За малко братче или пък сестриче мечтае всяко ДЕКЕМВРИйче!

  • 13 466
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 461
Елс  Hug дано мине бързо , на Галина първия и обрив беше на 40 дена и изглеждаше така както го описваш после се появиха бели връхчета  най много пъпки имаше по главичката но беше алергичен обрив и бяха упорити седяха около месец докато не попаднахме на специалист .стискам палци

# 166
  • Мнения: 600
Отбивам се за малко да кажа, че стискам палци на
Цвети - стискам палци мила  Praynig Hug Много ти се е събрало  Rolling Eyes А Анна Мария да не вдига Т от бактериална инфекция като при нас?! Правихте ли изследвания на урината?
Елс - мила, дано да не е варицела, а ако е, да мине по възможно най-лекия начин  Praynig Praynig Praynig
Повече после, като оправя багажа след връщането ни от Шумен  Crazy

# 167
  • Мнения: 728
Ивко пък се беше изприщил като беше на 2 месеца,защото нашия тати му даде крем от еклер,в който имаше яйце  Crazy
Дано каквото и да е да мине най-леко! Praynig

# 168
  • Мнения: 799
Eлс, дано са някакви прозаични бебешки пъпки  Praynig А като свършиш с пистолета го дай насам - Маги е с температура, а на бабите им свърши отпуската  ooooh!

# 169
  • Мнения: 1 461
добре дошли в отбора на майките с две деца  Peace ако не е едното ще е другото  Tired пожелавам на всички болнички бързо оздравяване и без усложнения
Цвети драсни два реда как сте  Hug
lylyth    bouquet
Къдрокоске как я карахте днес ходихме с децата в шоколада и се припознах в теб  Heart Eyes
Хот това е ужасно и сумата е солидна  #2gunfire дано намерите виновника и не се повтаря повече  Hug
Елс при Галина алергичната реакция беше защото бях прекалила с цитросите ядох повечко за витамин ц  ooooh! и се обрина за мен бяха много странни пъпки бяха по цялата главичка и по коремчето после излязоха и по ръчичките около лакатя
Пачи Маги ходи ли на градина ? дано не е сериозно
Зечи вие как я карате ?
Мимито свърши ли отпуската  Grinning децата оздравяха ли
Lang не си се отчитала как е бебчо  Heart Eyes
Веси  Hug
аз започнах да стягам багажа лека полека но така се притеснявам какво ли не ми минава през главата  ooooh!остават ни 5 дена дано поне времето е хубаво

# 170
  • Мнения: 80
Леле като ви чета ме хваща тотално предродилната депресия. Мирния и спокоен живот, който имахме с едно дете се очертава като непрестанен болничен кошмар!  ooooh!
Направо ме втресе. Никола още не ходи на градина, щото я ремонтират, както съм  станала банална вече, но наистина си мисля каква ще ми е ползата да го пусна и да ми влачи бацилите при толкова малко бебе. За градина без болести гласувам с 2 ръце, ама като знам каква осичка ставам като някой се гътне болен и вътрешно го обвинявам, че ми трови живота с глупости... тежко му и горко!

Елс, това е някаква неистина! Пачи, дръжте положението!
Кари пък с вашите алергични обриви... досега да съм хванала гората и да съм ги оставила да се оправят сами. Обриви, кашлици - явно съм чела между редовете като сте описвали живота с две деца.  Naughty

# 171
  • Мнения: 728
Ланг,градина без болести само в мечтите ни! Whistling
Ивко през седмица е болен,миналата беше добре,а сега пак му тече нослето,дано се размине само с това... Praynig
В сряда ще имат тържество.Сигурно ще е голяма веселба. Mr. Green
Дано да сме здрави! Praynig

# 172
  • София
  • Мнения: 3 945
Здравейте  Hug.
Елс, аз да ти кажа (не, че съм много компетентна), но на мойте деца тези пъпки, които се появяват при раждането (дето им се пречиствала кръвта или там както се казва) се появиха, когато бяха на по 1,5 месеца и като ги водих преи педиатърката тя ми каза, че при някои бебета тези пъпки могат да се появят и на 3 месеца #Crazy. Дано и при Тони да е нещо подобно и да не е варицела. Стискам й много палци  Praynig.

Марти, мнооооого го жалиш  Naughty Няма да ти казвам вече какви сканадали вдигам, ако Милен посмее да се прибере след 18:30  #Cussing out Като гаранция съм го натоварила с благата задача да взима Маги от детска градина (с други думи, максимум в 7 трябва да е в квартала  Whistling).
Пачи, абе никак не го глезя, ама като работи в Младост, а ние сме в Гоце Делчев просто вечер няма как да се прибере по - рано от 20 часа. Иначе Дани от другата седмица тръгва на градина и Ники ще го прибира и от сега се вайка (поправете ме, ако не се пише така) как ще каже на шефа си, че ще излиза в 17 часа. Ама това си е негов проблем Mr. Green. Аз досега съм го взимала и не съм се оплаквала.
Краси, ще се справиш с пътуването Peace. Ти се справяш постоянно с двете хлапета, та сега за 3 час няма да се справиш. За постоянно ли заминавете или само на гости на татито?
Ланг, и аз си мечтая за ДГ без болести, но за съжаление няма такова животно  Sad.

добре дошли в отбора на майките с две деца  Peace ако не е едното ще е другото  Tired

Уф, така е. Когато претеглях плюсовете и минусите на това да имаме 2 - ро дете всичко премислих, но болестите не знам защо съм ги пропуснала  newsm78  и Ани още на 5 месеца се разболя т.е. зарази се от Дани.

