ДБМ-Г.Оряховица, В.Търново и региона-4

  • 22 471
  • 494
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 81
Пък аз съм обещала на клиентите си че ще работя до 31 без прекъсване включително и на Коледа.
Ама Диде тая година съм на службата с децата Данчо е обещал да работи

# 421
  • Мнения: 622
в кого останаха макаронени ангелчета,защото галя е продала всички,които са в нея.иска още.....моля за бърза реакция,защото празниците скоро ще свършат

# 422
  • Мнения: 884
За Леденик ще имам малко багаж, ако има място  ще дойда в Страхилово, но ще съм с бебето, а това означава че можем да дойдем, ако се пътува сутринта.

# 423
  • Мнения: 622
аз не прочетох дидка да е поканила някой да я придружи днес до страхилово....така че с теб ще се уточним кога и с още кого да отидем.не ми стана ясно защо дидка пренебрегна моята покана за пътуване до там????? Thinking

# 424
  • Мнения: 884
Ще ти пусна телефон на ЛС Peace

# 425
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не съм пренебрегнала ничия покана, трябваше да се подпишат документи за дарения за да се дооформят затова отидохме и се върнахме веднага...затова и не съм канила никого, занесох телевизора,колата е с две седалки, задната е махната още от вечерта на МОЛ-а, и няма място за други да седнат. Нали ще се разбираме кога да идем и да поостанем Hug За кой ден да се уговорим, но да е от 9ч примерно тръгването за да идем и имаме достатъчно време до като стане време за обяда им.Имаше и други желаещи за там!
Макаронени ангелчета има в мен, друго искаш ли? Но ми призвънкай, че сега изчезвам! Ще ги изкарам и ще ти ги донеса довечера..нали имаш днес до късно работа в кабинета. Ще ходя до МОЛ-а за фактурата и да видим защо ключът не е в зам. управителката , пита за него , а са го предали на охраната на 100 %. bozgounova като се върна  от Търново ще ти звънна , че нещо деня ми накъся.
За СТрахилово - имат нужда от нови книжки, си ди -та със народна музика и детски песнички. Който има възможност и време да запише музика  от компа.
Превела съм парите в София!

# 426
  • Мнения: 884
Може ли малко актуална информация за нуждите на бебето от Леденик?Кърми ли се още, дрешки има ли достатъчно, защото имам някои неща.
 Гледам, че в началото на темата пише някои неща, търсих и снимките, но не ги откривам,пуснете ми линк,искам да разгледам, имам доста неща, сменени от глезотия и абсолютно непотребни ми, но са здрави и годни за още дълги години употреба.

# 427
  • Мнения: 622
момичета,има ли желаещи за ходене до страхилово в петък 26.12?аз съм свободна,тиха вода също иска да дойде.
аз мога да заделя книжки(от онези с твърдите страници,с дръжките от страни)

# 428
  • Мнения: 884
Не съм ходила там-какво мога да купя в рамките на 20-30 лв-само за плодове се сещам, давайте идеи. Какво сте носили?

# 429
  • Мнения: 622
за такива пари миналия път занесох плодове за 3 дни.другото,което казаха ,че им върши работа са консерви-домати,паприкаш,чушки ит.н.ако искаш можеш да ги купиш от фабриката консервната в лясковец или от складовете.

# 430
  • Мнения: 884
То по празниците май някой супер ще ми се радва! Мерси!

# 431
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Забравих да кажа , че съм внесла 2 930лв , продадох три крушки на съседки  Hug
За СТрахилово на тая дата немога, тогава сме на служба! Продължавам с идеите какво да се занесе евнтуално  Hug  маргарин, от мармалада,лютеницата  в големите опаковки...,може  сиропчета против кашлица и  противотемпературни, шампоанчета !
За бебето в Леденик няма снимки,то си беше новородено и невлизах да го снимам , беше ми неудобно. В момента го търся господина , който е подслонил младежите , но не е в обхват.Бебето се кърмеше, по последна информация. Имаше много дрехи и завивки за бебчето. Но то расте,като разбера и веднага ще пиша, предполагам утре  newsm78

# 432
  • Мнения: 81
Момичета имам хубави ,изпрани и изгладени дрешки за момиченца на тази възраст, блузки, клинчета, и т.н. ще ви ги пратя по Дидка да ги занесете в Страхилово. На 25ти ще ходя на службата в църквата и ще и ги занеса. Ще донеса и бонбоните.

# 433
  • Мнения: 81
Между другото имаме кандидат мама за приемен родител за което я поздравявам след Коледа ще я съпроводя до закрила на детето за да подаде молба за да я разгледат след нова година. Мисля, че трябва да подкрепяме такива хора и да помагаме с каквото можем и на тях. Ако успеем да изкараме и едно дете от този вид институции ще съм горда със себе си. Още по вече като знам условията които предлага държавата за такъв вид дейност си е цяло геройство.

# 434
  • Мнения: 5 609
МОмичета,
Весели КОледни и Новогодишни празници!

Бъдете здрави,големите ви сърца да са пълни с любов,душите ви- с хармония.Здраве и благоденствие на вас и семействата ви ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт