ДБМ-Г.Оряховица, В.Търново и региона-4

  • 22 456
  • 494
  •   1
Отговори
# 105
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Bozgounova, честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов!

# 106
  • Мнения: 258
     Честит рожден ден,Bouzgounova!
       Бъди жива и здрава,много сбъднати мечти и много любов!Целувки и от мен за празника!

       

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 16:58 от raliar

# 107
  • Мнения: 622
момичета,благодаря ви сърдечно за пожеланията,трогнахте ми до сълзи...!
сега,по същество:
   1.фиеста ще черпи,защото,днес съм и намерила 36 такива кутии като от моето портмоне!!!!!!с малки разлики в размерите,но мисля,че тя е уредена откъм опаковане.в петък като се видим ще ти ги дам.
   2.днес намерих огромен червен картон,дебел от някакъв рекламен стилаж(стелаж???? newsm78),сега остава да убедя цецо,че трябва да ми го направи на подложки за дисковете и венците... Thinking
   3.а,фиеста такива сушени неща има в юск,по 1.99 пакетчето 3-4 различни цвята,аз си взех 3



и освен това много се кефя на венците ми,стават направо ста-о-тни!!!

# 108
  • Мнения: 622
[така,явно съм взела думата и сама си говоря....вчера забравих да ви кажа,че майка ми е направила много готини карнавални шапки(такива островърхи)направо съм във възторг от тях!в петък 17.30 ще се видим нали????

# 109
  • Мнения: 893
Здравейте,
Три дена не съм влизала в темичката и забелязвам голямо оживление Mr. Green

Много красиви неща творите  Heart Eyes
Бозгунова на първата ни среща едно от момичета каза че имало много мидички, но Мартеничка ли беше или Ферара не мога да се сетя (май все пак беше Марти  newsm78)
Творческа седмица на всички   bouquet

# 110
  • Мнения: 414
bozgounova, честит Рожден ден и от мен!

Да си здрава и щастлива и все така дейна!   bouquet

# 111
  • Мнения: 263

 Здравейте, мами

 bozgounova , ЧРД на патерици! Да си много обичана, глезена и щастлива!  smile3525

 Браво на всички творчески натури! Много ви се радвам... Аз се пробвах с тези хартиени ангелчета, за които bozgounova ми прати линк, ама нещо не ме впечетлиха  Rolling Eyes На фона на вашите неща стоят като правени в детската градина   Tired Така че мисля да се ориентирам по-скоро към обещаната помощ за devilkin. Трябва само да се видим и да ми дадеш инструкции, мила  Hug

 А иначе аз мидички нямам, ама имам доста рапанчета - горе-долу с големината на яйце. Ако на някой му вършат работа, да свирка.

 Хубав ден на всички!   bouquet

# 112
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Бозгунова,много се радвам за кутиите,само да не ги забравиш че вече се паникьосвам от липсата на време.Намерих големи бели миди искаш ли ги?

# 113
  • Мнения: 622
искам и още как.... Shocked
ще ги натравя за нула време....
 Hug

# 114
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Здравейте, момичета!
Малко встрани от коледната еуфория, искам да ви помоля за малко помощ. Момичетат в Кризисния център в село Балван спешно имат нужда от ръкавички за зимата, 9 чифта. Моля, ако някой има желание да помогне, или по-скоро да ме насочите към производител в града (дали има? newsm78), когото да помоля да ги дари или поне продаде на производствени цени. Чакам предложения  Wink, лека вечер и успешна работа!

# 115
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден,на патеричка bozgounovabouquet
Специален  поздрав! Wink
Добра сврака съм,нали?!? Laughing

# 116
  • Мнения: 622
 Дидк@ ,благодаря за поздрава,но вече от макарони ми се повдига...... Sick
все пак идеята е сполучлива!!!!  bouquet

# 117
  • Мнения: 1 523
Хайде,хайде...Тъкмо си им хванала цаката!

# 118
  • Мнения: 893
Здравейте, момичета!
Малко встрани от коледната еуфория, искам да ви помоля за малко помощ. Момичетат в Кризисния център в село Балван спешно имат нужда от ръкавички за зимата, 9 чифта. Моля, ако някой има желание да помогне, или по-скоро да ме насочите към производител в града (дали има? newsm78), когото да помоля да ги дари или поне продаде на производствени цени. Чакам предложения  Wink, лека вечер и успешна работа!
Производител да се намери трудна работа, защото повечето ги внасят. На "левчето" от страната на Скорпиона в посока центъра, има ръкавички по два лева. Може би в складовете, ако продават, ще са и по-евтини от това. Мога да дам парички за половината.

# 119
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Devilkin, благодаря! Ръкавички купихме вече, защото наистина беше спешно.  Tъй като този център не е включен в списъка с подпомагани от ДБМ институции в региона, искам само да споделя с вас, че там постоянно се нуждаят от бельо, чорапи и санитарни материали, тъй като много често децата, които попадат на това място са само с по един кат дрехи на гърба си, никакви лични вещи. Освен това, поради спецификата си, мястото е пропускано от повечето дарители. Момичетата в момента са на възраст от 10 до 16 години.

Общи условия

Активация на акаунт