Дайте съвет спешно

  • 2 761
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 712
Извини ме за острия тон, но вие имате е..ти отношенията като двойка... Аз никога не бих нарекла мъжа си прост и не бих искала да му натрия носа. Със сигурност не и преди да съм се изнесла. За чий... ти е да живееш с мъж, който не уважаваш? И какво като ти е малко детето? Страхотен пример получава в това "семейство" - тати псува мама и и посяга, тя му крещи пред хората, че е прост, а баба е дива селянка - панаирджийка...
Грабвай си детето и отиди някъде, където да си починеш и да обмислиш нещата на спокойствие. Своите цели и приоритети. Пък след това седнете и поговорете спокойно ще го има ли това ваше семейство или всеки ще поеме по пътя си и ще ви свързва само детето ви и общото ви желание то да получи най-доброто, което всеки от вас може да му даде - заедно или поотделно.
Поне така мисля аз.

# 16
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не, не стават, ако са възпитани като женчовци и  5 бащи-мачовци да имат, все тая  Simple Smile.

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Вика и ми посяга защото не си мълча, а това което му казвам не му изнася....слабите хора посягат и понеже неможе да ме обори с думи ми посяга нещастника жалък............
Ще се махна от него, всички писали тук досега са прави няма какво да чакам още, най много и на детето да посегне по нататък
Стават ли децата отгледани от майка женчовци?????? Не че ще остана сама ...млада и симпатична съм  Mr. Green  Hug

        Пак не разбрах, какви са тия неразрешими проблеми, та чак до бой стигате... А и от осем години щом имате връзка, ами не разбра ли за това време, че той е "жалък нещастник" с най-ужасната майка, която иска да сте приятелки...  И къде ти е гаранцията, че следващия няма да е такъв...  Thinking

# 18
  • Мнения: 11
Hugh, не съм разбрала , чак сега разбирам пък и доста години не поддържам връзка с родителите му ...здравей ...здрасти и това е било. Още преди години при първия и опит за намеса ( искаше да се женим ) я отрязах и не съм и обръщала внимание и не съм се виждала с нея...само по празници ..да ми ги развали с тъпотиите си..както и да е всеки прави грешки, но факт е че си имам прекрасно бебче и искам да си го гледам в  подходяща среда  без разправии  Peace и като всяка нормална жена си имам притеснения и ме е яд на него това е  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 9 052
Hugh, не съм разбрала , чак сега разбирам пък и доста години не поддържам връзка с родителите му ...здравей ...здрасти и това е било. Още преди години при първия и опит за намеса ( искаше да се женим ) я отрязах и не съм и обръщала внимание и не съм се виждала с нея...само по празници ..да ми ги развали с тъпотиите си..както и да е всеки прави грешки, но факт е че си имам прекрасно бебче и искам да си го гледам в  подходяща среда  без разправии  Peace и като всяка нормална жена си имам притеснения и ме е яд на него това е  Heart Eyes

виж от негова гледна тоцхка сигурно и той има прекрасно бебче и иска да си го отгледа ... но ако ти му прикаzваш таквиа като тук във форума може би не се чувства сигурен в теб и се страхува , че можеш да му вzемеш детето ... може zатова така да се пеняви и той и майка му... според мен от твоя страна поведението ти също подлежи на критика . Или имаш семейство и си zад него ... или имаш себе си и детето и другите са поплювковци и ... ами поплювковците мже би не са съгласни ... де да zнам  newsm78

# 20
  • Мнения: 25 634
Да разбирам ли, че имаш момченце? Ужас!
Да ти е живо и здраво, ама горката ти снаха някой ден - отсега ми е мъка за нея...  Cry

# 21
  • Мнения: 11
ако се страхува че ще му взема детето няма да ме гони с него, и сега и преди като беше на 1 месец, тогава му простих ама сега едва ли

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
    Защо не пробваш някой ден ей така, за разнообразие, да си усмихната, мила, закачлива, да избягваш теми, заради които сте се карали.... Дръж се с него, все едно е най-прекрасния мъж на земята... Говорете, играйте с детето... Без  " не си мълча, а това което му казвам не му изнася....слабите хора посягат и понеже неможе да ме обори с думи ми посяга нещастника жалък............"   
    Усмихвай се, усмихвай се.... нали знаеш, че усмихнатите хора винаги са по-красиви  Peace
    Е, ако и тогава скочи на бой...  Thinking

# 23
  • Мнения: 71
никой не обичат да  се говори лошо за родителите му.мисля че сте съгласни с мен.а според мен твоя мъж е с мн.лабилна нер.с-ма.а ако си го обичала някога /защото чета какви неща пишеш за  него/ не го предизвиквай да те бие и псува.не й обръщай внимание и си прави твойто,ако искаш да имаш сем.сега, аз незнам какъв човек е той,но седни и помисли за това,дали вие двамата се разбирате като двойка/това е най-важното.ако се биете за всичко това е др.въпрос.

# 24
  • Мнения: 11
аз съм зодия близнаци и съм весела по принцип, а той е темерут разбирайте ме както искате нестава и неискам правих толкова компромиси че ми писна вече а компромис с детето няма да направя, мога даже да кажа че съм и слабохарактерна защото все прощавам 

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
         "... нестава и неискам правих толкова компромиси че ми писна вече..."


     Та какъв съвет искаше...??? newsm78

# 26
  • Мнения: 473
Как Сийке, хайде стига се прави на всезнаеща по въпроса за снахи и свекърви. Явно ти си свекърва, защото ми прави впечатление, че много ожесточено ги защитаваш. И май и ти не си от добрите, или поне имаш готина свекърва.

По темата: В същата ситуация бях, с изключение на това, че мъжа ми никога не ми посегна и никога не ме е псувал. Колкото и да сме афектирани и двамата успяваме да се въздържим от крайни простащини. Мъжът ми застана на моя страна и омекна след като му казах, че искам развод и твърдо да се разделим. Не мога да допусна детето ми да израсне в конфликти и скандали. За мъжа ми най-страшното нещо е аз да го напусна. Кротна се и сега дума не обелва. Защото винаги си е признавал, че аз съм права за всичко, само че иска да търпя идиотщините на родителите му само защото са му родители. Да ама не. Когато той се наложи да търпи майка ми, тогава аз ще търпя неговата. Както едни могат да проявяват такт и съобразителност, така ще се научат и другите.

# 27
  • Мнения: 25 634
Как Сийке, хайде стига се прави на всезнаеща по въпроса за снахи и свекърви. Явно ти си свекърва, защото ми прави впечатление, че много ожесточено ги защитаваш. И май и ти не си от добрите, или поне имаш готина свекърва.


Последно? Не съм от добрите или имам готина свекърва?  Joy
На крива снаха свекървата ѝ е крива. Спокойно, до време е. После се навъждат едни криви снахи, мани-мани...  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 551
airiin,Вглеждала ли се в себе си? Как се е стигнало до тук? Какво искаш за в бъдеще?На много въпроси трябва да си отговориш (ако изобщо си ги задаваш,разбира се)

Съгласна съм с Как`Сийка много неща е казала в две изречения,но трябва и малко акъл все пак.

# 29
  • Мнения: 71
където има къща,пуши и кумин.въпроса е да разберете кои са отрицателните ви черти и с кои можете да свикнете.иначе не става.а относно разводите...аз съм малко консервативна и смятам,че трябва да се опита и невъзможното за да спасиш семейството си./разбира се ако е взаимно/

Общи условия

Активация на акаунт