food010  food010!


И аз се присъединявам към пиещите следобедно кафе  kaffeetrmker_2 Grinning


Сигурно дремете на топло.

Аз съм тук ама днес гледачките са ме изоставили и се оправям сама с двамата  ku-ku.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
То и аз съм тук,ама съм толкова отпусната и сънлива,че няма накъде повече.Едва гледам,а Макси реши днес да не спи и съответно и аз хартисах.

# 17
  • Мнения: 153
Ей, за мен кафе остана ли?
Дайте и на мен едно, че след малко ще си ходя и мъжо да пием по едно. Hug

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ама, то вие чакате само някой да ви покани и сте готови. За другият път ще знам.

# 19
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Здравейте в новата тема и от мен   bouquet
Малко се губя, ама нали съм работна жена все още-не ми остава време  Rolling Eyes . Сега и в къщи сменяме дограма-пълна какофония е! Хайде лека вечер  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 500
Само се записвам,вече имам нет.Ще ви чета после.Целувки!  bouquet

# 21
  • Мнения: 50
Хайде и аз да се запиша в новата темичка. Браво, Бубе, чудесно оформление Hug.

Всички болнички да оздравяват  Praynig. И Павла кашля, да видим какво ще излезе  Thinking. Започнах сиропите, дано да не нещо по-сериозно   Praynig.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте, и от мен, в новата темичка!  Hug
Мерседес, супер си се справила, миличка!  Peace
Ние днес ходихме да си вземем кухнята и откарахме до обед навън.
Деси, синът ти много сладко спинка бе. Аз в тази поза май не мога и да искам!  Laughing
А пък аз да се похваля че от днес тръгнах пак на танцова. Ходих тука в една зала дето срещу левче си играем хорца цял час. Много добре ми дойде да се поразсея малко. Та така ще е всяка седмица по един път за по един час. Нашият татко ще поеме смяната за малко.
Ей, всички дето сте на диета, бройте и мен, ама като спра с кърмата, че мойте са 20 килца. Малеееееее колко страшно звучи. 20 до заветните 58 килограма. Ама ще стане и ако не сега то догодина. Сега ще се наслаждавам на вашите перфектни резултати!   bouquet
Хайде стига съм писала глупости. Желая ви лека и спокойна нощ!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 500
Хм,гледам никой не е питал за мен...ама аз съм тук! WinkЧестито на всички с нови придобивки!
Хрис,драго ми е да видя някой от старата гвардия тук и особено ТЕБ!  bouquet
Добре дошли на новите мацки!

# 24
  • Мнения: 104
Майче, обещавам ти догодина аз като родя да идвам с тебе на танцовата, че като гледам и аз ще имам доста за смъкване. Бях 64кг като забременях, сега в осмия месец съм 82кг. А имам още време да трупам докато родя. Уж не се храня много, ама умирам си за сладичко сега  Embarassed. Преди не ядях много , много, но сега.... ужас. Мъжа ми вече сериозно се замислял да ме оставя без сладко.  newsm78 Как ще стане незнам ама той си мисли че ще успее  hahaha И така, аз вече се ориентирам пред телевизора.
Ох само да се похваля, че днес цял следобяд гледках филмчета и си почивах.  tv Малко гадничко звучи за max-mama, че милата не е поспала днеска ама ще ме извини. Нали мила   bouquet Айде от мен лека вечер и приятни сънища.

# 25
  • Разград
  • Мнения: 377
Мирка, недей така бе мила. Я питай, как си говорихме на сбирката, че липсваш!  Sad
Всички дето ви нямаше липсвахте!

# 26
  • Мнения: 3 219
Хм,гледам никой не е питал за мен...ама аз съм тук! WinkЧестито на всички с нови придобивки!
Хрис,драго ми е да видя някой от старата гвардия тук и особено ТЕБ!  bouquet
Добре дошли на новите мацки!

А, че защо да питаме в темата, ние нали се видяхме и те споменахме Heart Eyes, много жалко,че те нямаше Crazy Crazy Crazy

Обаче Поли се губи нещо newsm78

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И Аз съм си също се изгуби................ .

А вече ми липсва включването на Titania.

# 28
  • Мнения: 153
Добро утро, мамчета!
Желая ви лек ден на всички и скорошно оздравяване на болните!
Деси тая снимка е невероятна. Много е смешна.  Mr. Green Joy hahahaА на дечко вратлето добре ли беше след тая дрямка?
Ех, ако не са тези слънца да ни разсмиват....  bouquet

# 29
  • Мнения: 9 973
тук в Сф има мъгла и мнооого студено Tired

Общи условия

Активация на акаунт