ДБМ-Г.Оряховица, В.Търново и региона-4

  • 22 438
  • 494
  •   1
Отговори
# 60
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Много ви блаагодаря за подкрепата,ще се опитам да направя повече щом ви харесват. Hug
Дидка,къде трябва да отидем в захарни заводи ли?

# 61
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
fiesta,
разкошни са   bouquet
(а относно цената, все пак определящ фактор е това колко време се изработва, а не само себестойността на материалите)

Децата ви сигурно са арт натури, с таково наследство от двете страни  Grinning
Ами те материалите не са кой знае колко скъпи или ценни,ама временцето все не ми стига,докато извадя всички кашони,в които съм събрала материалите и затрупвам цялата стая,после докато прибера и разчистя.... Cry
Ако имахме някаква стая с удоволствие щях да си извадя нещата и да си правя нещата много по бързо,като не се налага да ги прибирам после,а може и някой желаещ да дойде да творим или само за компания,кафето от мен... Mr. Green ама стая намааааааааааааааа стаяяяяя  Joy Joy Joy
А за това с art децата за моите ли се отнася? newsm78

# 62
  • Мнения: 927
Ох, аз все забравям за тази тема и пиша в търновската Rolling Eyes
Фиеста, страхотни произведения!!
Аз реших да направя някакви украшения за елха. Видях много красиви неща на срещата  Simple Smile. Дано успея да направя нещо хубавичко и аз  Grinning
Дидка, имам столче за кола( 0-13кг) , което може да се използва и за шезлонг. Дали няма да свърши работа на майчето в Леденик? И дрешки ако трябват - имам зимни за момченце.

# 63
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Фиестичке, много готина майка имаш   bouquet  ....и ми прати домашният си телефон на лични
*Iman* тия дни ще ходим в Леденик, нека да видя кое как е с бебето , да не стават пък прекалено много дрехите!За столчето ще питам  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 622
така,аз се върнах от село!
дидка,за леденик имам една огромна торба от мартеничка и от ферара,да ми се обадите,преди да тръгнете!
много се радвам на оживлението в темата,имам да изпълнявам едни подъчки от срещата,но това утре,че димо е нещо кисел и отивам да му обръщам внимание!!!!!
срещата беше връха,ама снимки няма-а-а-а-а нъц-нъц-нъц! smile3534

# 65
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Щото мен ме нямаще да цъкам с апарата  Crossing Arms
Забравих да напиша, че днес имах удоволствието да се запозная с Михалко  -  Руми и с нейният съпруг-млади и много слънчеви хора!Донесоха ми обещаните обувки за децата в Горски Сеновец-утре Ботева ще дойде да си ги прибере!
Бозгунова, май трябва да се видим с тебе , а  Thinking

# 66
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Здравейте, момичета!
Аз влязох във форума да пускам нова тема и случайно видях тази. Досега все се чудех кого да агитирам, а то вие сте се събрали и вече действате. Преди около година един съсед се бил засилил към контейнера с цел да изхвърли 2 чувала с дрехи (всякакви), защото забележете не ставали за парцали. Някаква негова позната имала магазин за дрехи втора употреба и му ги давала за парцали. Моя баща му се сопнал как така ще изхвърля здрави дрехи и прибрал чувалите. От тогава комшото постоянно мъкне вкъщи чували с дрехи. Добре, че баща ми спаси първите, та сега имаме около 10 чувала с разнородни дрехи. Аз повечето съм ги сортирала, но доста нагрубо. Някои от дрехите - например за малки деца, майка ми ги е изпрала дори. А и една позната има много дрехи за малко детенце, които иска да дари за някой дом - то аз й пуснах мухата, но проблема е, че нямам временце да отида и да занеса дрешките, където трябва. А и честно да си призная не съм наясно къде има домове и на каква възраст са децата. Тук прочетох, че има и дом за стари хора и мисля, че част от дрехите ще са им полезни.
И последно - имам около 100 книжки за оцветяване, които отпечатахме за дечицата. Тя е на тема животни и е образователна.
Ами, ще се радвам ако успеем да се свържем и да зарадваме детските сърчица преди Коледа!

# 67
  • Мнения: 622
привет,маги!
много се радвам,че си ни намерила........по коледа стват чудеса!
книжките се прекрасен подарък за децата от страхилово,дрехите за възрастни наистина са за горски горен тръмбеш,а детските дрешки ще разпределим според нуждите!!!!!добре дошла при нас!следи темата и когато имаме сраща ще се радвам да се видим!

# 68
  • Мнения: 893
Привет, момичета!
Вчера най-накрая ми остана време да пробвам магнитчета от Дидка. Направих едно бухалче (почти го завърших) със сигурност магничето ще издържа играчката. С Мартеничка ще почваме кооперацията, ама ми кажате освен бухалчетата, какво друго да правя с магничета (сърчица и звездички ми се струват тъпо  newsm78).

# 69
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Megi_78   bouquet  да разбирам ли , че си от Горна Оряховица,особено с този призив за детенцето...явно си от тук! Ще се радваме да се запознаем с теб, да се видим! В началото на темата е телефона ми , скайпа ми е   didka_the_best
А за операцията на момченцето ще помогнем - кой с колкото може!
http://www.g-oryahovica.org/view/event/209.html

Заповядайте в сряда у дома на среща Flutter от 15ч нататъка   Hug аз ще творя тия дни усърдно, поне така съм решила!
Преди малко от домът в Г.Сеновец дойдоха да си вземат ботите и апреските доставени от Михалко вчера!

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 11:43 от Дидка

# 70
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Дидка, от Горна съм! Направо съм удивена, че има толкова жени в нашето "село", които мислят по европейски и са съпричастни към съдбите на дечицата и възрастните хора. БРАВО! Hug
Ще се радвам да се запозная с всички вас   bouquet - стига да не съм на бачкане!

# 71
  • sofia
  • Мнения: 7 477
може би знаете,но все пак.......

http://www.class.bg/view.php?id=26861

# 72
  • Мнения: 622
да,слушах в неделя по хоризонт интервю със журналистката.....

# 73
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Благодаря Роси, тая статия не я бях чела! Асенчо е любимеца на Верчето  Hug те двамата много се обичат! За това, че трудно/ не  /  се пускат деца от институции да се лекуват в чужбина  #Cussing out просто няма да коментирам, дивотията на властимащите да слагат децата от домовете във една по-долна категория! Важното е , че много добри хора се ангажираха със случая на Асенчо    bouquet Обаче  Stop ако наистина го върнат  #2gunfire за да го дават на майката , май ще трябва да се разбунтуваме отново и да нададем глас, немислите ли ?!
Меги къде работиш, ако искаш дай на лични някакви координати или в скайпа Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 17:14 от Дидка

# 74
  • Мнения: 622
каква майка,бе ,той има такъв шанс в живота,да му подадат ръка хора,които ще го обичат ,и които ще му помогнат да стане човек,майка .... Sick



дидка,на мен ще ми трябват по-големи главички...... Sad
тези не ми вършет никаква работа,така,че някой ако ще прави нещо с тях да му ги дам.....

Общи условия

Активация на акаунт