В Разград зима на вратата чука, но на нас изобщо не ни пука !!!

  • 12 275
  • 313
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 104
Вълчо стига комплименти, че се изчервих и засрамих  newsm62 И на мен ми харесвт снимките  Joy нали съм си аз  newsm03

# 241
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета  Hug

Браво на вас, сътворили сте прекрасни неща, всичко много ми харесва Peace.

Искам и аз да помогна, но не знам какво бих могла да направя...

Ще говоря със сестра ми, която прави страхотни неща. Ще изпратя и купувачи, аз сигурно няма да мога да дойда лично.
 
чао от мен

# 242
  • Мнения: 104
Аз само минавам да ви пожелая лека нощ.  smile3524  и дано заспя скоро, че пак ще има  1countingsheep  да броя овце, кози и разни там други работи. Хайде утре на кафе тука нали? Лека вечер и приятни сънища.

# 243
  • Мнения: 201
Зори, браво на теб! Супер си се справила, а като се има предвид, че си с двойна компания  twin_neutral си направо герой.
На дървени филийки и аз съм навита. Могат да се ползват също и за основа на страхотни апликации с природни материали.
Бен, календарите са много интересни, но даже многоъгълните фигури, на които са отпечатани, идея си нямам как се наричат, камо ли да мога да врътна такива форми.

# 244
  • Мнения: 3 219
Браво на Зори, хем с два бяса на главата, хем какви красотии е направила. Аз тази вечер пооцветих малко фигурки, но е ужасно бавно и трудоемко ooooh!. Днес си купих страхотни руски бои и работя с тях. Утре може ида направя снимки и да ви покажа моите ...ъъъ...как да ги нарека и аз не знам, ама определено сякаш не са красотии Joy

# 245
  • Разград
  • Мнения: 518
Добро утро!
Първо кафенце за събуждане, а после всичко останало  Peace


Сега по задачите (имам малък помагач, който посяга да държи мишката  Mr. Green)

Но шишарките трябва да станат 50 броя,преполагам,че нямаш и за това ще ти донеса в неделя.
Ама свършиха и шишарките и спрея  Embarassed, за това спрях. Утре ще купя ище един златист спрей и продължавам с пълна сила.

Картичките и хубаво да ги направиш различни,избери още един модел и направи него.
Днес ще потърся из материалите на майка, някой друг шаблон, защото само тази елха намерихме. Пък хич ме няма в рисуването  Rolling Eyes

Свещници е по-добре да не правиш,защото май ще станат много като бройка,макар,че са различен вид.
О.К.  newsm10

Нещо друго бяхте мислили с половинчо,можеш него да правиш.
Бен за кошниците и венците ли става дума, защото нямам други спомени  newsm78.

Друго не се сещам освен да ви пожелая ползотворен ден  Hug  bouquet

# 246
  • Мнения: 104
Добро утро. Зори мерси за кафенцето. Няма ли други на линия? Нишо. Лек и спорен ден ви желая.

# 247
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!
Зори, мерси за кафето. Много хубави неща си сътворила! Кажи ми как закрепи свещите в чашите, че аз още се чудя как да ги направя моите.

Лек петъчен ден!

# 248
  • Разград
  • Мнения: 518
Кажи ми как закрепи свещите в чашите, че аз още се чудя как да ги направя моите.
Танче, това са гипсови отливки на чашки за кафе (пръснати със златист спрей). Като стегна гипса, моят мъж нещо със свредло ги пробива, за да бъдат с тенденция за смяна - свещите.

За бурканчетата и аз нямам идея  newsm78.Ами ако разпробие капачката, съответно тя да е поукрасена малко и се набучи свещта дали няма да се получи  newsm78

# 249
  • Мнения: 124
Добър ден!
НАмерих златен бронз за печки!На централния пазар,магазинчетата,които са до лома.Между магазините за дрехи има едно и за разни такива джунджурии.Струва само2,50,а работи като скъпите.
Аз разпечатах календара,но му открих разни слаби места и след малко ще ходя при специалист да помага.Изрязах и залепих даже единия,ама нещо малко го оплесках.
Зори,каквото се сетиш мила.Просто идеята е да не е конфекция,ами различни неща по няколко бройки.
Сега два сериозни въпроса:
Всеки да подаде бройка и размер на опаковка,която ще му трябва(оринтировачна)!
И второ,тия дни по вестниците пишело,че базара ще е от 10.12.ТАка,че....

Аз снощи пак говорих с Поли.Праща ви поздрави,ще помогне с нещо,но ще е след01.12,защото тогава си отиват в техния апартамент.Тогава вече ще има и нет.

# 250
  • Мнения: 124
Пак се включвам с питанка.Моля ви погледнете Календарите!НАмерих кой да ги принтне да дебел картон,защото на обикновен лист са много тънки,но...единия ще излезе 1,60лв.Кажете според вас ще могат ли да се продават за 2,50-3,00лв.Аз съм намерила парички за 25бр.

# 251
  • Мнения: 3 219
Бен, на мен ми се вижда множко Confused

# 252
  • Мнения: 201
И на мен ми се струват скъпи тези календари, Бен, но както решиш, нали е благотворителен базара все пак.
За бройки и големина на опаковки ще те ориентирам по-нататък, т.к. още не съм приключила с подготовката на "творенията" си.
Иначе мога много да ви похваля сребърния силиконов лак, за който писах вчера. Въпреки че струва само 2 лв прави страхотно покритие и наистина със сребрист блясък - направих останалите шишарки и станаха в пъти по-ефеткни от първата ми партида, която е пръскана два пъти със скъпия авоспрей на мъжа ми.
ТОПКИ повече няма да правя, повече от бясна съм  #Cussing out . Цялата ми партида от снощи се развали, една отделих само да не съм се трудила съвсем на халос. Реших да ги посребря с лака и не стават за нищо - балоните се напукаха /от него ли, от студа ли/ и топките се прецакаха безвъвзратно за мой ужас /само дето брах толкова време студ на терасата и си захабих едно яке/.

# 253
  • Мнения: 3 219
Пак съм аз, да ви покажа това,което оцветих снощи.

със светкавица  без

със спрей -не ми харесаха

в детайли  и пак    последно

# 254
  • Разград
  • Мнения: 377
Танче, еленчето е вече в мен! Когато е готов мъжо с тях ще пиша, както и на Бен за нейните неща.
Аз не мога да кажа колко и какви торбички, защото още не съм се заела с метличките!  Embarassed Ама тези дни ще стане!  Heart Eyes
Бен,  аз пък мисля че ще се продават като топъл хляб, ама това е мое мнение де.
Мерседес, върхът са!   bouquet
Зори, браво и на теб! Супер си!  Hug
Хайде изчезвам да храня малката!  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт