Напълняване от Милумил

  • 17 355
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 83
не е калоричен ние сме на милумил и беба си качва нормално.никъде не пише че е за злояди деца.глупости. #2gunfire

# 46
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
не е калоричен ние сме на милумил и беба си качва нормално.никъде не пише че е за злояди деца.глупости. #2gunfire
Дават го за злояди деца, защото е  с аромат, не за нещо друго.
Синът ми е на 1г и 5 месеца и е 11 кг.
Винаги е бил в долната граница за килогрми за момче, но е висок.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 11:56 от Diana

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 185
В началото бяхме на ХИП НА - след 3-тия месец на Милумил. Пихме Милумил до към 9-10 месеца.  Съмнявам се да е от млякото. Всяко дете си е индивидуално.
Моя син винаги е качвал по доста , но е висок и не му личи. Колко тежите в момента, че се притесняваш? Почти на една и съща възраст са. Светльо е 12 кг и 84см. Видимо е по-голям от връстниците. 
Децата се променят - апетита също. Grinning
Мисля, че няма защо да се тревожиш. Hug

# 48
  • Мнения: 3 621
не е калоричен ние сме на милумил и беба си качва нормално.никъде не пише че е за злояди деца.глупости. #2gunfire
Дават го за злояди деца, защото е  с аромат, не за нещо друго.
Милумила вече не е с аромат на ванилия, такива са новите изискванията за детски храни.Много майки тук във форума се притесняваха, че децата им ще откажат новия Милумил

# 49
  • Мнения: 4 615
Новите АМ 1 и 2 ли вече според изискванията не може да са овкусени? Хипп 3 е с аромат на ванилия, но все пак е 3 може би за тройките не важи или...

# 50
  • София
  • Мнения: 39 768
В интерес на истината когато Алкс мина изцяло на АМ (Милумил) имаше и бузки и гривнички. Педиатърката каза "личи си, че си на АМ". Но го отдавам на това, че преди това кърмата не му е достигала. Имаше си бузки, но качваше на ръст и кг нормално. Не го птдавам на марката АМ.
Сега няма такива бузи, но пък се движи повече.

# 51
  • Мнения: 125
И синът ми беше на Милумил,даже като го пиеше наддаваше много малко,едва ли се пълнее от това мляко.

# 52
  • Мнения: 188
Здравейте!
Имам следния проблем - да преди 1 мес Ема беше на Фризовом заради запек (в продължение на 6 месеца). При въвеждането на зеленчуковите и плодовите пюрета акането се регулира и реших да сменя млякото. Избрах Милумил 2. Сега обаче - 1,5 мес по-късно имам подозрението, че детето много качи от това мляко. За последния месец 780гр, но видимо се окръгли, заформи едни дебелички крачета, едно коремче... Не е променено друго в хранителния режим, много по-подвижна е с всеки изминал ден, но си качва грамчета. Мислите ли, че може да дължи на Милумил-а? И евентуално с какво да го сменя - Лактана Био или Розов Хип?
Благодаря предварително за мненията Ви!
Аз мисля, че е възможно, дъщеря ми качваше до 7 месеца все по 700гр. - 1кг., което е много. След като мина на детска кухня и яде цял месец от нея, качи 300гр.

# 53
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
В интерес на истината когато Алкс мина изцяло на АМ (Милумил) имаше и бузки и гривнички. Педиатърката каза "личи си, че си на АМ". Но го отдавам на това, че преди това кърмата не му е достигала. Имаше си бузки, но качваше на ръст и кг нормално. Не го птдавам на марката АМ.
Сега няма такива бузи, но пък се движи повече.
Това, че бебета на АМ са по-дебели е остаряло разбиране според мен.
Факт е, че около мен кърмените бебета са доста по-сочни от бебетата на АМ.
700 гр на месец не е чак толкова много... моят син до 4ти месец качваше над кило - кърмене + АМ, след това минахме само на АМ, понеже нямах кърма и качваше по 100 гр, понякога нищо, но той е много активен и може от това да е.

# 54
  • Мнения: 2 013
Дъщеря ми вече 7м се храни с Милумил.Не е бил с аромат.
Според мен децата не стават по-пухкави от конкретната марка,а от АМ като цяло.
Моята дъщеря е на АМ почти от самото си раждане и в сръвнение с кърмени бебета е доста по-едра.  Peace

# 55
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
  newsm78 Хм,моето детенце е на АМ от 3 месечна и на 1г. беше  9.000кг., съвсем скромни размери, бих казала Sad. Това за АМ-а и килограмите,според мен няма нищо общо с действителността. Hug

# 56
  • София,
  • Мнения: 4 267
  newsm78 Хм,моето детенце е на АМ от 3 месечна и на 1г. беше  9.000кг., съвсем скромни размери, бих казала Sad. Това за АМ-а и килограмите,според мен няма нищо общо с действителността. Hug

Laughing Laughing а моята е на 2 години и е 9,500кг. Sick и аз мисля че няма никакво отношение АМ, кърма и дрън дрън - всичко си е до организъм, метаболизъм, и най вече ГЕН  Blush

# 57
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
  newsm78 Хм,моето детенце е на АМ от 3 месечна и на 1г. беше  9.000кг., съвсем скромни размери, бих казала Sad. Това за АМ-а и килограмите,според мен няма нищо общо с действителността. Hug

Laughing Laughing а моята е на 2 години и е 9,500кг. Sick и аз мисля че няма никакво отношение АМ, кърма и дрън дрън - всичко си е до организъм, метаболизъм, и най вече ГЕН  Blush

Мдаам, де да беше ген Winkщото ...майка и...цял живот е гладна, дебела и злобна... Sad

# 58
  • Мнения: 27 524
Милумила вече не е с аромат на ванилия, такива са новите изискванията за детски храни.

Точно щях да напиша, че преди 4г купувах /в Белгия/ от него и бях чела за този пуст аромат и така и не го открих. Явно пак вървим със закъснение  Tired

Според мен децата не стават по-пухкави от конкретната марка,а от АМ като цяло.
Моята дъщеря е на АМ почти от самото си раждане и в сръвнение с кърмени бебета е доста по-едра.  Peace

Хайде, поредните митове и заблуди  Joy И за големите глави да не забравим, които стават от прием на АМ  hahaha Няма такова нещо. В никакъв случай! Примери безброй. Твоята щерка, да е жива и здрава, не е никакъв показател или доказателство за твърдението ти  Hug
Синът ми пиеше хипер много АМ като за възрастта си. Винаги е бил слаб като щека.
На наша близка бебето беше до 8 месеца изключително само на кърма - не съм виждала такъв слон, не е истина. Даже грозна гледка  Rolling Eyes На 8 месеца тежеше към 18кг  Stop Няма глезени, няма китки, всичко се слива в една месна маса. Горкото.  Sad А АМ не е подушило. Така че, разбира се, че всичко е индивидуално. Млеката сега са толкова хубави и добре адаптирани, за никакви помпания и подобни глупости не може и да става дума  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 472
 newsm78 Хм,моето детенце е на АМ от 3 месечна и на 1г. беше  9.000кг., съвсем скромни размери, бих казала Sad. Това за АМ-а и килограмите,според мен няма нищо общо с действителността. Hug
Абсолютно съм съгласна.И ние сме на Милумил от доста време и не виждам да сме наедряли.Според мен проблема не е в АМ  Peace Ако има такъв,но аз мисля,че всичко си му е наред на детенце

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 16:33 от Данитка

Общи условия

Активация на акаунт