ДБМ-Г.Оряховица, В.Търново и региона-4

  • 22 430
  • 494
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
В  събота (15.11) пътувам от Сф за ВТ/ГО и в неделя обратно. Не съм с много голяма кола, но ако имате нужда от транспорт за нещо...
Дидке, купих част от обувките - маратонки, апрески и боти. Останаха ми най-трудните номера от 36 до 39. Търся боти или кожени маратонки.  Peace

# 16
  • Мнения: 258
Бозгунова,отговаряй с какво оцвети макароните?Страхотна си!

# 17
  • Мнения: 622
е-е-е-,вие пък не давате на човек да се пичине!
макароните са оцветели със спрейове-единия червен-от великденския базар,другия златен,има и неоцветени,а едни се получиха много сладки-червени със златисти отенъци..... Blush
искам да ви уведомя,че в петък получих 4 спрея подарък от софия от ikr_mi. Hug  bouquet Heart Eyes
сребрист,бронзов,зелен и червен.който има нужда да се обажда!!!!!заложила съм още 200 ангела,но чакам дидка да ми донесе глави от варна.......да гледа да не забрави.

# 18
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Запис и от мен!
Мои колеги ходиха в петък до дома в Илаков рът да занесат малко дрехи. Казаха, че им харесало. Утре ще събирам впечатления.

Моля, тези от вас, които са се захванали с изработка на разни неща за базара, да споделят, ако имат нужда от нещо, да се включа по някакъв начин и аз, че така се чувствам супер безполезна.

# 19
  • Мнения: 4 433
записвам се да ви следя Hug

# 20
  • Мнения: 622
 pepi111 ,няма да е зле да си направим пак една търновска среща,че то се е видяло,че вие до горна не можете да дойдете,защото повече глави-по-умно мислят!!!!! Peace

# 21
  • Мнения: 622
момичета,искам само да ви напомня,че точно след 30 дни ще бъда нашият базар!апелирам за среща тази седмица обща,на всички момичета,петък сладкарница неделя 17.30 или 18 ако ви е по-удобно,за да се уточняват всички организационни и други нещица  !
мола пишете тук,за да изберем удобно за всички време!!!!

# 22
  • Мнения: 414
Здравейте всички Simple Smile

Аз съм 'за' среща в петък 5.30 или 6. Ако и на другите е удобно, да я определим за тогава.

# 23
  • Мнения: 893
Аз също ще дойда, може би в 5,30 е по-удобно, за да имаме повечко време.
Напоследък взех да се депресирам, че не мога да насмогвам. До момента съм ушила 50 играчки за елха, иска ми се да ги направя 100, но плата много се разтяга и се шие много бавно. направила съм заготовки за още малко картички, ще се опитам тези дни да ги довърша.
Имам вече материали и за свещи (от Мартеничка и Мая), но тях ще ги правя през почивните дни.
Още едно момиче ми писа на лични,че иска да ни помогне с изработване на неща за базара. Така че продължаваме да се увеличаваме  Peace

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Завърнах се!Намерих магазина от мартеничковият сайт, който се намирал близо до нас, купих главички 200бр, 50 броя плоски главички,200бр магнитчета, две връзки по 95м сребърно и златно ламе за вързалките на шишарки и играчки  ooooh! щях да си вземам и очички дето мърдат , ама забравих  Stop обаче пак ще ходим до десетина дни във Варна и ще си взема както и на всички които ми заявят нещо от сайта, че им трябва!
Гледам има уговорена среща за петъка от 17.30ч в сладкарница НЕДЕЛЯ, много хубаво, ще гледам да донеса по някоя мостра от моите творби!Днес по пътя спирахме да събираме жълъди и кошничките на жълъдите!Важното е, че моят мъж е много сериозен по въпроса,гледа къде има нужните дървета и спира за почивка там  Joy
devilkin спокойно, има време

# 25
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Аз съм съгласна за петък в сладкарница Неделя. В отпуск съм и мога да дойда и в 17:30ч. Сигурно ще съм с дребосъчката, че няма кой да я гледа.

# 26
  • Мнения: 263

 Привет и от мен!  wavey

 Бройте ме и мен за петък. Аз тогава направо трябва да се нанеса там, понеже сутринта ще сме на лекция на 9 месеца, а следобед и с вас  hahaha Призовавам, всички мацки да си вземат бебоците, че ми се гушкат дечица  newsm32

 Хубав ден на всички и до петък!   bouquet

# 27
  • Мнения: 622
браво!дотук има 5 сигурни,чакам с нетърпение вери777,фиеста,раличка,за биляна няма да настоявам,въпреки,че една тортичка и на нея няма да и се отрази зле!!!!! Joy

# 28
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
На мен сбирките в В.Т не са ми много удобни,но като има в Горна ще гледам да дойда.

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Crossing Arms Бозгунова, от днес съм на Дюкан  Naughty няма тортичка  Sick
fiesta тука ...може би другата седмица

Общи условия

Активация на акаунт