Момичета помагайте-вълнен или изкуствен килим СПЕШНО

  • 7 109
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Малена, алергиите не се ли предизвикват повече от изкуствените материи? А акари може да има и в естествен, и в изкуствен килим.

Да, акари има навсякъде, където има прах, в това число и  в килимите и е без значение от какво са направени. Peace
Чудя се на хората как могат да си ги слагат тия килими. Толкова много минуси имат, че не знам какво да кажа... Rolling Eyes

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Малена, алергиите не се ли предизвикват повече от изкуствените материи? А акари може да има и в естествен, и в изкуствен килим.

Да, акари има навсякъде, където има прах, в това число и  в килимите и е без значение от какво са направени. Peace
Чудя се на хората как могат да си ги слагат тия килими. Толкова много минуси имат, че не знам какво да кажа... Rolling Eyes


друго си е ходиш по нещо мекичко....

# 17
  • Мнения: 3 830
Малена, алергиите не се ли предизвикват повече от изкуствените материи? А акари може да има и в естествен, и в изкуствен килим.

Да, акари има навсякъде, където има прах, в това число и  в килимите и е без значение от какво са направени. Peace
Чудя се на хората как могат да си ги слагат тия килими. Толкова много минуси имат, че не знам какво да кажа... Rolling Eyes


друго си е ходиш по нещо мекичко....

Само това ли ти е плюсът. Laughing
За да ходя на мекичко, си обувам пантофи. Хем ми топлят, хем ми е мекичко, хем не съм боса.
Лятото пък обичам да ходя боса по студената теракота и по хладния паркет.

# 18
  • Мнения: 217
Момичета искам да ви се похваля,че си купих страхотни килими,които ми паснаха страхотно на интериора.Разбира се ,както се случва обикновенно,точно такива не исках ,като дизайн и изобщо не съм и предполагала,че ще ми паснат ,но резултата е на лице.Взех си само малкия,утре ще ми докарат и останалите.
В карйна сметка се спрях на изкуствен материа-акрил,но не за друго,а защото ми харесаха.Дебели са 15мм и за на супер цена мисля newsm78.
Благодаря на всички,за мненията ,много ми помогнагте в избора.
Скъпа Estellia ,уважавам мнението ти ,но както писах и в друга тема ,аз лично никога не бих се лишила от топлината,уюта и свежестта,които внася едно перде и един килим в помещението.За мен това е нещо без ,което не бих могла в жилището си.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Със здраве да ги ползвате   bouquet
И аз не исках килими, но с деца няма как все са по земята.
Аз сега търся нещо малко да се пере в пералнята, че нещо много често взехме да навестяваме автомивката.

# 20
  • Мнения: 6 039
Малена, алергиите не се ли предизвикват повече от изкуствените материи? А акари може да има и в естествен, и в изкуствен килим.

зависи от материята - изкуствените материи са много, обработените вълнени материи също. Затова в  по-горен пост посъветвах да не се обобщава. Като цяло, ако се сравнява вълна и акрил, минусите са за вълната.

elyam, честито! и аз споделям мнението, че килимите са като картините и завесите. Могат да направят чудеса във всеки един дом. Дом без килим ми напомня на студентска  квартира.

# 21
  • Мнения: 1 176
Malenna, виждам, че разбираш от килими(и друг път съм чела твои мнения за тях), кажи ми моля те, ако знаеш, какво ще рече килим изработен от 100% олефин (olefin). Потърсих в Google, но конкретно за килими от олефин нищо не открих.

# 22
  • Мнения: 6 039
Malenna, виждам, че разбираш от килими(и друг път съм чела твои мнения за тях), кажи ми моля те, ако знаеш, какво ще рече килим изработен от 100% олефин (olefin). Потърсих в Google, но конкретно за килими от олефин нищо не открих.

не е активен линка ти с килима
иначе полиетилен, полипропилен или полиолефин си е изкуствена нишка, разпространена масово при белгисйки тип килими и повечето китайски. Основно се използва при машинно такани килими.

# 23
  • Мнения: 3 216
Извинявам се,че ще пиша в чужда тема,но пьк мисля,че тук ще получа нужния отговор.

Какво мислите за тези памучните,рьчно тькани килимчета? За спланята ми трябват 2 такива,по-тьнки килимчета. Казват,че са индийски рьчно тькани? Качествени ли са? Не искам да карам с тях 10 години,но пьк и не искам на пьрвото пране да се разпаднат. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт