Подкрепиха ли ви....

  • 2 532
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
Аз не мога да пиша точно по темата, защото нямам нова връзка след раздялата с БНД. Знам обаче, че ако това се случи някога във време и човека е точен майка ми ще ме подкрепи и ще бъде щастлива за мен. Щастлива съм, че точно тя ми е майка, невероятен човек е и винаги е заставала до мен и зад мен когато съм имала нужда. Подкрепи ме за развода с думите " Постъпи както ти прецениш, каквото и решение да вземеш аз ще бъда до теб, ще се справим." Обичам я - много  Hug

# 16
Шоколадче,изобщо не е тук мястотото да го коментирам,ама ще кажа...
Майка му ,дори не ме познава лично-тя си вади заключения за мен от факта,че съм самотна майка..Мъжът ми принципно е на моя старана..обаче мен това ме измъчва-темата за майка му не се споменава много,много.Аз не съм настроена срещу нея,разбирам я,честно-даже я защитавам.И аз имам син-знам ли как ще реагирам на жена му-затова съм солидарна с майката на мъжлето,въпреки,че тя без да ме познава си вади заключения.
Другите роднини ме приемат радушно-сестра му също ме харесва.Но Свеки-тц.Нямам думи.Все се надявам,че някой ден -тя ще реши ,че щом синът й ме е избрал,значи си струвам.Не я мразя тази жена,а имам поводи...тя търси сметка от наши приятели (приятели от детинство на мъжът ми) защо не му повлияят ,за да ме остави-Заяви на синът си ,че и стотинка няма да види от нея,докато е с мен...
Жената е много властна и люта-но честно ви казавам-не я мразя-УВАЖАВАМ Я Необяснимо защо newsm78
А аз по принцип съм много докачлива...
И как да се интегрирам – като тя не иска и да чуе....КАК...Толкова искам да сме приятелки...Аз съм с пеперлив език...но мога да уважавам възрастните .

# 17
  • Мнения: X
Добре, не е ли крайно време да си направят тема за вторите бракове. Тя е точно за този подфорум, но си е отделна тема. Дори може да се направи отделен подфорум. Отдавна си мисля да го предложа. Смесването на самотните майки с тези с втори брак/връзка , не е много удачно, начинът на живот е коренно различен на двете групи, просто е глупаво да са на едно място. Няма ли кой да го организира това нещо? Аз нямам връзка дори , така че не мога да се заема.. иначе бих пуснала веднага темата, и предложила да се закове, като за начало, пък станат ли повече потребителките/потребителите, може и подфорум да се направи. Ясно е, че всички сме за там и рано или късно 99% от нас ще се превърнат в другата категория, касае ни всички. Но да се парадира с втори брак пред самотна майка е ужасно нетактично, наистина. Само който не го е изживял, не знае колко може да е болезнено понякога.

# 18
  • Мнения: X
Хехе..танкс!
Но, няма шанс.. Laughing Laughing

 Hug
абе то се незнае, неведоми са пътищата....  Naughty

# 19
  • Мнения: X
Заяви на синът си ,че и стотинка няма да види от нея,докато е с мен...

а синът й защо се чувства длъжен да получи от нея....  newsm78, че нещо не разбрах, общото на финансовата страна  newsm78
той да не е малък.....

# 20
Защо,Каси,да е нетактично?
Не е ли обнадеждаващо?
 Освен това,честно ти казвам...връзката с мъж,който не е биологичен баща на детето не е песен.Трудно е да се балансира...И ние сме самотни в много отношения...В други не сме...така самотни.
Но отделна тема-ЗАКОВАНА при това си е добра идея Peace
Каси, Hug
Межжд. може някой да е в брак с бащата на детето си- и пак да се чувства самотен родител....
Така че ....Свят шарен-съдби всякакви.Simple Smile))

# 21
  • Мнения: X
така е, но твърде много и твърде често става, и звучи като хвалба, понякога, в очите на този, който е ужасно ужасно самотен в момента и реве по нощите  Confused

# 22
Заяви на синът си ,че и стотинка няма да види от нея,докато е с мен...

а синът й защо се чувства длъжен да получи от нея....  newsm78, че нещо не разбрах, общото на финансовата страна  newsm78
той да не е малък.....
Той не се чувства длъжен да получи от нея.Той нищо не иска от нея...Той се чувства длъжен да се справя сам.И успява-за сега Simple Smile
А под "стотинка" разбирай -имоти.

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 13:17 от ЛОЛО

# 23
  • Мнения: 158
Добре, не е ли крайно време да си направят тема за вторите бракове. Тя е точно за този подфорум, но си е отделна тема. Дори може да се направи отделен подфорум. Отдавна си мисля да го предложа. Смесването на самотните майки с тези с втори брак/връзка , не е много удачно, начинът на живот е коренно различен на двете групи, просто е глупаво да са на едно място. Няма ли кой да го организира това нещо? Аз нямам връзка дори , така че не мога да се заема.. иначе бих пуснала веднага темата, и предложила да се закове, като за начало, пък станат ли повече потребителките/потребителите, може и подфорум да се направи. Ясно е, че всички сме за там и рано или късно 99% от нас ще се превърнат в другата категория, касае ни всички. Но да се парадира с втори брак пред самотна майка е ужасно нетактично, наистина. Само който не го е изживял, не знае колко може да е болезнено понякога.
Съжалявам искренно ако съм подразнила някого наистина, не е било с такава цел, просто реших да попитам, сметнах че е за този форум. Ивинявайте наистина, но при мен има големи проблеми, и то с моето семейство. С неговото нямам никакви проблеми, хората са толерантни, ох наистина не искам да се увличам в подробности че ми става болно. Благодаря ви за мненията.

# 24
virtualna ,не се отказвай да пишеш.
Защо твоето семейство са против?
Може би се страхуват за теб?
Не харесват момчето?
Защо?
Понякога родителите обичат да се намесват-така си мислят,че ще предпазят децата си.
Сподели,ако искаш.За това е форума-за да си помагаме.Тук ще си най -разбрана,споед мен.

# 25
  • Мнения: 2 175
Виртуална, не сме за засегнали..)
Аз се зарадвах, че ни даде такъв хубав повод за разговор..)) Hug

# 26
  • Мнения: 158
ЛОЛО благодаря ти за разбирането, семейството ми е против, защото може би по бързо станаха нещата между нас, а детето ми е много привързано към тях. Майка ми е малко властна жена, пък и нейна беше основната грижа за детето, тъй като аз работех по далече да докарвам повече пари, бях доста ентусиазирана да изкарвам по гоеми доходи, но както и да е. Наистина ми тежи да говоря за това. Може би отчасти грешката си е в мен. И сега макар и с човек който е твърдо зад гърба ми, не се чувствам добре, поради конфликта с тях, а да си призная те винаги са ми помагали.

# 27
  • Мнения: 158
Мерси, аз винаги съм си мислела че нямам късмет, или поне до сега само веднъж, той наистина заслужаваше щастие, но аз не бях готова, детето ми беше малко, и сега когато срещнах него, не се поколебах защото наистина виждаш опората и обичта, но пък виж, друг проблем... Искам да ви кажа че нищо не ви прави по малко пълноценни от другите жени, които все още не са изпитали щастието да имат дете, дори напротив.... при всяка една от вас ще дойде, въпрос на малко време е

# 28
  • Мнения: 385
Пак извън темата (моля да ме извините), но много се радвам и обнадеждавам когато чета за следващите УСПЕШНИ връзки в този подфорум. Пожелавам успех и щастие на всички, които са срещнали любовта след мъчителна за тях раздяла, дано това да е вашия човек. Hug

# 29
Виртуална,нормално е да се чувстваш тъжна-Между чука и наковалнята не е лесно Hug
Дай им време.Не се отказвай от любовта.Не се измъчвай. ТИ ЗАСЛУЖАВАШ да си щастлива.
Когато майка ти те вижда доволна и ведра трябва да се примири...
Но се въоръжи с търпение...и нерви...
Че прочете ли за моето "свеки: колко ми е миличко....ТРИ ГОДИНИ СЕ ЦУПИ И ФУЧИ.... ooooh!
Но при теб е различно-ти си тази с ремаркето,която е имала щастието да срещне подходящ човек.Така че-имай търпение... Heart Eyes
  Имам една приятелка  твоето положение.Срещна един мъж наскоро  работата стана сериозна..и сега майка й и баща й са на нокти да не би да отведе детето със себе си....Че въпросният момък е от друг град...
А аз пък съм на нокти да не си остана без приятелката.. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт