80 малки негърчета гласуват за обама-мама! сащ има нов президент!

  • 15 710
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Като ги гледам тези кадри сега, хората подскачащи по площадите, песни, биричка, опияение, викове за промяна, надежда, каша...
Получавам някакъв flashback ... не ви ли напомня много на период, който ние специално сме преживели?

# 16
  • Мнения: 2 254
Да. Тази тема набра скорост...ще трие Дивиана и туй то, хахаха.

# 17
  • Мнения: 2 185
Боже какво оживление кипи тука. Докато ви изчета и забравих какво исках да кажа  Laughing . Ами айде честито, да се надяваме да е за добро.
Единственото, което ме притеснява е, че да белите в САЩ са узрели за цветнокож президент, но не мисля че черните са  Confused опасявам се, че ще разберат погрешно посланието...дано да греша  Thinking
Иначе доста изразителна победа, излязох навън на 207 за Обама, когато още се чудеха дали-или, а пък се прибирам на 338  Shocked . И понеже не гледах ТВ- изпуснах ли речта на Обама?

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.

# 18
  • Мнения: 1 436
Да. Тази тема набра скорост...ще трие Дивиана и туй то, хахаха.

Споко  Mr. Green. Смени цифричката на 81, че като гледам тази до 2 часа сме я изписали.

# 19
  • Мнения: 384
Като ги гледам тези кадри сега, хората подскачащи по площадите, песни, биричка, опияение, викове за промяна, надежда, каша...
Получавам някакъв flashback ... не ви ли напомня много на период, който ние специално сме преживели?
Да напомня ми каква радост а после какът го....
Лягам да спя, че утре ще ставам в 7 да гледам къщи. живота продължава

# 20
  • Мнения: 139
Ами, Тандури, така ми звучи Rolling Eyes
Книгата предполгам е от доста отдавна Rolling Eyes
Просто не си позволявам да я използвам. Набито ми е в главата, че е расистко и затова реагирах. Peace

Кога ще е речта на Обама, че ве4е почвам да се разгорещявам  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 800
Хайде, за да им е гадно на републиканките тук.  Mr. Green




и как ми слагаш сол в раната ми значи Crossing Arms

-------
и мен ме е страх и ми се свива нещо от вътре, никак не съм щастлива...не знам дали защото ситуацията в момента не е лесно поправима или защото така и не можа новия президент да ме грабне ... няма кемистри Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 173
Ама ха - расистко заглавие , може ли така  Joy
 Вота хич не беше расистки - не черните избраха Обама , много важно че е първия африкан-американ ( чак ме подразни да ми го повтарят тези на Тв-то).
Тандури истината е че от 2 злини винаги е по-добре да се избере по-малката. Уви нещата няма да са лесни , но едва ли го и очаква някой.
 Лейдито с червилото - ей как го задърпа този неин мъж , личи си кой дърпа конците  Joy
На Макейн речта ми хареса , накрая каза по смислени неща отколкото през кампанията.
 
Спи ми се на мен че станах в 6ч днес , пък Обама се мота - я да излиза да го видим какво че рече  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 147
Голямо писане, голямо чудо... Успех и честит ви нов президент!!

# 24
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Агент, аз слушах Грийнспан и вярвай ми направо ме втресе!
Дано вече да сме ударили дъното и сега да вървим нагоре!

не вярвам... и мен ме страх от отрезвяването, защото преди да тръгне на добре, ще стане доста по-зле!

Хаааааааааа, това за пъпито беше много сладко и човешко!

Заглавието не е расистко, а си е класика литературна и като такава част от световната културна традиция, за бога!

# 25
  • Мнения: 2 254
Кискахме се едно време по филмите, когато даваха черен президент...а сега де... Laughing

# 26
  • Мнения: 7 091
Анна и Мамма, аз не съм чак толкова стара  Joy  Агата Кристи е класика все пак Simple Smile

Хареса ми закачката на Обама за кучето  Laughing

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
Ами, Тандури, така ми звучи Rolling Eyes
Книгата предполгам е от доста отдавна Rolling Eyes


отдавна, но класическа!

стига, бе хора! може да съм атеист, но последното нещо, което съм е расист! звучите ми като дребнава цензура... навлизаме в нова ера, време е да си сменим понятията  Wink  Hug

# 28
  • Мнения: 1 173
Абе Тинче и сега шЪ са кискаме , ама да видим.
Докато публикувам имаше 16 нови отговора.  #Crazy Гледам и отивам да спя( очите ми парят даже)
 

# 29
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Харвард Лоу си е Харвард Лоу, не че няма полит демагогия на едро, но много добре и много човешки говори - я гледайте как публиката се асоциира с него, толквоа различни хора!

Общи условия

Активация на акаунт