На всички болни бързо оздравяване  Praynig.
Приятен ден     bouquet.

# 173
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Ехо , тук съм !!Ма няма време за писане , иначе се старая да ви чета.
Съжалявам за всички болнички дечица и за майките им , но това е положението при деца с малка разлика.Повярвайте ми знам колко е трудно.
Честит имен ден на малката именничка на Мимито!!!!! Да расте здрава и умна!!!!
Аз да ви кажа , Гошо има определена дата за вадене на сливици на 1.12 , но колкото повече чета и четох и май ще го отложа с още една година  и ще се надявам да го израсте и да съм взела правилното решение.Баща му ме подкрепи изцяло, което за мен е много важно.
Честити нови возила на Данито и на МТВ !
Сигурно пропускам много неща , ама като пиша от дъжд на вятър е така.
а , да!!! Пачооооооооооо, ти нямаш грам мозък да се разкарваш из съдебните зали толкова скоро , направо си за бой!!! Да оздравяваш !!!! Стискай зъби  , и впрягай Милен!!!

# 174
  • Мнения: 799
Мими, да ти е здрава и много усмихната Катето!   bouquet

Данке на всички за милите думи  Hug
Температурата на Маги изчезна толкова внезапно, както се и появи - за 1 час вдигна 38.5 и след това - нищо. Гърлото й не е червено, няма сополи, няма кашлица  newsm78 По този повод днес е на градина  Mr. Green
Аз се оправих от запушването, днес изпих последния антибиотик и от довечера пак почвам с тази досада - кърменето  Sick Дясната ми ръка е като на спортист от помпата вече  ooooh!
Но не знам какво слагат в тези АМ (аз давам NAN), обаче за ден и половина (преди толкова време ми свършиха запасите от замразена кърма) Боян:
1. Изчезнаха му коликите
2. Не ака отровно зелено, а гъсто жълто-оранжево
3. Пъпките му започнаха да изчезват (а беше целия обринат)
4. Увеличи количеството манджа на 130 мл (до сега едвам изяждаше по 100)
5. Има 5 часов сън веднъж на ден (докато го кърмех едвам изтрайваше по 3 часа)
Егати вълшебната смеска. Но дребният ще трябва да потърпи още 5 месеца 3-тото качество на майка му  Mr. Green

А тези, отворените майки на 2 и повече деца, които сега доволно протриват ръце, като гледат как се гърчим новобранците, ще им пратя малко гръмове и мълнии, щото не са си направили огромни аватари и подписи с текст "ЗА БОГА, ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ"  Joy В тази връзка отивам да гладя, че после трябва да чистя, после да храня, да цедя, да разхождам, да пазарувам, и ако ми останат 2-3 минутки - да се застрелям  Crazy

ПС, Ланг, не знам къде ще раждаш, но гледай да е на нисък етаж, за да можеш да избягаш, когато те оставят без надзор  Mr. Green

# 175
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
А , Пачи моля , моля ,да си имаме уважението  Naughty Не си си направила труда да ми прочетеш , личната титла на аватара , от нея трябваше да си извадила генерален извод , що е то това да имаш две деца едно след друго , и имат ли те почва у вас !?!?  Joy Joy Joy

# 176
  • Мнения: 438
Честит празник на малкото Кате! Живо и здраво да е и да радва всички у дома!

При нас Анна Мария е на ДГ. И при нея като при Маги Т беше вечерта и през нощта и на сутринта беше свежа все едно нищо не е било. Докторката каза,че е вирус и ще мине и така и стана. Лазар сега отива на училище и се надявам скоро да не ни изправя пак така на нокти.
Елс - и аз си мисля.че не е шарка щом ги няма характерните пъпки. Стискам палци всичко да мине бързо.
Дани - да правихме изследвания и нямаше нищо.
Краси - предполагам какво ти е,колко се притесняваш,но съм сигурна,че ще се справиш!

За мен какво да кажа....не знам. Диабета ми е и наследствен,но наследствеността се отключва в определен момент от нещо , а при мен се насъбраха доста...Но сега проблема е да успея а се справя,за да не се стигне до най-лошите усложнения. Аз съм наясно и с тях,защото майка ми почина преди 2 години именно от тях....

Така изоплаках ви се пак и ви пожелавам усмихнат и слънчев ден , макар и снежен.

# 177
  • Мнения: 799
А , Пачи моля , моля ,да си имаме уважението  Naughty Не си си направила труда да ми прочетеш , личната титла на аватара , от нея трябваше да си извадила генерален извод , що е то това да имаш две деца едно след друго , и имат ли те почва у вас !?!?  Joy Joy Joy
Така е, права си, явно трябва да смениш размера и цвета на шрифта  Joy
Уф, поне пазара отпадна (Милен днес е решил да е добър и без да викам  Whistling), сега ще храня Боян и ще го изхвръля на балкона (докато е още балама и не вдява дали е на истинска разходка ще използвам тези мръсни номерца  Twisted Evil), за да ми остане само чистенето (изгладих един камион дрешки, остава ми още половин  Sick). Опа, дребния зацинкя, включвам хранилките  Crazy

# 178
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мили мами, мерси от името на Катето за всички пожелания! Ще ви почерпя ама малко по - късно, или утре  Embarassed Снощи правих торта но нямах сили да я снимам. Ще ви черпя с нея!

Зеч, взела си правилното репение за третата сливица! И Катето има но няма да я махам поне на този етап!

Отивам да работя че след 2 седмици болнични имам работа и за у нас Sick

# 179
  • Мнения: 1 461
честит имен ден на Катето

Общи условия

Активация на акаунт